Súhrn
- Vznik
- 07. 08. 20197 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 133 038 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Agrotrans LUK-FER, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52537153
- daňové identifikačné číslo
- 2121072118
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121072118
- Sídlo
- 140, 06745 Lieskovec, Slovenská republika
- Územie
- Lieskovecokres HumennéPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 08. 2019
- V registri
- 7 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 38763/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10006695
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 07. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 07. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 07. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 07. 08. 2019 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 07. 08. 2019 | — |
| Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov | 07. 08. 2019 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 07. 08. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 07. 08. 2019 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 07. 08. 2019 | — |
| Povolenie na výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 1 | 29. 09. 2020 | — |
| Zasielateľstvo | 30. 10. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 11. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 11. 2023 | — |
| Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva | 14. 11. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 14. 11. 2023 | — |
| Faktoring a forfaiting | 14. 11. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 14. 11. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121072118 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 16. 12. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2121072118 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −35 217 € a zvýšila tržby o ▲20 % na 133 tisíc eur.
Tržby
133 038 €
▲ 20,0 %Výsledok hospodárenia
−35 217 €
▲ 34,8 %Aktíva
397 810 €
▲ 30,8 %Vlastné imanie
−55 029 €
▼ 177,7 %Zadlženosť
113,8 %
Hrubá marža
−25,7 %
Čistá marža
−26,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 61,6 tis. | 2 tis. | 137,9 tis. | 110,9 tis. | 133 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 11,2 tis. | −259 | 8,8 tis. | −54 tis. | −35,2 tis. |
| Aktíva | 44 tis. | 29,2 tis. | 95,9 tis. | 304,2 tis. | 397,8 tis. |
| Vlastné imanie | 25,6 tis. | 25,3 tis. | 34,2 tis. | −19,8 tis. | −55 tis. |
| Daň z príjmu | 3,1 tis. | 0 | 3,6 tis. | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 41,9 % | 13,3 % | 64,4 % | 106,5 % | 113,8 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 133 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,2 tis.
- Aktíva
- 397,8 tis.
- Vlastné imanie
- −55 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 113,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 110,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −54 tis.
- Aktíva
- 304,2 tis.
- Vlastné imanie
- −19,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 106,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 137,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,8 tis.
- Aktíva
- 95,9 tis.
- Vlastné imanie
- 34,2 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 64,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −259
- Aktíva
- 29,2 tis.
- Vlastné imanie
- 25,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 13,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 61,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,2 tis.
- Aktíva
- 44 tis.
- Vlastné imanie
- 25,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 41,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.