prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Lurabau, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52498531aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 08. 20197 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
597 676 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lurabau, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52498531
daňové identifikačné číslo
2121077849
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121077849
Sídlo
78, 067 66 Ruský Potok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 08. 2019
V registri
7 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 38740/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10004529
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 08. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu03. 08. 2019—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m03. 08. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla03. 08. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 08. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 08. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 08. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí03. 08. 2019—
Sťahovacie služby03. 08. 2019—
Čistiace a upratovacie služby03. 08. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom03. 08. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave03. 08. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121077849: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121077849: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121077849IČ DPH SK2121077849Obdobia daňových registráciíDIČ 2121077849: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121077849: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121077849IČ DPH SK2121077849Obdobia daňových registráciíDIČ 2121077849: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121077849: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121077849IČ DPH SK2121077849
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212107784911. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2020
daňové identifikačné číslo212107784910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 44 421 € a zvýšila tržby o ▲496 % na 597,7 tisíc eur.

Tržby

597 676 €

▲ 495,7 %

Výsledok hospodárenia

44 421 €

▲ 213,5 %

Aktíva

218 987 €

▲ 47,0 %

Vlastné imanie

−70 857 €

▲ 38,5 %

Zadlženosť

132,4 %

Hrubá marža

8,1 %

Čistá marža

7,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 158 969 €. 2022: tržby 215 131 €. 2023: tržby 50 438 €. 2024: tržby 100 331 €. 2025: tržby 597 676 €.1 mil.500 tis.0159 tis.215,1 tis.50,4 tis.100,3 tis.597,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 158 969 €. 2022: tržby 215 131 €. 2023: tržby 50 438 €. 2024: tržby 100 331 €. 2025: tržby 597 676 €.1 mil.500 tis.0159 tis.215,1 tis.50,4 tis.100,3 tis.597,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 158 969 €. 2022: tržby 215 131 €. 2023: tržby 50 438 €. 2024: tržby 100 331 €. 2025: tržby 597 676 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 747 €. 2022: výsledok hospodárenia −20 616 €. 2023: výsledok hospodárenia −72 636 €. 2024: výsledok hospodárenia −39 128 €. 2025: výsledok hospodárenia 44 421 €.50 tis.0−100 tis.+747−20,6 tis.−72,6 tis.−39,1 tis.+44,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 747 €. 2022: výsledok hospodárenia −20 616 €. 2023: výsledok hospodárenia −72 636 €. 2024: výsledok hospodárenia −39 128 €. 2025: výsledok hospodárenia 44 421 €.50 tis.0−100 tis.+747−20,6 tis.−72,6 tis.−39,1 tis.+44,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 747 €. 2022: výsledok hospodárenia −20 616 €. 2023: výsledok hospodárenia −72 636 €. 2024: výsledok hospodárenia −39 128 €. 2025: výsledok hospodárenia 44 421 €.50 tis.0−100 tis.+747202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 152 512 €, vlastné imanie 17 099 €. 2022: aktíva 212 823 €, vlastné imanie −3 517 €. 2023: aktíva 185 930 €, vlastné imanie −76 153 €. 2024: aktíva 148 923 €, vlastné imanie −115 280 €. 2025: aktíva 218 987 €, vlastné imanie −70 857 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 152 512 €, vlastné imanie 17 099 €. 2022: aktíva 212 823 €, vlastné imanie −3 517 €. 2023: aktíva 185 930 €, vlastné imanie −76 153 €. 2024: aktíva 148 923 €, vlastné imanie −115 280 €. 2025: aktíva 218 987 €, vlastné imanie −70 857 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 152 512 €, vlastné imanie 17 099 €. 2022: aktíva 212 823 €, vlastné imanie −3 517 €. 2023: aktíva 185 930 €, vlastné imanie −76 153 €. 2024: aktíva 148 923 €, vlastné imanie −115 280 €. 2025: aktíva 218 987 €, vlastné imanie −70 857 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 120 019 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 378 €, finančné účty 2 115 €. 2022: dlhodobý majetok 112 935 €, zásoby 6 €, pohľadávky 98 680 €, finančné účty 1 202 €. 2023: dlhodobý majetok 73 072 €, zásoby 81 €, pohľadávky 111 664 €, finančné účty 1 113 €. 2024: dlhodobý majetok 33 550 €, zásoby 81 €, pohľadávky 110 255 €, finančné účty 5 037 €. 2025: dlhodobý majetok 26 322 €, zásoby 81 €, pohľadávky 174 876 €, finančné účty 17 708 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 120 019 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 378 €, finančné účty 2 115 €. 2022: dlhodobý majetok 112 935 €, zásoby 6 €, pohľadávky 98 680 €, finančné účty 1 202 €. 2023: dlhodobý majetok 73 072 €, zásoby 81 €, pohľadávky 111 664 €, finančné účty 1 113 €. 2024: dlhodobý majetok 33 550 €, zásoby 81 €, pohľadávky 110 255 €, finančné účty 5 037 €. 2025: dlhodobý majetok 26 322 €, zásoby 81 €, pohľadávky 174 876 €, finančné účty 17 708 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 120 019 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 378 €, finančné účty 2 115 €. 2022: dlhodobý majetok 112 935 €, zásoby 6 €, pohľadávky 98 680 €, finančné účty 1 202 €. 2023: dlhodobý majetok 73 072 €, zásoby 81 €, pohľadávky 111 664 €, finančné účty 1 113 €. 2024: dlhodobý majetok 33 550 €, zásoby 81 €, pohľadávky 110 255 €, finančné účty 5 037 €. 2025: dlhodobý majetok 26 322 €, zásoby 81 €, pohľadávky 174 876 €, finančné účty 17 708 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 17 099 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 135 408 €. 2022: vlastné imanie −3 517 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 216 314 €. 2023: vlastné imanie −76 153 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 262 057 €. 2024: vlastné imanie −115 280 €, dlhodobé záväzky 35 505 €, krátkodobé záväzky 228 698 €. 2025: vlastné imanie −70 857 €, dlhodobé záväzky 156 €, krátkodobé záväzky 289 688 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 17 099 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 135 408 €. 2022: vlastné imanie −3 517 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 216 314 €. 2023: vlastné imanie −76 153 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 262 057 €. 2024: vlastné imanie −115 280 €, dlhodobé záväzky 35 505 €, krátkodobé záväzky 228 698 €. 2025: vlastné imanie −70 857 €, dlhodobé záväzky 156 €, krátkodobé záväzky 289 688 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 17 099 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 135 408 €. 2022: vlastné imanie −3 517 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 216 314 €. 2023: vlastné imanie −76 153 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 262 057 €. 2024: vlastné imanie −115 280 €, dlhodobé záväzky 35 505 €, krátkodobé záväzky 228 698 €. 2025: vlastné imanie −70 857 €, dlhodobé záväzky 156 €, krátkodobé záväzky 289 688 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 681 €. 2022: daň z príjmu 412 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 3 852 €.5 tis.2,5 tis.01,7 tis.41209603,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 681 €. 2022: daň z príjmu 412 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 3 852 €.5 tis.2,5 tis.01,7 tis.41209603,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 681 €. 2022: daň z príjmu 412 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 3 852 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby159 tis.215,1 tis.50,4 tis.100,3 tis.597,7 tis.
Výsledok hospodárenia747−20,6 tis.−72,6 tis.−39,1 tis.44,4 tis.
Aktíva152,5 tis.212,8 tis.185,9 tis.148,9 tis.219 tis.
Vlastné imanie17,1 tis.−3,5 tis.−76,2 tis.−115,3 tis.−70,9 tis.
Daň z príjmu1,7 tis.41209603,9 tis.
Zadlženosť88,8 %101,7 %141,0 %177,4 %132,4 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
597,7 tis.
Výsledok hospodárenia
44,4 tis.
Aktíva
219 tis.
Vlastné imanie
−70,9 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
132,4 %

2024

Tržby
100,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−39,1 tis.
Aktíva
148,9 tis.
Vlastné imanie
−115,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
177,4 %

2023

Tržby
50,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−72,6 tis.
Aktíva
185,9 tis.
Vlastné imanie
−76,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
141,0 %

2022

Tržby
215,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,6 tis.
Aktíva
212,8 tis.
Vlastné imanie
−3,5 tis.
Daň z príjmu
412
Zadlženosť
101,7 %

2021

Tržby
159 tis.
Výsledok hospodárenia
747
Aktíva
152,5 tis.
Vlastné imanie
17,1 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
88,8 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API