prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Ruxi s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52534995aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 07. 20197 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
7 408 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ruxi s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52534995
daňové identifikačné číslo
2121059743
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hradná 1004/5, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 07. 2019
V registri
7 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 139216/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9997099
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 07. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby25. 07. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 07. 2019—
Vedenie účtovníctva25. 07. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 07. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky25. 07. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti25. 07. 2019—
Administratívne služby25. 07. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 07. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 07. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 07. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí25. 07. 2019—
Čistiace a upratovacie služby25. 07. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 07. 2019—
Výroba bižutérie a suvenírov25. 07. 2019—
Sťahovacie služby25. 07. 2019—
Kuriérske služby25. 07. 2019—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly25. 07. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení25. 07. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121059743: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121059743Obdobia daňových registráciíDIČ 2121059743: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121059743Obdobia daňových registráciíDIČ 2121059743: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121059743
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212105974310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼36 % na 4 449 € a znížila tržby o ▼42 % na 7,4 tisíc eur.

Tržby

7 408 €

▼ 41,8 %

Výsledok hospodárenia

4 449 €

▼ 35,6 %

Aktíva

23 081 €

▲ 30,5 %

Vlastné imanie

20 610 €

▲ 27,0 %

Zadlženosť

10,7 %

Hrubá marža

70,7 %

Čistá marža

60,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 693 €. 2020: tržby 3 179 €. 2021: tržby 6 370 €. 2022: tržby 12 723 €. 2023: tržby 7 408 €.20 tis.10 tis.06933,2 tis.6,4 tis.12,7 tis.7,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 693 €. 2020: tržby 3 179 €. 2021: tržby 6 370 €. 2022: tržby 12 723 €. 2023: tržby 7 408 €.20 tis.10 tis.06933,2 tis.6,4 tis.12,7 tis.7,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 693 €. 2020: tržby 3 179 €. 2021: tržby 6 370 €. 2022: tržby 12 723 €. 2023: tržby 7 408 €.20 tis.10 tis.0693201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 247 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 553 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 564 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 913 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 449 €.10 tis.5 tis.0+247+1,6 tis.+2,6 tis.+6,9 tis.+4,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 247 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 553 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 564 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 913 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 449 €.10 tis.5 tis.0+247+1,6 tis.+2,6 tis.+6,9 tis.+4,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 247 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 553 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 564 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 913 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 449 €.10 tis.5 tis.0+247201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 247 €, vlastné imanie 5 247 €. 2020: aktíva 7 146 €, vlastné imanie 6 748 €. 2021: aktíva 9 883 €, vlastné imanie 9 312 €. 2022: aktíva 17 682 €, vlastné imanie 16 225 €. 2023: aktíva 23 081 €, vlastné imanie 20 610 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 247 €, vlastné imanie 5 247 €. 2020: aktíva 7 146 €, vlastné imanie 6 748 €. 2021: aktíva 9 883 €, vlastné imanie 9 312 €. 2022: aktíva 17 682 €, vlastné imanie 16 225 €. 2023: aktíva 23 081 €, vlastné imanie 20 610 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 247 €, vlastné imanie 5 247 €. 2020: aktíva 7 146 €, vlastné imanie 6 748 €. 2021: aktíva 9 883 €, vlastné imanie 9 312 €. 2022: aktíva 17 682 €, vlastné imanie 16 225 €. 2023: aktíva 23 081 €, vlastné imanie 20 610 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 247 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 146 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 883 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 682 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 23 081 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 247 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 146 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 883 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 682 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 23 081 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 247 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 146 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 883 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 682 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 23 081 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 6 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 398 €. 2021: vlastné imanie 9 312 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 571 €. 2022: vlastné imanie 16 225 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 457 €. 2023: vlastné imanie 20 610 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 471 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 6 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 398 €. 2021: vlastné imanie 9 312 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 571 €. 2022: vlastné imanie 16 225 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 457 €. 2023: vlastné imanie 20 610 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 471 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 5 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 6 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 398 €. 2021: vlastné imanie 9 312 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 571 €. 2022: vlastné imanie 16 225 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 457 €. 2023: vlastné imanie 20 610 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 471 €.25 tis.12,5 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 286 €. 2021: daň z príjmu 453 €. 2022: daň z príjmu 1 220 €. 2023: daň z príjmu 785 €.2 tis.1 tis.002864531,2 tis.78520192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 286 €. 2021: daň z príjmu 453 €. 2022: daň z príjmu 1 220 €. 2023: daň z príjmu 785 €.2 tis.1 tis.002864531,2 tis.78520192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 286 €. 2021: daň z príjmu 453 €. 2022: daň z príjmu 1 220 €. 2023: daň z príjmu 785 €.2 tis.1 tis.00453785201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6933,2 tis.6,4 tis.12,7 tis.7,4 tis.
Výsledok hospodárenia2471,6 tis.2,6 tis.6,9 tis.4,4 tis.
Aktíva5,2 tis.7,1 tis.9,9 tis.17,7 tis.23,1 tis.
Vlastné imanie5,2 tis.6,7 tis.9,3 tis.16,2 tis.20,6 tis.
Daň z príjmu02864531,2 tis.785
Zadlženosť0,0 %5,6 %5,8 %8,2 %10,7 %

2023

Tržby
7,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
23,1 tis.
Vlastné imanie
20,6 tis.
Daň z príjmu
785
Zadlženosť
10,7 %

2022

Tržby
12,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
17,7 tis.
Vlastné imanie
16,2 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
8,2 %

2021

Tržby
6,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
9,9 tis.
Vlastné imanie
9,3 tis.
Daň z príjmu
453
Zadlženosť
5,8 %

2020

Tržby
3,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
7,1 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
286
Zadlženosť
5,6 %

2019

Tržby
693
Výsledok hospodárenia
247
Aktíva
5,2 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API