Súhrn
- Vznik
- 26. 07. 20197 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BINEL s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52551067
- daňové identifikačné číslo
- 2121060810
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121060810
- Sídlo
- Železničná 26, 98401 Lučenec, Slovenská republika
- Územie
- Lučenecokres LučenecBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 07. 2019
- V registri
- 7 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 37019/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9997584
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod). | 26. 07. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu. | 26. 07. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb. | 26. 07. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby. | 26. 07. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky. | 26. 07. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu. | 26. 07. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov. | 26. 07. 2019 | — |
| Administratívne služby. | 26. 07. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom. | 26. 07. 2019 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov. | 26. 07. 2019 | — |
| Finančný lízing. | 26. 07. 2019 | — |
| Vedenie účtovníctva. | 26. 07. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby. | 26. 07. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien. | 26. 07. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov. | 26. 07. 2019 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti. | 26. 07. 2019 | — |
| Fotografické služby. | 26. 07. 2019 | — |
| Kuriérske služby. | 26. 07. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach. | 26. 07. 2019 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení. | 26. 07. 2019 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce. | 26. 07. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí. | 26. 07. 2019 | — |
| Poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania, alebo ďalšieho predaja. | 26. 07. 2019 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 16. 10. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 16. 10. 2019 | — |
| Prevádzkovanie taxislužby | 25. 02. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121060810 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2121060810 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −340 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−340 €
▲ 18,3 %Aktíva
5 033 €
bez zmenyVlastné imanie
1 197 €
▼ 22,1 %Zadlženosť
76,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,3 tis. | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −342 | −182 | −92 | −416 | −340 |
| Aktíva | 5,2 tis. | 5,1 tis. | 5 tis. | 5 tis. | 5 tis. |
| Vlastné imanie | 2,2 tis. | 2 tis. | 2 tis. | 1,5 tis. | 1,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 57,3 % | 59,9 % | 61,2 % | 69,5 % | 76,2 % |
aj 07/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 76,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −416
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 69,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −92
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 61,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −182
- Aktíva
- 5,1 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 59,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 3,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −342
- Aktíva
- 5,2 tis.
- Vlastné imanie
- 2,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 57,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.