Súhrn
- Vznik
- 10. 08. 20197 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 644 845 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Montobau s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52565980
- daňové identifikačné číslo
- 2121069665
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hrnčiarska Ves 305, 980 13 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
- Územie
- Hrnčiarska Vesokres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 08. 2019
- V registri
- 7 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 50303/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10009965
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Textilná výroba | 10. 08. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 08. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 10. 08. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 08. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 10. 08. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 08. 2019 | — |
| Vedenie účtovníctva | 10. 08. 2019 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 10. 08. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 10. 08. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 10. 08. 2019 | — |
| Administratívne služby | 10. 08. 2019 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 10. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 10. 08. 2019 | — |
| Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 10. 08. 2019 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 10. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v rybárstve | 04. 06. 2021 | — |
| Odevná výroba | 04. 06. 2021 | — |
| Dizajnérske činnosti | 04. 06. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 04. 06. 2021 | — |
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností ( realitná činnosť ) | 14. 10. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121069665 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prepadlo do straty −189 608 € a znížila tržby o ▼22 % na 644,8 tisíc eur.
Tržby
644 845 €
▼ 21,7 %Výsledok hospodárenia
−189 608 €
▼ 4 234,5 %Aktíva
265 557 €
▼ 24,9 %Vlastné imanie
−215 830 €
▼ 723,1 %Zadlženosť
181,3 %
Hrubá marža
−29,4 %
Čistá marža
−29,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 08/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 30,8 tis. | 110,5 tis. | 340,7 tis. | 823,4 tis. | 644,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,8 tis. | −27,7 tis. | −9,9 tis. | 4,6 tis. | −189,6 tis. |
| Aktíva | 24,7 tis. | 87,3 tis. | 134,9 tis. | 353,8 tis. | 265,6 tis. |
| Vlastné imanie | 6,8 tis. | −20,9 tis. | −30,8 tis. | −26,2 tis. | −215,8 tis. |
| Daň z príjmu | 532 | 0 | 0 | 2,3 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 72,6 % | 124,0 % | 122,8 % | 107,4 % | 181,3 % |
2023
- Tržby
- 644,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −189,6 tis.
- Aktíva
- 265,6 tis.
- Vlastné imanie
- −215,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 181,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 823,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,6 tis.
- Aktíva
- 353,8 tis.
- Vlastné imanie
- −26,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 107,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 340,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,9 tis.
- Aktíva
- 134,9 tis.
- Vlastné imanie
- −30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 122,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 110,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,7 tis.
- Aktíva
- 87,3 tis.
- Vlastné imanie
- −20,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 124,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
08/2019 — 12/2019
- Tržby
- 30,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 24,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 532
- Zadlženosť
- 72,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).