Súhrn
- Vznik
- 19. 07. 20197 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 76 808 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- L.I.D. s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52473422
- daňové identifikačné číslo
- 2121053671
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121053671
- Sídlo
- 143, 935 31 Dolná Seč, Slovenská republika
- Územie
- Dolná Sečokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 07. 2019
- V registri
- 7 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 48817/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9992164
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 07. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 19. 07. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 19. 07. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 07. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 07. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 07. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 07. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 07. 2019 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 19. 07. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 19. 07. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121053671 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2121053671 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené | 08. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲112 % na 7 046 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 76,8 tisíc eur.
Tržby
76 808 €
▲ 24,6 %Výsledok hospodárenia
7 046 €
▲ 111,6 %Aktíva
21 694 €
▲ 54,6 %Vlastné imanie
19 704 €
▲ 55,7 %Zadlženosť
9,2 %
Hrubá marža
10,4 %
Čistá marža
9,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 20 tis. | 0 | 33,1 tis. | 61,6 tis. | 76,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,8 tis. | 0 | 2,3 tis. | 3,3 tis. | 7 tis. |
| Aktíva | 7,4 tis. | 0 | 10,4 tis. | 14 tis. | 21,7 tis. |
| Vlastné imanie | 7 tis. | 0 | 9,3 tis. | 12,7 tis. | 19,7 tis. |
| Daň z príjmu | 321 | 0 | 408 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 5,7 % | — | 10,6 % | 9,8 % | 9,2 % |
aj 2019 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 76,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7 tis.
- Aktíva
- 21,7 tis.
- Vlastné imanie
- 19,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 9,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 61,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 14 tis.
- Vlastné imanie
- 12,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 9,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 33,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 10,4 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 408
- Zadlženosť
- 10,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 20 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 7,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7 tis.
- Daň z príjmu
- 321
- Zadlženosť
- 5,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.