Súhrn
- Vznik
- 07. 08. 20197 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 118 664 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Red Pro Design s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52532119
- daňové identifikačné číslo
- 2121075627
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121075627
- Sídlo
- Ivana Bukovčana 6122/16, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Devínska Nová Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 08. 2019
- V registri
- 7 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 139446/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10006550
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 07. 08. 2019 | — |
| fotografické služby | 07. 08. 2019 | — |
| vedenie účtovníctva | 07. 08. 2019 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 08. 2019 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 08. 2019 | — |
| reklamné a marketingové služby | 07. 08. 2019 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 08. 2019 | — |
| administratívne služby | 07. 08. 2019 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 07. 08. 2019 | — |
| poskytovanie sociálnych služieb | 07. 08. 2019 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 07. 08. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121075627 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121075627 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼1 % na 4 105 € a zvýšila tržby o ▲29 % na 118,7 tisíc eur.
Tržby
118 664 €
▲ 28,8 %Výsledok hospodárenia
4 105 €
▼ 0,7 %Aktíva
37 174 €
▼ 24,2 %Vlastné imanie
29 898 €
▲ 15,9 %Zadlženosť
19,6 %
Hrubá marža
4,4 %
Čistá marža
3,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 44,4 tis. | 62,7 tis. | 71,2 tis. | 92,1 tis. | 118,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,7 tis. | 4,1 tis. | 6,3 tis. | 4,1 tis. | 4,1 tis. |
| Aktíva | 43,1 tis. | 41,3 tis. | 65,5 tis. | 49,1 tis. | 37,2 tis. |
| Vlastné imanie | 11,3 tis. | 15,3 tis. | 21,7 tis. | 25,8 tis. | 29,9 tis. |
| Daň z príjmu | 470 | 0 | 0 | 2,8 tis. | 1,1 tis. |
| Zadlženosť | 73,9 % | 62,9 % | 66,9 % | 47,4 % | 19,6 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 118,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 37,2 tis.
- Vlastné imanie
- 29,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 19,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 92,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 49,1 tis.
- Vlastné imanie
- 25,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 47,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 71,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,3 tis.
- Aktíva
- 65,5 tis.
- Vlastné imanie
- 21,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 66,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 62,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 41,3 tis.
- Vlastné imanie
- 15,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 62,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 44,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 43,1 tis.
- Vlastné imanie
- 11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 470
- Zadlženosť
- 73,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.