prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Montáže MS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52423557aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 06. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
159 314 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Montáže MS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52423557
daňové identifikačné číslo
2121025346
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sládkovičova 2545, 017 01 Považská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 06. 2019
V registri
7 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 38411/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9943434
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu04. 06. 2019—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo04. 06. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby04. 06. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí04. 06. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 06. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 06. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 06. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 06. 2019—
Čistiace a upratovacie služby04. 06. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 06. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 06. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121025346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121025346Obdobia daňových registráciíDIČ 2121025346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121025346Obdobia daňových registráciíDIČ 2121025346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121025346
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212102534610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲22 % na 5 026 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 159,3 tisíc eur.

Tržby

159 314 €

▲ 7,6 %

Výsledok hospodárenia

5 026 €

▲ 22,2 %

Aktíva

75 105 €

▲ 80,4 %

Vlastné imanie

23 487 €

▲ 41,5 %

Zadlženosť

68,7 %

Hrubá marža

5,7 %

Čistá marža

3,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 14 263 €. 2020: tržby 79 639 €. 2021: tržby 148 070 €. 2022: tržby 159 314 €.200 tis.100 tis.014,3 tis.79,6 tis.148,1 tis.159,3 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 14 263 €. 2020: tržby 79 639 €. 2021: tržby 148 070 €. 2022: tržby 159 314 €.200 tis.100 tis.014,3 tis.79,6 tis.148,1 tis.159,3 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 14 263 €. 2020: tržby 79 639 €. 2021: tržby 148 070 €. 2022: tržby 159 314 €.200 tis.100 tis.020202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 866 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 481 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 113 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 026 €.10 tis.5 tis.0+3,9 tis.+5,5 tis.+4,1 tis.+5 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 866 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 481 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 113 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 026 €.10 tis.5 tis.0+3,9 tis.+5,5 tis.+4,1 tis.+5 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 866 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 481 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 113 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 026 €.10 tis.5 tis.020202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 14 848 €, vlastné imanie 8 866 €. 2020: aktíva 15 620 €, vlastné imanie 14 347 €. 2021: aktíva 41 621 €, vlastné imanie 16 598 €. 2022: aktíva 75 105 €, vlastné imanie 23 487 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 14 848 €, vlastné imanie 8 866 €. 2020: aktíva 15 620 €, vlastné imanie 14 347 €. 2021: aktíva 41 621 €, vlastné imanie 16 598 €. 2022: aktíva 75 105 €, vlastné imanie 23 487 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 14 848 €, vlastné imanie 8 866 €. 2020: aktíva 15 620 €, vlastné imanie 14 347 €. 2021: aktíva 41 621 €, vlastné imanie 16 598 €. 2022: aktíva 75 105 €, vlastné imanie 23 487 €.100 tis.50 tis.02019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 280 €, finančné účty 8 568 €. 2020: dlhodobý majetok 4 406 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 125 €, finančné účty 5 870 €. 2021: dlhodobý majetok 19 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 899 €, finančné účty 12 007 €. 2022: dlhodobý majetok 17 643 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 679 €, finančné účty 43 583 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 280 €, finančné účty 8 568 €. 2020: dlhodobý majetok 4 406 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 125 €, finančné účty 5 870 €. 2021: dlhodobý majetok 19 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 899 €, finančné účty 12 007 €. 2022: dlhodobý majetok 17 643 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 679 €, finančné účty 43 583 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 280 €, finančné účty 8 568 €. 2020: dlhodobý majetok 4 406 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 125 €, finančné účty 5 870 €. 2021: dlhodobý majetok 19 181 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 899 €, finančné účty 12 007 €. 2022: dlhodobý majetok 17 643 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 679 €, finančné účty 43 583 €.100 tis.50 tis.02019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 8 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 982 €. 2020: vlastné imanie 14 347 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 1 254 €. 2021: vlastné imanie 16 598 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 25 004 €. 2022: vlastné imanie 23 487 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 51 599 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 8 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 982 €. 2020: vlastné imanie 14 347 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 1 254 €. 2021: vlastné imanie 16 598 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 25 004 €. 2022: vlastné imanie 23 487 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 51 599 €.100 tis.50 tis.02019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 8 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 982 €. 2020: vlastné imanie 14 347 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 1 254 €. 2021: vlastné imanie 16 598 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 25 004 €. 2022: vlastné imanie 23 487 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 51 599 €.100 tis.50 tis.02019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 095 €. 2020: daň z príjmu 5 €. 2021: daň z príjmu 942 €. 2022: daň z príjmu 4 107 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.59424,1 tis.2019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 095 €. 2020: daň z príjmu 5 €. 2021: daň z príjmu 942 €. 2022: daň z príjmu 4 107 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.59424,1 tis.2019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 095 €. 2020: daň z príjmu 5 €. 2021: daň z príjmu 942 €. 2022: daň z príjmu 4 107 €.5 tis.2,5 tis.0520202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby14,3 tis.79,6 tis.148,1 tis.159,3 tis.
Výsledok hospodárenia3,9 tis.5,5 tis.4,1 tis.5 tis.
Aktíva14,8 tis.15,6 tis.41,6 tis.75,1 tis.
Vlastné imanie8,9 tis.14,3 tis.16,6 tis.23,5 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.59424,1 tis.
Zadlženosť40,3 %8,1 %60,1 %68,7 %

2022

Tržby
159,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
75,1 tis.
Vlastné imanie
23,5 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
68,7 %

2021

Tržby
148,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
41,6 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
942
Zadlženosť
60,1 %

2020

Tržby
79,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,5 tis.
Aktíva
15,6 tis.
Vlastné imanie
14,3 tis.
Daň z príjmu
5
Zadlženosť
8,1 %

2019

Tržby
14,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
14,8 tis.
Vlastné imanie
8,9 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
40,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API