Súhrn
- Vznik
- 02. 08. 20197 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ITELL-SJ, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52521567
- daňové identifikačné číslo
- 2121065122
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121065122
- Sídlo
- Gašparovec 106/6, 053 05 Granč-Petrovce, Slovenská republika
- Územie
- Granč-Petrovceokres LevočaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 08. 2019
- V registri
- 7 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 46904/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 10004287
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 02. 08. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 02. 08. 2019 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 02. 08. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121065122 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121065122 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −10 557 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−10 557 €
▲ 32,0 %Aktíva
112 932 €
▼ 13,9 %Vlastné imanie
65 386 €
▼ 13,9 %Zadlženosť
42,1 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 82,1 tis. | 174,5 tis. | 92,5 tis. | 5,5 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 24,6 tis. | 31,7 tis. | 24,3 tis. | −15,5 tis. | −10,6 tis. |
| Aktíva | 70,9 tis. | 146,5 tis. | 158,7 tis. | 131,2 tis. | 112,9 tis. |
| Vlastné imanie | 35,5 tis. | 67,2 tis. | 91,5 tis. | 75,9 tis. | 65,4 tis. |
| Daň z príjmu | 7,3 tis. | 8,8 tis. | 6,5 tis. | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 50,0 % | 54,1 % | 42,4 % | 42,1 % | 42,1 % |
aj 08/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −10,6 tis.
- Aktíva
- 112,9 tis.
- Vlastné imanie
- 65,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 42,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 5,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,5 tis.
- Aktíva
- 131,2 tis.
- Vlastné imanie
- 75,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 42,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 92,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,3 tis.
- Aktíva
- 158,7 tis.
- Vlastné imanie
- 91,5 tis.
- Daň z príjmu
- 6,5 tis.
- Zadlženosť
- 42,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 174,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31,7 tis.
- Aktíva
- 146,5 tis.
- Vlastné imanie
- 67,2 tis.
- Daň z príjmu
- 8,8 tis.
- Zadlženosť
- 54,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 82,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,6 tis.
- Aktíva
- 70,9 tis.
- Vlastné imanie
- 35,5 tis.
- Daň z príjmu
- 7,3 tis.
- Zadlženosť
- 50,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 08/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).