Súhrn
- Vznik
- 29. 06. 20197 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 931 078 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DORNÍK s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52483592
- daňové identifikačné číslo
- 2121042110
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 177, 059 14 Vydrník, Slovenská republika
- Územie
- Vydrníkokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 06. 2019
- V registri
- 7 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 38542/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9972685
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 29. 06. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 29. 06. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 06. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 06. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 29. 06. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 29. 06. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 29. 06. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 29. 06. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121042110 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2026 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −13 020 € a zvýšila tržby o ▲47 % na 931,1 tisíc eur.
Tržby
931 078 €
▲ 47,5 %Výsledok hospodárenia
−13 020 €
▼ 7 743,4 %Aktíva
29 176 €
▲ 14,6 %Vlastné imanie
3 626 €
▼ 78,2 %Zadlženosť
87,6 %
Hrubá marža
−1,0 %
Čistá marža
−1,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 287,7 tis. | 224,2 tis. | 561,5 tis. | 631,3 tis. | 931,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,8 tis. | 2,9 tis. | 2,5 tis. | −166 | −13 tis. |
| Aktíva | 19,4 tis. | 15,3 tis. | 20,8 tis. | 25,5 tis. | 29,2 tis. |
| Vlastné imanie | 11,4 tis. | 14,3 tis. | 16,8 tis. | 16,6 tis. | 3,6 tis. |
| Daň z príjmu | 734 | 796 | 1,5 tis. | 2,6 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 41,4 % | 6,8 % | 19,2 % | 34,6 % | 87,6 % |
aj 06/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 931,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13 tis.
- Aktíva
- 29,2 tis.
- Vlastné imanie
- 3,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 87,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 631,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −166
- Aktíva
- 25,5 tis.
- Vlastné imanie
- 16,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 34,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 561,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 20,8 tis.
- Vlastné imanie
- 16,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 19,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 224,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 15,3 tis.
- Vlastné imanie
- 14,3 tis.
- Daň z príjmu
- 796
- Zadlženosť
- 6,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 287,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 19,4 tis.
- Vlastné imanie
- 11,4 tis.
- Daň z príjmu
- 734
- Zadlženosť
- 41,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).