Súhrn
- Vznik
- 06. 09. 20197 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 106 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ECORABBIT SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52552993
- daňové identifikačné číslo
- 2121096538
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121096538
- Sídlo
- 435, 09435 Čaklov, Slovenská republika
- Územie
- Čaklovokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 09. 2019
- V registri
- 7 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 38920/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10027910
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 09. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 06. 09. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 06. 09. 2019 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 06. 09. 2019 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 06. 09. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 06. 09. 2019 | — |
| Mäsiarstvo | 10. 09. 2022 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 10. 09. 2022 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 10. 09. 2022 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 10. 09. 2022 | — |
| Finančný lízing | 10. 09. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 10. 09. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 09. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 09. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 10. 09. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 10. 09. 2022 | — |
| Sťahovacie služby | 10. 09. 2022 | — |
| Kuriérske služby | 10. 09. 2022 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 10. 09. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 10. 09. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 10. 09. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 10. 09. 2022 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 10. 09. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 09. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121096538 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121096538 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 06. 02. 2026 (rok porušenia 2023).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −71 025 € a znížila tržby o ▼99 % na 106 €.
Tržby
106 €
▼ 99,4 %Výsledok hospodárenia
−71 025 €
▼ 94,9 %Aktíva
2 243 €
▲ 57,4 %Vlastné imanie
−118 903 €
▼ 70,2 %Zadlženosť
5 401,1 %
Hrubá marža
−67 004,7 %
Čistá marža
−67 004,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 64,8 tis. | 50,5 tis. | 35,2 tis. | 17,8 tis. | 106 |
| Výsledok hospodárenia | 536 | −67,5 tis. | −17,5 tis. | −36,4 tis. | −71 tis. |
| Aktíva | 28,8 tis. | 24 tis. | 3,7 tis. | 1,4 tis. | 2,2 tis. |
| Vlastné imanie | 5,1 tis. | −62,4 tis. | −79,9 tis. | −69,9 tis. | −118,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 82,3 % | 360,0 % | 2 285,3 % | 5 003,7 % | 5 401,1 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 106
- Výsledok hospodárenia
- −71 tis.
- Aktíva
- 2,2 tis.
- Vlastné imanie
- −118,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5 401,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 17,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,4 tis.
- Aktíva
- 1,4 tis.
- Vlastné imanie
- −69,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5 003,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 35,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,5 tis.
- Aktíva
- 3,7 tis.
- Vlastné imanie
- −79,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 285,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 50,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −67,5 tis.
- Aktíva
- 24 tis.
- Vlastné imanie
- −62,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 360,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 64,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 536
- Aktíva
- 28,8 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 82,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).