prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Tengy s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52543781aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 08. 20197 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
26 117 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Tengy s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52543781
daňové identifikačné číslo
2121078509
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121078509
Sídlo
Nám. 1. mája 68/37, 90301 Senec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 08. 2019
V registri
7 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 139952/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10020029
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 08. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby27. 08. 2019—
Čistiace a upratovacie služby27. 08. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí27. 08. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 08. 2019—
Reklamné a marketingové služby27. 08. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 08. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla27. 08. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave27. 08. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru27. 08. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121078509: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121078509: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121078509IČ DPH SK2121078509Obdobia daňových registráciíDIČ 2121078509: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121078509: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121078509IČ DPH SK2121078509Obdobia daňových registráciíDIČ 2121078509: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121078509: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121078509IČ DPH SK2121078509
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212107850911. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 12. 2019
daňové identifikačné číslo212107850910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −288 € a znížila tržby o ▼46 % na 26,1 tisíc eur.

Tržby

26 117 €

▼ 45,7 %

Výsledok hospodárenia

−288 €

▲ 9,7 %

Aktíva

134 354 €

▼ 13,5 %

Vlastné imanie

4 398 €

▼ 15,5 %

Zadlženosť

96,7 %

Hrubá marža

1,0 %

Čistá marža

−1,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 600 €. 2020: tržby 18 183 €. 2021: tržby 48 100 €. 2022: tržby 26 117 €.50 tis.25 tis.01,6 tis.18,2 tis.48,1 tis.26,1 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 1 600 €. 2020: tržby 18 183 €. 2021: tržby 48 100 €. 2022: tržby 26 117 €.50 tis.25 tis.01,6 tis.18,2 tis.48,1 tis.26,1 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 1 600 €. 2020: tržby 18 183 €. 2021: tržby 48 100 €. 2022: tržby 26 117 €.50 tis.25 tis.020202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 €. 2020: výsledok hospodárenia 524 €. 2021: výsledok hospodárenia −319 €. 2022: výsledok hospodárenia −288 €.1 tis.0−500+1+524−319−2882019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 €. 2020: výsledok hospodárenia 524 €. 2021: výsledok hospodárenia −319 €. 2022: výsledok hospodárenia −288 €.1 tis.0−500+1+524−319−2882019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 €. 2020: výsledok hospodárenia 524 €. 2021: výsledok hospodárenia −319 €. 2022: výsledok hospodárenia −288 €.1 tis.0−500+1+524−319−2882019202020212022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 38 265 €, vlastné imanie 5 001 €. 2020: aktíva 178 218 €, vlastné imanie 5 525 €. 2021: aktíva 155 294 €, vlastné imanie 5 207 €. 2022: aktíva 134 354 €, vlastné imanie 4 398 €.200 tis.100 tis.02019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 38 265 €, vlastné imanie 5 001 €. 2020: aktíva 178 218 €, vlastné imanie 5 525 €. 2021: aktíva 155 294 €, vlastné imanie 5 207 €. 2022: aktíva 134 354 €, vlastné imanie 4 398 €.200 tis.100 tis.02019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 38 265 €, vlastné imanie 5 001 €. 2020: aktíva 178 218 €, vlastné imanie 5 525 €. 2021: aktíva 155 294 €, vlastné imanie 5 207 €. 2022: aktíva 134 354 €, vlastné imanie 4 398 €.200 tis.100 tis.02019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 32 049 €, pohľadávky 4 550 €, finančné účty 1 666 €. 2020: dlhodobý majetok 114 901 €, zásoby 32 049 €, pohľadávky 8 945 €, finančné účty 22 323 €. 2021: dlhodobý majetok 71 285 €, zásoby 15 417 €, pohľadávky 9 760 €, finančné účty 58 832 €. 2022: dlhodobý majetok 37 030 €, zásoby 15 417 €, pohľadávky 9 880 €, finančné účty 72 027 €.200 tis.100 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 32 049 €, pohľadávky 4 550 €, finančné účty 1 666 €. 2020: dlhodobý majetok 114 901 €, zásoby 32 049 €, pohľadávky 8 945 €, finančné účty 22 323 €. 2021: dlhodobý majetok 71 285 €, zásoby 15 417 €, pohľadávky 9 760 €, finančné účty 58 832 €. 2022: dlhodobý majetok 37 030 €, zásoby 15 417 €, pohľadávky 9 880 €, finančné účty 72 027 €.200 tis.100 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 32 049 €, pohľadávky 4 550 €, finančné účty 1 666 €. 2020: dlhodobý majetok 114 901 €, zásoby 32 049 €, pohľadávky 8 945 €, finančné účty 22 323 €. 2021: dlhodobý majetok 71 285 €, zásoby 15 417 €, pohľadávky 9 760 €, finančné účty 58 832 €. 2022: dlhodobý majetok 37 030 €, zásoby 15 417 €, pohľadávky 9 880 €, finančné účty 72 027 €.200 tis.100 tis.02019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 001 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 264 €. 2020: vlastné imanie 5 525 €, dlhodobé záväzky 69 744 €, krátkodobé záväzky 102 949 €. 2021: vlastné imanie 5 207 €, dlhodobé záväzky 47 538 €, krátkodobé záväzky 102 549 €. 2022: vlastné imanie 4 398 €, dlhodobé záväzky 26 400 €, krátkodobé záväzky 103 556 €.200 tis.100 tis.02019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 001 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 264 €. 2020: vlastné imanie 5 525 €, dlhodobé záväzky 69 744 €, krátkodobé záväzky 102 949 €. 2021: vlastné imanie 5 207 €, dlhodobé záväzky 47 538 €, krátkodobé záväzky 102 549 €. 2022: vlastné imanie 4 398 €, dlhodobé záväzky 26 400 €, krátkodobé záväzky 103 556 €.200 tis.100 tis.02019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 001 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 264 €. 2020: vlastné imanie 5 525 €, dlhodobé záväzky 69 744 €, krátkodobé záväzky 102 949 €. 2021: vlastné imanie 5 207 €, dlhodobé záväzky 47 538 €, krátkodobé záväzky 102 549 €. 2022: vlastné imanie 4 398 €, dlhodobé záväzky 26 400 €, krátkodobé záväzky 103 556 €.200 tis.100 tis.02019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 36 €. 2020: daň z príjmu 419 €. 2021: daň z príjmu 607 €. 2022: daň z príjmu 551 €.1 tis.5000364196075512019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 36 €. 2020: daň z príjmu 419 €. 2021: daň z príjmu 607 €. 2022: daň z príjmu 551 €.1 tis.5000364196075512019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 36 €. 2020: daň z príjmu 419 €. 2021: daň z príjmu 607 €. 2022: daň z príjmu 551 €.1 tis.5000364196075512019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,6 tis.18,2 tis.48,1 tis.26,1 tis.
Výsledok hospodárenia1524−319−288
Aktíva38,3 tis.178,2 tis.155,3 tis.134,4 tis.
Vlastné imanie5 tis.5,5 tis.5,2 tis.4,4 tis.
Daň z príjmu36419607551
Zadlženosť86,9 %96,9 %96,6 %96,7 %

2022

Tržby
26,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−288
Aktíva
134,4 tis.
Vlastné imanie
4,4 tis.
Daň z príjmu
551
Zadlženosť
96,7 %

2021

Tržby
48,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−319
Aktíva
155,3 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
607
Zadlženosť
96,6 %

2020

Tržby
18,2 tis.
Výsledok hospodárenia
524
Aktíva
178,2 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
419
Zadlženosť
96,9 %

2019

Tržby
1,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1
Aktíva
38,3 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
36
Zadlženosť
86,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API