Súhrn
- Vznik
- 11. 07. 20197 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 40 292 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Smartrade s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52498034
- daňové identifikačné číslo
- 2121049205
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121049205
- Sídlo
- Štepánkovická 737/9, 059 38 Štrba, Slovenská republika
- Územie
- Štrbaokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 07. 2019
- V registri
- 7 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 38586/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9982994
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 11. 07. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 11. 07. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 11. 07. 2019 | — |
| Sťahovacie služby | 11. 07. 2019 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 11. 07. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 11. 07. 2019 | — |
| Vedenie účtovníctva | 11. 07. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 11. 07. 2019 | — |
| Služby požičovní | 11. 07. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 11. 07. 2019 | — |
| Administratívne služby | 11. 07. 2019 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 11. 07. 2019 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 07. 06. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121049205 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2121049205 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 055 % na 18 333 € a zvýšila tržby o ▲2 129 % na 40,3 tisíc eur.
Tržby
40 292 €
▲ 2 128,5 %Výsledok hospodárenia
18 333 €
▲ 1 055,2 %Aktíva
37 908 €
▲ 326,0 %Vlastné imanie
19 204 €
▲ 2 104,8 %Zadlženosť
49,3 %
Hrubá marža
49,7 %
Čistá marža
45,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 90 | 0 | 130 | 1,8 tis. | 40,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −14 | −653 | −740 | 1,6 tis. | 18,3 tis. |
| Aktíva | 8,8 tis. | 8,6 tis. | 8,7 tis. | 8,9 tis. | 37,9 tis. |
| Vlastné imanie | 677 | 24 | −716 | 871 | 19,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 380 | 1,7 tis. |
| Zadlženosť | 92,3 % | 99,7 % | 108,3 % | 90,2 % | 49,3 % |
aj 07/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 40,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,3 tis.
- Aktíva
- 37,9 tis.
- Vlastné imanie
- 19,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 49,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 8,9 tis.
- Vlastné imanie
- 871
- Daň z príjmu
- 380
- Zadlženosť
- 90,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 130
- Výsledok hospodárenia
- −740
- Aktíva
- 8,7 tis.
- Vlastné imanie
- −716
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 108,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −653
- Aktíva
- 8,6 tis.
- Vlastné imanie
- 24
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 90
- Výsledok hospodárenia
- −14
- Aktíva
- 8,8 tis.
- Vlastné imanie
- 677
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.