prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ALITA SLOVAK AIRLINES s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52492974aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 08. 20197 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ALITA SLOVAK AIRLINES s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52492974
daňové identifikačné číslo
2121067861
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
2, 935 84 Slatina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 08. 2019
V registri
7 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 64851/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
10004574
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 08. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 08. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 08. 2019—
Administratívne služby03. 08. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 08. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí03. 08. 2019—
Čistiace a upratovacie služby03. 08. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 08. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby03. 08. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 08. 2019—
Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok17. 01. 2025—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí17. 01. 2025—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely17. 01. 2025—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky17. 01. 2025—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla17. 01. 2025—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 01. 2025—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave17. 01. 2025—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností17. 01. 2025—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy17. 01. 2025—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov17. 01. 2025—
Finančný lízing17. 01. 2025—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt17. 01. 2025—
Záložne17. 01. 2025—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt17. 01. 2025—
Faktoring a forfaiting17. 01. 2025—
Vedenie účtovníctva17. 01. 2025—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 01. 2025—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy17. 01. 2025—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied17. 01. 2025—
Fotografické a informačné služby17. 01. 2025—
Poskytovanie služieb osobného charakteru17. 01. 2025—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť17. 01. 2025—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy17. 01. 2025—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov17. 01. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121067861: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121067861Obdobia daňových registráciíDIČ 2121067861: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121067861Obdobia daňových registráciíDIČ 2121067861: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121067861
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212106786110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −429 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−429 €

▲ 46,0 %

Aktíva

81 873 €

bez zmeny

Vlastné imanie

13 970 €

▼ 3,0 %

Zadlženosť

82,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −606 €. 2022: výsledok hospodárenia −606 €. 2023: výsledok hospodárenia −606 €. 2024: výsledok hospodárenia −795 €. 2025: výsledok hospodárenia −429 €.0−1 tis.−606−606−606−795−42920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −606 €. 2022: výsledok hospodárenia −606 €. 2023: výsledok hospodárenia −606 €. 2024: výsledok hospodárenia −795 €. 2025: výsledok hospodárenia −429 €.0−1 tis.−606−606−606−795−42920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −606 €. 2022: výsledok hospodárenia −606 €. 2023: výsledok hospodárenia −606 €. 2024: výsledok hospodárenia −795 €. 2025: výsledok hospodárenia −429 €.0−1 tis.−606−606−606−795−42920212022202320242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 75 303 €, vlastné imanie 1 520 €. 2022: aktíva 75 303 €, vlastné imanie 1 520 €. 2023: aktíva 75 303 €, vlastné imanie 1 520 €. 2024: aktíva 81 874 €, vlastné imanie 14 398 €. 2025: aktíva 81 873 €, vlastné imanie 13 970 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 75 303 €, vlastné imanie 1 520 €. 2022: aktíva 75 303 €, vlastné imanie 1 520 €. 2023: aktíva 75 303 €, vlastné imanie 1 520 €. 2024: aktíva 81 874 €, vlastné imanie 14 398 €. 2025: aktíva 81 873 €, vlastné imanie 13 970 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 75 303 €, vlastné imanie 1 520 €. 2022: aktíva 75 303 €, vlastné imanie 1 520 €. 2023: aktíva 75 303 €, vlastné imanie 1 520 €. 2024: aktíva 81 874 €, vlastné imanie 14 398 €. 2025: aktíva 81 873 €, vlastné imanie 13 970 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 71 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 637 €. 2022: dlhodobý majetok 71 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 637 €. 2023: dlhodobý majetok 71 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 637 €. 2024: dlhodobý majetok 78 243 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 631 €. 2025: dlhodobý majetok 78 243 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 630 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 71 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 637 €. 2022: dlhodobý majetok 71 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 637 €. 2023: dlhodobý majetok 71 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 637 €. 2024: dlhodobý majetok 78 243 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 631 €. 2025: dlhodobý majetok 78 243 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 630 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 71 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 637 €. 2022: dlhodobý majetok 71 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 637 €. 2023: dlhodobý majetok 71 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 637 €. 2024: dlhodobý majetok 78 243 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 631 €. 2025: dlhodobý majetok 78 243 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 630 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 520 €, dlhodobé záväzky 73 400 €, krátkodobé záväzky 383 €. 2022: vlastné imanie 1 520 €, dlhodobé záväzky 73 400 €, krátkodobé záväzky 383 €. 2023: vlastné imanie 1 520 €, dlhodobé záväzky 73 400 €, krátkodobé záväzky 383 €. 2024: vlastné imanie 14 398 €, dlhodobé záväzky 63 736 €, krátkodobé záväzky 3 740 €. 2025: vlastné imanie 13 970 €, dlhodobé záväzky 63 143 €, krátkodobé záväzky 4 760 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 520 €, dlhodobé záväzky 73 400 €, krátkodobé záväzky 383 €. 2022: vlastné imanie 1 520 €, dlhodobé záväzky 73 400 €, krátkodobé záväzky 383 €. 2023: vlastné imanie 1 520 €, dlhodobé záväzky 73 400 €, krátkodobé záväzky 383 €. 2024: vlastné imanie 14 398 €, dlhodobé záväzky 63 736 €, krátkodobé záväzky 3 740 €. 2025: vlastné imanie 13 970 €, dlhodobé záväzky 63 143 €, krátkodobé záväzky 4 760 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 520 €, dlhodobé záväzky 73 400 €, krátkodobé záväzky 383 €. 2022: vlastné imanie 1 520 €, dlhodobé záväzky 73 400 €, krátkodobé záväzky 383 €. 2023: vlastné imanie 1 520 €, dlhodobé záväzky 73 400 €, krátkodobé záväzky 383 €. 2024: vlastné imanie 14 398 €, dlhodobé záväzky 63 736 €, krátkodobé záväzky 3 740 €. 2025: vlastné imanie 13 970 €, dlhodobé záväzky 63 143 €, krátkodobé záväzky 4 760 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−606−606−606−795−429
Aktíva75,3 tis.75,3 tis.75,3 tis.81,9 tis.81,9 tis.
Vlastné imanie1,5 tis.1,5 tis.1,5 tis.14,4 tis.14 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť98,0 %98,0 %98,0 %82,4 %82,9 %

aj 08/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−429
Aktíva
81,9 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
82,9 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−795
Aktíva
81,9 tis.
Vlastné imanie
14,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
82,4 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−606
Aktíva
75,3 tis.
Vlastné imanie
1,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,0 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−606
Aktíva
75,3 tis.
Vlastné imanie
1,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,0 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−606
Aktíva
75,3 tis.
Vlastné imanie
1,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,0 %

aj 08/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API