prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

BS-Rent s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52433234aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 05. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
90 485 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BS-Rent s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52433234
daňové identifikačné číslo
2121017514
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121017514
Sídlo
Lesnícka 719/10, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 05. 2019
V registri
7 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 36649/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9935036
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 05. 2019—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby29. 05. 2019—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu29. 05. 2019—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve29. 05. 2019—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve29. 05. 2019—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva29. 05. 2019—
čistiace a upratovacie služby29. 05. 2019—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 05. 2019—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 05. 2019—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí29. 05. 2019—
prenájom hnuteľných vecí29. 05. 2019—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky29. 05. 2019—
vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce29. 05. 2019—
administratívne služby29. 05. 2019—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností29. 05. 2019—
oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť30. 03. 2021—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla30. 03. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121017514: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121017514: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121017514IČ DPH SK2121017514Obdobia daňových registráciíDIČ 2121017514: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121017514: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121017514IČ DPH SK2121017514Obdobia daňových registráciíDIČ 2121017514: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121017514: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121017514IČ DPH SK2121017514
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212101751411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2021
daňové identifikačné číslo212101751410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 07. 08. 2024, rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 1 977 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 90,5 tisíc eur.

Tržby

90 485 €

▲ 15,2 %

Výsledok hospodárenia

1 977 €

▲ 104,5 %

Aktíva

35 117 €

▼ 36,0 %

Vlastné imanie

−45 844 €

▲ 12,0 %

Zadlženosť

230,5 %

Hrubá marža

6,9 %

Čistá marža

2,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 44 166 €. 2021: tržby 53 418 €. 2022: tržby 86 962 €. 2023: tržby 78 559 €. 2024: tržby 90 485 €.100 tis.50 tis.044,2 tis.53,4 tis.87 tis.78,6 tis.90,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 44 166 €. 2021: tržby 53 418 €. 2022: tržby 86 962 €. 2023: tržby 78 559 €. 2024: tržby 90 485 €.100 tis.50 tis.044,2 tis.53,4 tis.87 tis.78,6 tis.90,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 44 166 €. 2021: tržby 53 418 €. 2022: tržby 86 962 €. 2023: tržby 78 559 €. 2024: tržby 90 485 €.100 tis.50 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 10 643 €. 2021: výsledok hospodárenia 278 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 924 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 095 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 977 €.20 tis.0−50 tis.+10,6 tis.+278−16,9 tis.−44,1 tis.+2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 10 643 €. 2021: výsledok hospodárenia 278 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 924 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 095 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 977 €.20 tis.0−50 tis.+10,6 tis.+278−16,9 tis.−44,1 tis.+2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 10 643 €. 2021: výsledok hospodárenia 278 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 924 €. 2023: výsledok hospodárenia −44 095 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 977 €.20 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 15 768 €, vlastné imanie 8 673 €. 2021: aktíva 49 927 €, vlastné imanie 8 951 €. 2022: aktíva 49 646 €, vlastné imanie −7 981 €. 2023: aktíva 54 854 €, vlastné imanie −52 076 €. 2024: aktíva 35 117 €, vlastné imanie −45 844 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 15 768 €, vlastné imanie 8 673 €. 2021: aktíva 49 927 €, vlastné imanie 8 951 €. 2022: aktíva 49 646 €, vlastné imanie −7 981 €. 2023: aktíva 54 854 €, vlastné imanie −52 076 €. 2024: aktíva 35 117 €, vlastné imanie −45 844 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 15 768 €, vlastné imanie 8 673 €. 2021: aktíva 49 927 €, vlastné imanie 8 951 €. 2022: aktíva 49 646 €, vlastné imanie −7 981 €. 2023: aktíva 54 854 €, vlastné imanie −52 076 €. 2024: aktíva 35 117 €, vlastné imanie −45 844 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 685 €, zásoby 1 555 €, pohľadávky 6 157 €, finančné účty 5 371 €. 2021: dlhodobý majetok 3 310 €, zásoby 4 176 €, pohľadávky 12 952 €, finančné účty 29 489 €. 2022: dlhodobý majetok 517 €, zásoby 29 921 €, pohľadávky 9 306 €, finančné účty 9 902 €. 2023: dlhodobý majetok 6 370 €, zásoby 775 €, pohľadávky 45 666 €, finančné účty 2 043 €. 2024: dlhodobý majetok 10 404 €, zásoby 783 €, pohľadávky 16 594 €, finančné účty 7 336 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 685 €, zásoby 1 555 €, pohľadávky 6 157 €, finančné účty 5 371 €. 2021: dlhodobý majetok 3 310 €, zásoby 4 176 €, pohľadávky 12 952 €, finančné účty 29 489 €. 2022: dlhodobý majetok 517 €, zásoby 29 921 €, pohľadávky 9 306 €, finančné účty 9 902 €. 2023: dlhodobý majetok 6 370 €, zásoby 775 €, pohľadávky 45 666 €, finančné účty 2 043 €. 2024: dlhodobý majetok 10 404 €, zásoby 783 €, pohľadávky 16 594 €, finančné účty 7 336 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 685 €, zásoby 1 555 €, pohľadávky 6 157 €, finančné účty 5 371 €. 2021: dlhodobý majetok 3 310 €, zásoby 4 176 €, pohľadávky 12 952 €, finančné účty 29 489 €. 2022: dlhodobý majetok 517 €, zásoby 29 921 €, pohľadávky 9 306 €, finančné účty 9 902 €. 2023: dlhodobý majetok 6 370 €, zásoby 775 €, pohľadávky 45 666 €, finančné účty 2 043 €. 2024: dlhodobý majetok 10 404 €, zásoby 783 €, pohľadávky 16 594 €, finančné účty 7 336 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 8 673 €, dlhodobé záväzky 69 €, krátkodobé záväzky 7 026 €. 2021: vlastné imanie 8 951 €, dlhodobé záväzky 25 361 €, krátkodobé záväzky 15 615 €. 2022: vlastné imanie −7 981 €, dlhodobé záväzky 103 €, krátkodobé záväzky 57 524 €. 2023: vlastné imanie −52 076 €, dlhodobé záväzky 5 784 €, krátkodobé záväzky 101 146 €. 2024: vlastné imanie −45 844 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 961 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 8 673 €, dlhodobé záväzky 69 €, krátkodobé záväzky 7 026 €. 2021: vlastné imanie 8 951 €, dlhodobé záväzky 25 361 €, krátkodobé záväzky 15 615 €. 2022: vlastné imanie −7 981 €, dlhodobé záväzky 103 €, krátkodobé záväzky 57 524 €. 2023: vlastné imanie −52 076 €, dlhodobé záväzky 5 784 €, krátkodobé záväzky 101 146 €. 2024: vlastné imanie −45 844 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 961 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 8 673 €, dlhodobé záväzky 69 €, krátkodobé záväzky 7 026 €. 2021: vlastné imanie 8 951 €, dlhodobé záväzky 25 361 €, krátkodobé záväzky 15 615 €. 2022: vlastné imanie −7 981 €, dlhodobé záväzky 103 €, krátkodobé záväzky 57 524 €. 2023: vlastné imanie −52 076 €, dlhodobé záväzky 5 784 €, krátkodobé záväzky 101 146 €. 2024: vlastné imanie −45 844 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 961 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 666 €. 2021: daň z príjmu 1 563 €. 2022: daň z príjmu 603 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 305 €.5 tis.2,5 tis.01,7 tis.1,6 tis.60304,3 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 666 €. 2021: daň z príjmu 1 563 €. 2022: daň z príjmu 603 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 305 €.5 tis.2,5 tis.01,7 tis.1,6 tis.60304,3 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 666 €. 2021: daň z príjmu 1 563 €. 2022: daň z príjmu 603 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 305 €.5 tis.2,5 tis.0603202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby44,2 tis.53,4 tis.87 tis.78,6 tis.90,5 tis.
Výsledok hospodárenia10,6 tis.278−16,9 tis.−44,1 tis.2 tis.
Aktíva15,8 tis.49,9 tis.49,6 tis.54,9 tis.35,1 tis.
Vlastné imanie8,7 tis.9 tis.−8 tis.−52,1 tis.−45,8 tis.
Daň z príjmu1,7 tis.1,6 tis.60304,3 tis.
Zadlženosť45,0 %82,1 %116,1 %194,9 %230,5 %

aj 2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
90,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
35,1 tis.
Vlastné imanie
−45,8 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
230,5 %

2023

Tržby
78,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−44,1 tis.
Aktíva
54,9 tis.
Vlastné imanie
−52,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
194,9 %

2022

Tržby
87 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,9 tis.
Aktíva
49,6 tis.
Vlastné imanie
−8 tis.
Daň z príjmu
603
Zadlženosť
116,1 %

2021

Tržby
53,4 tis.
Výsledok hospodárenia
278
Aktíva
49,9 tis.
Vlastné imanie
9 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
82,1 %

2020

Tržby
44,2 tis.
Výsledok hospodárenia
10,6 tis.
Aktíva
15,8 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
45,0 %

aj 2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API