prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

W2S spol. s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52527786aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 07. 20197 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
60 633 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
W2S spol. s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52527786
daňové identifikačné číslo
2121061140
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sokolovská 10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 07. 2019
V registri
7 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 59073/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9994513
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 07. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 07. 2019—
Výroba potravinárskych výrobkov23. 07. 2019—
Výroba nápojov23. 07. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 07. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 07. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave23. 07. 2019—
Administratívne služby23. 07. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 07. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky23. 07. 2019—
Vedenie účtovníctva23. 07. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov23. 07. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce23. 07. 2019—
Čistiace a upratovacie služby23. 07. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení23. 07. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu23. 07. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 07. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121061140: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121061140Obdobia daňových registráciíDIČ 2121061140: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121061140Obdobia daňových registráciíDIČ 2121061140: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121061140
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212106114010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲365 % na 3 657 € a zvýšila tržby o ▲1 638 % na 60,6 tisíc eur.

Tržby

60 633 €

▲ 1 638,3 %

Výsledok hospodárenia

3 657 €

▲ 365,3 %

Aktíva

10 032 €

▲ 62,1 %

Vlastné imanie

6 358 €

▲ 82,3 %

Zadlženosť

36,6 %

Hrubá marža

7,6 %

Čistá marža

6,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 3 488 €. 2024: tržby 60 633 €.100 tis.50 tis.00003,5 tis.60,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 3 488 €. 2024: tržby 60 633 €.100 tis.50 tis.00003,5 tis.60,6 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 3 488 €. 2024: tržby 60 633 €.100 tis.50 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −950 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 596 €. 2023: výsledok hospodárenia 786 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 657 €.5 tis.0−2 tis.0−950−1,6 tis.+786+3,7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −950 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 596 €. 2023: výsledok hospodárenia 786 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 657 €.5 tis.0−2 tis.0−950−1,6 tis.+786+3,7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −950 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 596 €. 2023: výsledok hospodárenia 786 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 657 €.5 tis.0−2 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 5 539 €, vlastné imanie 5 247 €. 2021: aktíva 4 297 €, vlastné imanie 4 297 €. 2022: aktíva 2 701 €, vlastné imanie 2 701 €. 2023: aktíva 6 189 €, vlastné imanie 3 487 €. 2024: aktíva 10 032 €, vlastné imanie 6 358 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 5 539 €, vlastné imanie 5 247 €. 2021: aktíva 4 297 €, vlastné imanie 4 297 €. 2022: aktíva 2 701 €, vlastné imanie 2 701 €. 2023: aktíva 6 189 €, vlastné imanie 3 487 €. 2024: aktíva 10 032 €, vlastné imanie 6 358 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 5 539 €, vlastné imanie 5 247 €. 2021: aktíva 4 297 €, vlastné imanie 4 297 €. 2022: aktíva 2 701 €, vlastné imanie 2 701 €. 2023: aktíva 6 189 €, vlastné imanie 3 487 €. 2024: aktíva 10 032 €, vlastné imanie 6 358 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 €, finančné účty 5 529 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 297 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 701 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 488 €, finančné účty 2 701 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 702 €, finančné účty 7 330 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 €, finančné účty 5 529 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 297 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 701 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 488 €, finančné účty 2 701 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 702 €, finančné účty 7 330 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 €, finančné účty 5 529 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 297 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 701 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 488 €, finančné účty 2 701 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 702 €, finančné účty 7 330 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 €. 2021: vlastné imanie 4 297 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 2 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 3 487 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 702 €. 2024: vlastné imanie 6 358 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 674 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 €. 2021: vlastné imanie 4 297 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 2 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 3 487 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 702 €. 2024: vlastné imanie 6 358 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 674 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 5 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 292 €. 2021: vlastné imanie 4 297 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 2 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 3 487 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 702 €. 2024: vlastné imanie 6 358 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 674 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 972 €.1 tis.5000000097220202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 972 €.1 tis.5000000097220202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 972 €.1 tis.5000000097220202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0003,5 tis.60,6 tis.
Výsledok hospodárenia0−950−1,6 tis.7863,7 tis.
Aktíva5,5 tis.4,3 tis.2,7 tis.6,2 tis.10 tis.
Vlastné imanie5,2 tis.4,3 tis.2,7 tis.3,5 tis.6,4 tis.
Daň z príjmu0000972
Zadlženosť5,3 %0,0 %0,0 %43,7 %36,6 %

aj 2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
60,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
10 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
972
Zadlženosť
36,6 %

2023

Tržby
3,5 tis.
Výsledok hospodárenia
786
Aktíva
6,2 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
43,7 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
2,7 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−950
Aktíva
4,3 tis.
Vlastné imanie
4,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5,5 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,3 %

aj 2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API