Súhrn
- Vznik
- 21. 06. 20197 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 1 423 162 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VRC HOLDING s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52439283
- daňové identifikačné číslo
- 2121036709
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121036709
- Sídlo
- Nám. M.R. Štefánika 18, 90613 Brezová pod Bradlom, Slovenská republika
- Územie
- Brezová pod Bradlomokres MyjavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 06. 2019
- V registri
- 7 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 38484/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9962558
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 21. 06. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 21. 06. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 06. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 06. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 21. 06. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 21. 06. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním | 21. 06. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 21. 06. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 21. 06. 2019 | — |
| Administratívne služby | 21. 06. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 21. 06. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121036709 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 07. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2121036709 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené | 18. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼9 % na 13 456 € a znížila tržby o ▼11 % na 1,42 mil. €.
Tržby
1 423 162 €
▼ 11,2 %Výsledok hospodárenia
13 456 €
▼ 8,6 %Aktíva
669 856 €
▼ 26,9 %Vlastné imanie
45 575 €
▼ 67,5 %Zadlženosť
93,2 %
Hrubá marža
1,2 %
Čistá marža
0,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,07 mil. | 1,02 mil. | 1,49 mil. | 1,6 mil. | 1,42 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 11,1 tis. | 18,4 tis. | 3,6 tis. | 14,7 tis. | 13,5 tis. |
| Aktíva | 634 tis. | 801,4 tis. | 1,02 mil. | 915,9 tis. | 669,9 tis. |
| Vlastné imanie | 291,8 tis. | 32,1 tis. | 115,7 tis. | 140,4 tis. | 45,6 tis. |
| Daň z príjmu | 3 tis. | 5,6 tis. | 1,1 tis. | 4,2 tis. | 4,3 tis. |
| Zadlženosť | 54,0 % | 96,0 % | 88,6 % | 84,7 % | 93,2 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,42 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 13,5 tis.
- Aktíva
- 669,9 tis.
- Vlastné imanie
- 45,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 93,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,6 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 14,7 tis.
- Aktíva
- 915,9 tis.
- Vlastné imanie
- 140,4 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 84,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,49 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 1,02 mil.
- Vlastné imanie
- 115,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 88,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,02 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 18,4 tis.
- Aktíva
- 801,4 tis.
- Vlastné imanie
- 32,1 tis.
- Daň z príjmu
- 5,6 tis.
- Zadlženosť
- 96,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,07 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 11,1 tis.
- Aktíva
- 634 tis.
- Vlastné imanie
- 291,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 54,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.