prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Lucia Trans Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52478513aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 07. 20197 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
373 188 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lucia Trans Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52478513
daňové identifikačné číslo
2121059237
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121059237
Sídlo
Hlavná ulica 268/198, 951 48 Jarok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 07. 2019
V registri
7 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 48803/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9990202
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 07. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 07. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla18. 07. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby, služieb18. 07. 2019—
Kuriérske služby18. 07. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve18. 07. 2019—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá18. 07. 2019—
Masérske služby18. 07. 2019—
Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja18. 07. 2019—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 1 (jedno)20. 11. 2019—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu20. 11. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121059237: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121059237: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121059237IČ DPH SK2121059237Obdobia daňových registráciíDIČ 2121059237: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121059237: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121059237IČ DPH SK2121059237Obdobia daňových registráciíDIČ 2121059237: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121059237: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121059237IČ DPH SK2121059237
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212105923711. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2019
daňové identifikačné číslo212105923710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené22. 10. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 6 283 € a znížila tržby o ▼9 % na 373,2 tisíc eur.

Tržby

373 188 €

▼ 8,9 %

Výsledok hospodárenia

6 283 €

▲ 152,5 %

Aktíva

237 551 €

▼ 14,9 %

Vlastné imanie

24 375 €

▲ 1 220,4 %

Zadlženosť

89,7 %

Hrubá marža

2,2 %

Čistá marža

1,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 197 779 €. 2022: tržby 313 931 €. 2023: tržby 458 253 €. 2024: tržby 409 804 €. 2025: tržby 373 188 €.500 tis.250 tis.0197,8 tis.313,9 tis.458,3 tis.409,8 tis.373,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 197 779 €. 2022: tržby 313 931 €. 2023: tržby 458 253 €. 2024: tržby 409 804 €. 2025: tržby 373 188 €.500 tis.250 tis.0197,8 tis.313,9 tis.458,3 tis.409,8 tis.373,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 197 779 €. 2022: tržby 313 931 €. 2023: tržby 458 253 €. 2024: tržby 409 804 €. 2025: tržby 373 188 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 887 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 780 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 775 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 964 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 283 €.10 tis.0−20 tis.+9,9 tis.+7,8 tis.−5,8 tis.−12 tis.+6,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 887 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 780 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 775 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 964 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 283 €.10 tis.0−20 tis.+9,9 tis.+7,8 tis.−5,8 tis.−12 tis.+6,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 887 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 780 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 775 €. 2024: výsledok hospodárenia −11 964 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 283 €.10 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 142 183 €, vlastné imanie 11 804 €. 2022: aktíva 208 508 €, vlastné imanie 19 584 €. 2023: aktíva 295 940 €, vlastné imanie 13 809 €. 2024: aktíva 279 036 €, vlastné imanie 1 846 €. 2025: aktíva 237 551 €, vlastné imanie 24 375 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 142 183 €, vlastné imanie 11 804 €. 2022: aktíva 208 508 €, vlastné imanie 19 584 €. 2023: aktíva 295 940 €, vlastné imanie 13 809 €. 2024: aktíva 279 036 €, vlastné imanie 1 846 €. 2025: aktíva 237 551 €, vlastné imanie 24 375 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 142 183 €, vlastné imanie 11 804 €. 2022: aktíva 208 508 €, vlastné imanie 19 584 €. 2023: aktíva 295 940 €, vlastné imanie 13 809 €. 2024: aktíva 279 036 €, vlastné imanie 1 846 €. 2025: aktíva 237 551 €, vlastné imanie 24 375 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 100 113 €, zásoby 648 €, pohľadávky 24 942 €, finančné účty 16 480 €. 2022: dlhodobý majetok 165 979 €, zásoby 5 752 €, pohľadávky 29 203 €, finančné účty 7 574 €. 2023: dlhodobý majetok 253 307 €, zásoby 5 239 €, pohľadávky 29 031 €, finančné účty 8 363 €. 2024: dlhodobý majetok 235 971 €, zásoby 8 935 €, pohľadávky 26 343 €, finančné účty 7 787 €. 2025: dlhodobý majetok 199 234 €, zásoby 11 446 €, pohľadávky 19 725 €, finančné účty 7 146 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 100 113 €, zásoby 648 €, pohľadávky 24 942 €, finančné účty 16 480 €. 2022: dlhodobý majetok 165 979 €, zásoby 5 752 €, pohľadávky 29 203 €, finančné účty 7 574 €. 2023: dlhodobý majetok 253 307 €, zásoby 5 239 €, pohľadávky 29 031 €, finančné účty 8 363 €. 2024: dlhodobý majetok 235 971 €, zásoby 8 935 €, pohľadávky 26 343 €, finančné účty 7 787 €. 2025: dlhodobý majetok 199 234 €, zásoby 11 446 €, pohľadávky 19 725 €, finančné účty 7 146 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 100 113 €, zásoby 648 €, pohľadávky 24 942 €, finančné účty 16 480 €. 2022: dlhodobý majetok 165 979 €, zásoby 5 752 €, pohľadávky 29 203 €, finančné účty 7 574 €. 2023: dlhodobý majetok 253 307 €, zásoby 5 239 €, pohľadávky 29 031 €, finančné účty 8 363 €. 2024: dlhodobý majetok 235 971 €, zásoby 8 935 €, pohľadávky 26 343 €, finančné účty 7 787 €. 2025: dlhodobý majetok 199 234 €, zásoby 11 446 €, pohľadávky 19 725 €, finančné účty 7 146 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 804 €, dlhodobé záväzky 16 253 €, krátkodobé záväzky 114 126 €. 2022: vlastné imanie 19 584 €, dlhodobé záväzky 11 090 €, krátkodobé záväzky 177 834 €. 2023: vlastné imanie 13 809 €, dlhodobé záväzky 143 775 €, krátkodobé záväzky 138 356 €. 2024: vlastné imanie 1 846 €, dlhodobé záväzky 114 540 €, krátkodobé záväzky 162 650 €. 2025: vlastné imanie 24 375 €, dlhodobé záväzky 57 393 €, krátkodobé záväzky 155 783 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 804 €, dlhodobé záväzky 16 253 €, krátkodobé záväzky 114 126 €. 2022: vlastné imanie 19 584 €, dlhodobé záväzky 11 090 €, krátkodobé záväzky 177 834 €. 2023: vlastné imanie 13 809 €, dlhodobé záväzky 143 775 €, krátkodobé záväzky 138 356 €. 2024: vlastné imanie 1 846 €, dlhodobé záväzky 114 540 €, krátkodobé záväzky 162 650 €. 2025: vlastné imanie 24 375 €, dlhodobé záväzky 57 393 €, krátkodobé záväzky 155 783 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 804 €, dlhodobé záväzky 16 253 €, krátkodobé záväzky 114 126 €. 2022: vlastné imanie 19 584 €, dlhodobé záväzky 11 090 €, krátkodobé záväzky 177 834 €. 2023: vlastné imanie 13 809 €, dlhodobé záväzky 143 775 €, krátkodobé záväzky 138 356 €. 2024: vlastné imanie 1 846 €, dlhodobé záväzky 114 540 €, krátkodobé záväzky 162 650 €. 2025: vlastné imanie 24 375 €, dlhodobé záväzky 57 393 €, krátkodobé záväzky 155 783 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 918 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.01,9 tis.001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 918 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.01,9 tis.001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 918 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby197,8 tis.313,9 tis.458,3 tis.409,8 tis.373,2 tis.
Výsledok hospodárenia9,9 tis.7,8 tis.−5,8 tis.−12 tis.6,3 tis.
Aktíva142,2 tis.208,5 tis.295,9 tis.279 tis.237,6 tis.
Vlastné imanie11,8 tis.19,6 tis.13,8 tis.1,8 tis.24,4 tis.
Daň z príjmu1,9 tis.001,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť91,7 %90,6 %95,3 %99,3 %89,7 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
373,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,3 tis.
Aktíva
237,6 tis.
Vlastné imanie
24,4 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
89,7 %

2024

Tržby
409,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−12 tis.
Aktíva
279 tis.
Vlastné imanie
1,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
99,3 %

2023

Tržby
458,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,8 tis.
Aktíva
295,9 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,3 %

2022

Tržby
313,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7,8 tis.
Aktíva
208,5 tis.
Vlastné imanie
19,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,6 %

2021

Tržby
197,8 tis.
Výsledok hospodárenia
9,9 tis.
Aktíva
142,2 tis.
Vlastné imanie
11,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
91,7 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API