prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

RESOSTAV, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52594351aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 08. 20197 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
352 930 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RESOSTAV, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52594351
daňové identifikačné číslo
2121077321
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121077321
Sídlo
Hrnčiarska 2180/34B, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 08. 2019
V registri
7 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 38844/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10015478
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 08. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 08. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby20. 08. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 08. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 08. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 08. 2019—
Sťahovacie služby20. 08. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave20. 08. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 08. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí20. 08. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 08. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru20. 08. 2019—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov20. 08. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu20. 08. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva20. 08. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba20. 08. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom20. 08. 2019—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m20. 08. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení20. 08. 2019—
Čistiace a upratovacie služby20. 08. 2019—
Verejné obstarávanie20. 08. 2019—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť20. 08. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121077321: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121077321: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121077321IČ DPH SK2121077321Obdobia daňových registráciíDIČ 2121077321: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121077321: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121077321IČ DPH SK2121077321Obdobia daňových registráciíDIČ 2121077321: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121077321: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121077321IČ DPH SK2121077321
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212107732111. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2020
daňové identifikačné číslo212107732110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Union zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 22. 10. 2026, naposledy v zozname 21. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaUnion zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 22. 10. 2026, naposledy v zozname 21. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaUnion zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 22. 10. 2026, naposledy v zozname 21. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaUnion zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňa25. 09. 2026 – 22. 10. 2026 ukončené21. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼35 % na 11 916 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 352,9 tisíc eur.

Tržby

352 930 €

▲ 1,6 %

Výsledok hospodárenia

11 916 €

▼ 34,9 %

Aktíva

181 481 €

▲ 13,5 %

Vlastné imanie

104 737 €

▲ 12,8 %

Zadlženosť

42,3 %

Hrubá marža

3,9 %

Čistá marža

3,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 47 344 €. 2022: tržby 43 300 €. 2023: tržby 49 650 €. 2024: tržby 347 522 €. 2025: tržby 352 930 €.500 tis.250 tis.047,3 tis.43,3 tis.49,6 tis.347,5 tis.352,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 47 344 €. 2022: tržby 43 300 €. 2023: tržby 49 650 €. 2024: tržby 347 522 €. 2025: tržby 352 930 €.500 tis.250 tis.047,3 tis.43,3 tis.49,6 tis.347,5 tis.352,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 47 344 €. 2022: tržby 43 300 €. 2023: tržby 49 650 €. 2024: tržby 347 522 €. 2025: tržby 352 930 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 215 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 788 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 892 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 296 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 916 €.25 tis.12,5 tis.0+15,2 tis.+21,8 tis.+18,9 tis.+18,3 tis.+11,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 215 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 788 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 892 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 296 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 916 €.25 tis.12,5 tis.0+15,2 tis.+21,8 tis.+18,9 tis.+18,3 tis.+11,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 215 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 788 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 892 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 296 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 916 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 66 305 €, vlastné imanie 33 846 €. 2022: aktíva 70 449 €, vlastné imanie 55 634 €. 2023: aktíva 94 589 €, vlastné imanie 74 526 €. 2024: aktíva 159 872 €, vlastné imanie 92 822 €. 2025: aktíva 181 481 €, vlastné imanie 104 737 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 66 305 €, vlastné imanie 33 846 €. 2022: aktíva 70 449 €, vlastné imanie 55 634 €. 2023: aktíva 94 589 €, vlastné imanie 74 526 €. 2024: aktíva 159 872 €, vlastné imanie 92 822 €. 2025: aktíva 181 481 €, vlastné imanie 104 737 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 66 305 €, vlastné imanie 33 846 €. 2022: aktíva 70 449 €, vlastné imanie 55 634 €. 2023: aktíva 94 589 €, vlastné imanie 74 526 €. 2024: aktíva 159 872 €, vlastné imanie 92 822 €. 2025: aktíva 181 481 €, vlastné imanie 104 737 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 30 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 429 €, finančné účty 35 251 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 70 449 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 457 €, finančné účty 94 132 €. 2024: dlhodobý majetok 51 554 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 168 €, finančné účty 101 150 €. 2025: dlhodobý majetok 53 409 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 992 €, finančné účty 77 080 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 30 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 429 €, finančné účty 35 251 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 70 449 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 457 €, finančné účty 94 132 €. 2024: dlhodobý majetok 51 554 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 168 €, finančné účty 101 150 €. 2025: dlhodobý majetok 53 409 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 992 €, finančné účty 77 080 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 30 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 429 €, finančné účty 35 251 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 70 449 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 457 €, finančné účty 94 132 €. 2024: dlhodobý majetok 51 554 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 168 €, finančné účty 101 150 €. 2025: dlhodobý majetok 53 409 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 992 €, finančné účty 77 080 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 846 €, dlhodobé záväzky 28 764 €, krátkodobé záväzky 3 695 €. 2022: vlastné imanie 55 634 €, dlhodobé záväzky 4 817 €, krátkodobé záväzky 9 998 €. 2023: vlastné imanie 74 526 €, dlhodobé záväzky 12 823 €, krátkodobé záväzky 7 240 €. 2024: vlastné imanie 92 822 €, dlhodobé záväzky 59 398 €, krátkodobé záväzky 7 652 €. 2025: vlastné imanie 104 737 €, dlhodobé záväzky 58 406 €, krátkodobé záväzky 18 338 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 846 €, dlhodobé záväzky 28 764 €, krátkodobé záväzky 3 695 €. 2022: vlastné imanie 55 634 €, dlhodobé záväzky 4 817 €, krátkodobé záväzky 9 998 €. 2023: vlastné imanie 74 526 €, dlhodobé záväzky 12 823 €, krátkodobé záväzky 7 240 €. 2024: vlastné imanie 92 822 €, dlhodobé záväzky 59 398 €, krátkodobé záväzky 7 652 €. 2025: vlastné imanie 104 737 €, dlhodobé záväzky 58 406 €, krátkodobé záväzky 18 338 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 846 €, dlhodobé záväzky 28 764 €, krátkodobé záväzky 3 695 €. 2022: vlastné imanie 55 634 €, dlhodobé záväzky 4 817 €, krátkodobé záväzky 9 998 €. 2023: vlastné imanie 74 526 €, dlhodobé záväzky 12 823 €, krátkodobé záväzky 7 240 €. 2024: vlastné imanie 92 822 €, dlhodobé záväzky 59 398 €, krátkodobé záväzky 7 652 €. 2025: vlastné imanie 104 737 €, dlhodobé záväzky 58 406 €, krátkodobé záväzky 18 338 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 747 €. 2022: daň z príjmu 2 637 €. 2023: daň z príjmu 3 489 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.2,6 tis.3,5 tis.1,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 747 €. 2022: daň z príjmu 2 637 €. 2023: daň z príjmu 3 489 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.2,6 tis.3,5 tis.1,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 747 €. 2022: daň z príjmu 2 637 €. 2023: daň z príjmu 3 489 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,3 tis.43,3 tis.49,6 tis.347,5 tis.352,9 tis.
Výsledok hospodárenia15,2 tis.21,8 tis.18,9 tis.18,3 tis.11,9 tis.
Aktíva66,3 tis.70,4 tis.94,6 tis.159,9 tis.181,5 tis.
Vlastné imanie33,8 tis.55,6 tis.74,5 tis.92,8 tis.104,7 tis.
Daň z príjmu2,7 tis.2,6 tis.3,5 tis.1,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť49,0 %21,0 %21,2 %41,9 %42,3 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
352,9 tis.
Výsledok hospodárenia
11,9 tis.
Aktíva
181,5 tis.
Vlastné imanie
104,7 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
42,3 %

2024

Tržby
347,5 tis.
Výsledok hospodárenia
18,3 tis.
Aktíva
159,9 tis.
Vlastné imanie
92,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
41,9 %

2023

Tržby
49,6 tis.
Výsledok hospodárenia
18,9 tis.
Aktíva
94,6 tis.
Vlastné imanie
74,5 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
21,2 %

2022

Tržby
43,3 tis.
Výsledok hospodárenia
21,8 tis.
Aktíva
70,4 tis.
Vlastné imanie
55,6 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
21,0 %

2021

Tržby
47,3 tis.
Výsledok hospodárenia
15,2 tis.
Aktíva
66,3 tis.
Vlastné imanie
33,8 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
49,0 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API