prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

SkloBau Group s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52595315aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
43 653 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SkloBau Group s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52595315
daňové identifikačné číslo
2121099816
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121099816
Sídlo
Zlatý Karas 1328/1G, 900 29 Nová Dedinka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 09. 2019
V registri
7 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 140522/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10040874
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 09. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby21. 09. 2019—
Administratívne služby21. 09. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 09. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 09. 2019—
Vedenie účtovníctva21. 09. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 09. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí21. 09. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti21. 09. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 09. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 09. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 09. 2019—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied21. 09. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu21. 09. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 09. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení21. 09. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 09. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 09. 2019—
Čistiace a upratovacie služby21. 09. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce21. 09. 2019—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava27. 05. 2020—
Keramická výroba27. 05. 2020—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu27. 05. 2020—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely27. 05. 2020—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky27. 05. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla27. 05. 2020—
Finančný lízing27. 05. 2020—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt27. 05. 2020—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu27. 05. 2020—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok27. 05. 2020—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností27. 05. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 05. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121099816: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121099816: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121099816IČ DPH SK2121099816Obdobia daňových registráciíDIČ 2121099816: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121099816: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121099816IČ DPH SK2121099816Obdobia daňových registráciíDIČ 2121099816: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121099816: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121099816IČ DPH SK2121099816
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212109981611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2020
daňové identifikačné číslo212109981610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲1 318 % na 1 985 € a znížila tržby o ▼58 % na 43,7 tisíc eur.

Tržby

43 653 €

▼ 58,2 %

Výsledok hospodárenia

1 985 €

▲ 1 317,9 %

Aktíva

141 029 €

▲ 3,7 %

Vlastné imanie

119 585 €

▲ 1,7 %

Zadlženosť

15,2 %

Hrubá marža

5,3 %

Čistá marža

4,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 500 €. 2022: tržby 10 452 €. 2023: tržby 104 357 €. 2024: tržby 43 653 €.200 tis.100 tis.0050010,5 tis.104,4 tis.43,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 500 €. 2022: tržby 10 452 €. 2023: tržby 104 357 €. 2024: tržby 43 653 €.200 tis.100 tis.0050010,5 tis.104,4 tis.43,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 500 €. 2022: tržby 10 452 €. 2023: tržby 104 357 €. 2024: tržby 43 653 €.200 tis.100 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −103 €. 2021: výsledok hospodárenia −190 €. 2022: výsledok hospodárenia −11 490 €. 2023: výsledok hospodárenia 140 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 985 €.2 tis.0−20 tis.−103−190−11,5 tis.+140+2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −103 €. 2021: výsledok hospodárenia −190 €. 2022: výsledok hospodárenia −11 490 €. 2023: výsledok hospodárenia 140 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 985 €.2 tis.0−20 tis.−103−190−11,5 tis.+140+2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −103 €. 2021: výsledok hospodárenia −190 €. 2022: výsledok hospodárenia −11 490 €. 2023: výsledok hospodárenia 140 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 985 €.2 tis.0−20 tis.−103202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 141 €, vlastné imanie 5 841 €. 2021: aktíva 5 650 €, vlastné imanie 5 650 €. 2022: aktíva 36 605 €, vlastné imanie 10 360 €. 2023: aktíva 136 025 €, vlastné imanie 117 600 €. 2024: aktíva 141 029 €, vlastné imanie 119 585 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 141 €, vlastné imanie 5 841 €. 2021: aktíva 5 650 €, vlastné imanie 5 650 €. 2022: aktíva 36 605 €, vlastné imanie 10 360 €. 2023: aktíva 136 025 €, vlastné imanie 117 600 €. 2024: aktíva 141 029 €, vlastné imanie 119 585 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 141 €, vlastné imanie 5 841 €. 2021: aktíva 5 650 €, vlastné imanie 5 650 €. 2022: aktíva 36 605 €, vlastné imanie 10 360 €. 2023: aktíva 136 025 €, vlastné imanie 117 600 €. 2024: aktíva 141 029 €, vlastné imanie 119 585 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 100 €, finančné účty 5 041 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 700 €, finančné účty 4 950 €. 2022: dlhodobý majetok 16 701 €, zásoby 500 €, pohľadávky 14 265 €, finančné účty 5 139 €. 2023: dlhodobý majetok 11 285 €, zásoby 9 000 €, pohľadávky 115 628 €, finančné účty 112 €. 2024: dlhodobý majetok 5 868 €, zásoby 47 393 €, pohľadávky 65 310 €, finančné účty 22 458 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 100 €, finančné účty 5 041 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 700 €, finančné účty 4 950 €. 2022: dlhodobý majetok 16 701 €, zásoby 500 €, pohľadávky 14 265 €, finančné účty 5 139 €. 2023: dlhodobý majetok 11 285 €, zásoby 9 000 €, pohľadávky 115 628 €, finančné účty 112 €. 2024: dlhodobý majetok 5 868 €, zásoby 47 393 €, pohľadávky 65 310 €, finančné účty 22 458 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 100 €, finančné účty 5 041 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 700 €, finančné účty 4 950 €. 2022: dlhodobý majetok 16 701 €, zásoby 500 €, pohľadávky 14 265 €, finančné účty 5 139 €. 2023: dlhodobý majetok 11 285 €, zásoby 9 000 €, pohľadávky 115 628 €, finančné účty 112 €. 2024: dlhodobý majetok 5 868 €, zásoby 47 393 €, pohľadávky 65 310 €, finančné účty 22 458 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 841 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 300 €. 2021: vlastné imanie 5 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 10 360 €, dlhodobé záväzky 24 135 €, krátkodobé záväzky 2 110 €. 2023: vlastné imanie 117 600 €, dlhodobé záväzky 29 605 €, krátkodobé záväzky −11 180 €. 2024: vlastné imanie 119 585 €, dlhodobé záväzky 36 742 €, krátkodobé záväzky −15 298 €.200 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 841 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 300 €. 2021: vlastné imanie 5 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 10 360 €, dlhodobé záväzky 24 135 €, krátkodobé záväzky 2 110 €. 2023: vlastné imanie 117 600 €, dlhodobé záväzky 29 605 €, krátkodobé záväzky −11 180 €. 2024: vlastné imanie 119 585 €, dlhodobé záväzky 36 742 €, krátkodobé záväzky −15 298 €.200 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 841 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 300 €. 2021: vlastné imanie 5 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 10 360 €, dlhodobé záväzky 24 135 €, krátkodobé záväzky 2 110 €. 2023: vlastné imanie 117 600 €, dlhodobé záväzky 29 605 €, krátkodobé záväzky −11 180 €. 2024: vlastné imanie 119 585 €, dlhodobé záväzky 36 742 €, krátkodobé záväzky −15 298 €.200 tis.0−20 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 350 €.5002500000035020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 350 €.5002500000035020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 350 €.5002500000035020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby050010,5 tis.104,4 tis.43,7 tis.
Výsledok hospodárenia−103−190−11,5 tis.1402 tis.
Aktíva7,1 tis.5,7 tis.36,6 tis.136 tis.141 tis.
Vlastné imanie5,8 tis.5,7 tis.10,4 tis.117,6 tis.119,6 tis.
Daň z príjmu0000350
Zadlženosť18,2 %0,0 %71,7 %13,5 %15,2 %

aj 2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
43,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
141 tis.
Vlastné imanie
119,6 tis.
Daň z príjmu
350
Zadlženosť
15,2 %

2023

Tržby
104,4 tis.
Výsledok hospodárenia
140
Aktíva
136 tis.
Vlastné imanie
117,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
13,5 %

2022

Tržby
10,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,5 tis.
Aktíva
36,6 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,7 %

2021

Tržby
500
Výsledok hospodárenia
−190
Aktíva
5,7 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−103
Aktíva
7,1 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,2 %

aj 2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API