Súhrn
- Vznik
- 19. 07. 20197 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IRES R + L s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52520633
- daňové identifikačné číslo
- 2121064913
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kavečianska cesta 1112/41, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Severokres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 07. 2019
- V registri
- 7 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 46808/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9992959
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 19. 07. 2019 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 19. 07. 2019 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 19. 07. 2019 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku , slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 19. 07. 2019 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu sadry a cementu | 19. 07. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 19. 07. 2019 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladanie s iným ako nebezpečným odpadom | 19. 07. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 07. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 07. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 07. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 19. 07. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 07. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 07. 2019 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 19. 07. 2019 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 19. 07. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 19. 07. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 19. 07. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 19. 07. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 07. 2019 | — |
| Vedenie účtovníctva | 19. 07. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 19. 07. 2019 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických , spoločenských a humanitných vied | 19. 07. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 07. 2019 | — |
| Administratívne služby | 19. 07. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 19. 07. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121064913 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −340 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−340 €
▲ 98,4 %Aktíva
192 €
bez zmenyVlastné imanie
−488 €
▼ 229,7 %Zadlženosť
354,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 33,5 tis. | 29,8 tis. | 2,6 tis. | 3,1 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 20 | 29 | 8 | −20,7 tis. | −340 |
| Aktíva | 33,6 tis. | 20,5 tis. | 23,1 tis. | 192 | 192 |
| Vlastné imanie | 20,5 tis. | 20,5 tis. | 20,6 tis. | −148 | −488 |
| Daň z príjmu | 0 | 5 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 39,0 % | 0,0 % | 11,0 % | 177,1 % | 354,2 % |
aj 07/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 192
- Vlastné imanie
- −488
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 354,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 3,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,7 tis.
- Aktíva
- 192
- Vlastné imanie
- −148
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 177,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8
- Aktíva
- 23,1 tis.
- Vlastné imanie
- 20,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 11,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 29,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29
- Aktíva
- 20,5 tis.
- Vlastné imanie
- 20,5 tis.
- Daň z príjmu
- 5
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 33,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20
- Aktíva
- 33,6 tis.
- Vlastné imanie
- 20,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 39,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.