prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ECO drevostavby s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52560597aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 08. 20197 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
41 700 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ECO drevostavby s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52560597
daňové identifikačné číslo
2121074989
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ľ. Fullu 3104/15, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 08. 2019
V registri
7 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 139789/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10015390
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 08. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 08. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 08. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 08. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 08. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí20. 08. 2019—
Administratívne služby20. 08. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností20. 08. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok20. 08. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov20. 08. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí20. 08. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení20. 08. 2019—
Fotografické služby20. 08. 2019—
Služby požičovní20. 08. 2019—
Čistiace a upratovacie služby20. 08. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 08. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby20. 08. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 08. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 08. 2019—
Faktoring a forfaiting20. 08. 2019—
Vedenie účtovníctva20. 08. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave20. 08. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti20. 08. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121074989: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121074989Obdobia daňových registráciíDIČ 2121074989: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121074989Obdobia daňových registráciíDIČ 2121074989: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121074989
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212107498910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲5 % na 34 065 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 41,7 tisíc eur.

Tržby

41 700 €

▲ 8,5 %

Výsledok hospodárenia

34 065 €

▲ 4,7 %

Aktíva

91 263 €

▲ 1 751,9 %

Vlastné imanie

70 563 €

▲ 93,3 %

Zadlženosť

22,7 %

Hrubá marža

96,1 %

Čistá marža

81,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 38 445 €. 2023: tržby 41 700 €.50 tis.25 tis.000038,4 tis.41,7 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 38 445 €. 2023: tržby 41 700 €.50 tis.25 tis.000038,4 tis.41,7 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 38 445 €. 2023: tržby 41 700 €.50 tis.25 tis.000201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −499 €. 2020: výsledok hospodárenia −424 €. 2021: výsledok hospodárenia −117 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 539 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 065 €.50 tis.0−500−499−424−117+32,5 tis.+34,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −499 €. 2020: výsledok hospodárenia −424 €. 2021: výsledok hospodárenia −117 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 539 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 065 €.50 tis.0−500−499−424−117+32,5 tis.+34,1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −499 €. 2020: výsledok hospodárenia −424 €. 2021: výsledok hospodárenia −117 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 539 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 065 €.50 tis.0−500−499−117201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 501 €. 2020: aktíva 4 576 €, vlastné imanie 4 077 €. 2021: aktíva 4 576 €, vlastné imanie 3 960 €. 2022: aktíva 4 928 €, vlastné imanie 36 499 €. 2023: aktíva 91 263 €, vlastné imanie 70 563 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 501 €. 2020: aktíva 4 576 €, vlastné imanie 4 077 €. 2021: aktíva 4 576 €, vlastné imanie 3 960 €. 2022: aktíva 4 928 €, vlastné imanie 36 499 €. 2023: aktíva 91 263 €, vlastné imanie 70 563 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 501 €. 2020: aktíva 4 576 €, vlastné imanie 4 077 €. 2021: aktíva 4 576 €, vlastné imanie 3 960 €. 2022: aktíva 4 928 €, vlastné imanie 36 499 €. 2023: aktíva 91 263 €, vlastné imanie 70 563 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 576 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 576 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 928 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 238 €, finančné účty 10 025 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 576 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 576 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 928 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 238 €, finančné účty 10 025 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 576 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 576 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 928 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 238 €, finančné účty 10 025 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 501 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 499 €. 2020: vlastné imanie 4 077 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 499 €. 2021: vlastné imanie 3 960 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 616 €. 2022: vlastné imanie 36 499 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −31 571 €. 2023: vlastné imanie 70 563 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 700 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 501 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 499 €. 2020: vlastné imanie 4 077 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 499 €. 2021: vlastné imanie 3 960 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 616 €. 2022: vlastné imanie 36 499 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −31 571 €. 2023: vlastné imanie 70 563 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 700 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 501 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 499 €. 2020: vlastné imanie 4 077 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 499 €. 2021: vlastné imanie 3 960 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 616 €. 2022: vlastné imanie 36 499 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −31 571 €. 2023: vlastné imanie 70 563 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 700 €.100 tis.0−50 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 37 €. 2022: daň z príjmu 5 665 €. 2023: daň z príjmu 5 989 €.10 tis.5 tis.000375,7 tis.6 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 37 €. 2022: daň z príjmu 5 665 €. 2023: daň z príjmu 5 989 €.10 tis.5 tis.000375,7 tis.6 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 37 €. 2022: daň z príjmu 5 665 €. 2023: daň z príjmu 5 989 €.10 tis.5 tis.0037201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00038,4 tis.41,7 tis.
Výsledok hospodárenia−499−424−11732,5 tis.34,1 tis.
Aktíva5 tis.4,6 tis.4,6 tis.4,9 tis.91,3 tis.
Vlastné imanie4,5 tis.4,1 tis.4 tis.36,5 tis.70,6 tis.
Daň z príjmu00375,7 tis.6 tis.
Zadlženosť10,0 %10,9 %13,5 %−640,6 %22,7 %

2023

Tržby
41,7 tis.
Výsledok hospodárenia
34,1 tis.
Aktíva
91,3 tis.
Vlastné imanie
70,6 tis.
Daň z príjmu
6 tis.
Zadlženosť
22,7 %

2022

Tržby
38,4 tis.
Výsledok hospodárenia
32,5 tis.
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
36,5 tis.
Daň z príjmu
5,7 tis.
Zadlženosť
−640,6 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−117
Aktíva
4,6 tis.
Vlastné imanie
4 tis.
Daň z príjmu
37
Zadlženosť
13,5 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−424
Aktíva
4,6 tis.
Vlastné imanie
4,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10,9 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−499
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API