Súhrn
- Vznik
- 26. 09. 20197 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 5 045 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ZsK-Mont s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52584852
- daňové identifikačné číslo
- 2121098672
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Trnavská 726, 92532 Veľká Mača, Slovenská republika
- Územie
- Veľká Mačaokres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 09. 2019
- V registri
- 7 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 45348/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10044911
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 09. 2019 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 26. 09. 2019 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 09. 2019 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 26. 09. 2019 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 26. 09. 2019 | — |
| vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 26. 09. 2019 | — |
| diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 26. 09. 2019 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 26. 09. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121098672 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −1 785 € a znížila tržby o ▼81 % na 5 tisíc eur.
Tržby
5 045 €
▼ 80,7 %Výsledok hospodárenia
−1 785 €
▼ 127,7 %Aktíva
37 861 €
▼ 7,1 %Vlastné imanie
33 249 €
▼ 5,1 %Zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža
−28,6 %
Čistá marža
−35,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 38,4 tis. | 33,6 tis. | 31,9 tis. | 26,1 tis. | 5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,8 tis. | 756 | 16,9 tis. | 6,4 tis. | −1,8 tis. |
| Aktíva | 18,9 tis. | 22,3 tis. | 38,8 tis. | 40,8 tis. | 37,9 tis. |
| Vlastné imanie | 11 tis. | 11,7 tis. | 28,6 tis. | 35 tis. | 33,2 tis. |
| Daň z príjmu | 654 | 308 | 3,1 tis. | 1,3 tis. | 340 |
| Zadlženosť | 41,7 % | 47,4 % | 26,2 % | 14,0 % | 12,2 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 37,9 tis.
- Vlastné imanie
- 33,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 12,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 26,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,4 tis.
- Aktíva
- 40,8 tis.
- Vlastné imanie
- 35 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 14,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 31,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,9 tis.
- Aktíva
- 38,8 tis.
- Vlastné imanie
- 28,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 26,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 33,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 756
- Aktíva
- 22,3 tis.
- Vlastné imanie
- 11,7 tis.
- Daň z príjmu
- 308
- Zadlženosť
- 47,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 38,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 18,9 tis.
- Vlastné imanie
- 11 tis.
- Daň z príjmu
- 654
- Zadlženosť
- 41,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.