Súhrn
- Vznik
- 19. 06. 20197 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 261 872 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CAD Planet, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52472451
- daňové identifikačné číslo
- 2121035477
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121035477
- Sídlo
- 26, 94631 Chotín, Slovenská republika
- Územie
- Chotínokres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 06. 2019
- V registri
- 7 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 48589/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9959119
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 06. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 19. 06. 2019 | — |
| Administratívne služby | 19. 06. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 06. 2019 | — |
| Dizajnérske činnosti | 19. 06. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 19. 06. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 06. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 19. 06. 2019 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 19. 06. 2019 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 19. 06. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 06. 2019 | — |
| Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti strojárenskej výroby, v oblasti vývoja a výroby lodných komponentov a v oblasti výroby technických zariadení a liniek | 19. 06. 2019 | — |
| Projekčno-konštrukčná a technologická činnosť v oblasti výrob kovových konštrukcií a strojných zariadení | 19. 06. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 02. 2021 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 12. 02. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 08. 2024 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 08. 2024 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 08. 2024 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 08. 08. 2024 | — |
| Opravy pracovných strojov | 08. 08. 2024 | — |
| Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 08. 08. 2024 | — |
| Opravy karosérií | 08. 08. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121035477 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2121035477 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲827 % na 23 185 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 261,9 tisíc eur.
Tržby
261 872 €
▲ 12,3 %Výsledok hospodárenia
23 185 €
▲ 827,0 %Aktíva
181 066 €
▲ 0,3 %Vlastné imanie
109 477 €
▲ 26,9 %Zadlženosť
39,5 %
Hrubá marža
12,0 %
Čistá marža
8,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 75,5 tis. | 201,2 tis. | 229,1 tis. | 233,1 tis. | 261,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | 7,7 tis. | 8,3 tis. | 2,5 tis. | 23,2 tis. |
| Aktíva | 120,8 tis. | 118,3 tis. | 150,4 tis. | 180,5 tis. | 181,1 tis. |
| Vlastné imanie | 69,5 tis. | 75,5 tis. | 83,8 tis. | 86,3 tis. | 109,5 tis. |
| Daň z príjmu | 1,6 tis. | 4,4 tis. | 4,5 tis. | 2,9 tis. | 8,4 tis. |
| Zadlženosť | 42,5 % | 36,2 % | 44,3 % | 52,2 % | 39,5 % |
aj 06/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 261,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,2 tis.
- Aktíva
- 181,1 tis.
- Vlastné imanie
- 109,5 tis.
- Daň z príjmu
- 8,4 tis.
- Zadlženosť
- 39,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 233,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 180,5 tis.
- Vlastné imanie
- 86,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 52,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 229,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 150,4 tis.
- Vlastné imanie
- 83,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 44,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 201,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,7 tis.
- Aktíva
- 118,3 tis.
- Vlastné imanie
- 75,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 36,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 75,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 120,8 tis.
- Vlastné imanie
- 69,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 42,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.