Súhrn
- Vznik
- 20. 08. 20197 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 2 343 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KBS TATRY, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52587053
- daňové identifikačné číslo
- 2121083800
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Veľký Slavkov 807, 05991 Veľký Slavkov, Slovenská republika
- Územie
- Veľký Slavkovokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 08. 2019
- V registri
- 7 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 49671/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10015375
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 20. 08. 2019 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 20. 08. 2019 | — |
| Výroba nápojov | 20. 08. 2019 | — |
| Textilná výroba | 20. 08. 2019 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 20. 08. 2019 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 20. 08. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 20. 08. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod) | 20. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 20. 08. 2019 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 20. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 20. 08. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 03. 2025 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 03. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 03. 2025 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 13. 03. 2025 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 13. 03. 2025 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 13. 03. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121083800 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −21 919 € a zvýšila tržby z nuly na 2,3 tisíc eur.
Tržby
2 343 €
Výsledok hospodárenia
−21 919 €
▼ 2 991,5 %Aktíva
540 €
▲ 13,0 %Vlastné imanie
−22 984 €
▼ 2 058,1 %Zadlženosť
4 356,3 %
Hrubá marža
−921,0 %
Čistá marža
−935,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −767 | −1,2 tis. | −888 | −709 | −21,9 tis. |
| Aktíva | 1,7 tis. | 532 | 405 | 478 | 540 |
| Vlastné imanie | 1,7 tis. | 531 | −356 | −1,1 tis. | −23 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 0,2 % | 187,9 % | 322,8 % | 4 356,3 % |
aj 08/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,9 tis.
- Aktíva
- 540
- Vlastné imanie
- −23 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 4 356,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −709
- Aktíva
- 478
- Vlastné imanie
- −1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 322,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −888
- Aktíva
- 405
- Vlastné imanie
- −356
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 187,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 532
- Vlastné imanie
- 531
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −767
- Aktíva
- 1,7 tis.
- Vlastné imanie
- 1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 08/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.