prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

HWLC, s. r. o. „v konkurze“

identifikačné číslo organizácie 52400344aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 05. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
22 753 €2022
Oznámenia
99 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HWLC, s. r. o. „v konkurze“
identifikačné číslo organizácie
52400344
daňové identifikačné číslo
2121010507
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 05. 2019
V registri
7 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 55286/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9923454
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby17. 05. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 05. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov17. 05. 2019—
Finančný lízing17. 05. 2019—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt17. 05. 2019—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt17. 05. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom17. 05. 2019—
Čistiace a upratovacie služby17. 05. 2019—
Vedenie účtovníctva17. 05. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 05. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky17. 05. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 05. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121010507: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121010507Obdobia daňových registráciíDIČ 2121010507: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121010507Obdobia daňových registráciíDIČ 2121010507: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121010507
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212101050710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼81 % na 4 507 € a znížila tržby o ▼49 % na 22,8 tisíc eur.

Tržby

22 753 €

▼ 48,9 %

Výsledok hospodárenia

4 507 €

▼ 81,4 %

Aktíva

48 286 €

▼ 7,3 %

Vlastné imanie

41 030 €

▲ 6,2 %

Zadlženosť

15,0 %

Hrubá marža

23,4 %

Čistá marža

19,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 19 500 €. 2021: tržby 44 510 €. 2022: tržby 22 753 €.50 tis.25 tis.019,5 tis.44,5 tis.22,8 tis.202020212022Tržby2020: tržby 19 500 €. 2021: tržby 44 510 €. 2022: tržby 22 753 €.50 tis.25 tis.019,5 tis.44,5 tis.22,8 tis.202020212022Tržby2020: tržby 19 500 €. 2021: tržby 44 510 €. 2022: tržby 22 753 €.50 tis.25 tis.019,5 tis.44,5 tis.22,8 tis.202020212022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 11 103 €. 2021: výsledok hospodárenia 24 191 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 507 €.25 tis.12,5 tis.0+11,1 tis.+24,2 tis.+4,5 tis.202020212022Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 11 103 €. 2021: výsledok hospodárenia 24 191 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 507 €.25 tis.12,5 tis.0+11,1 tis.+24,2 tis.+4,5 tis.202020212022Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 11 103 €. 2021: výsledok hospodárenia 24 191 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 507 €.25 tis.12,5 tis.020202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 28 024 €, vlastné imanie 16 103 €. 2021: aktíva 52 111 €, vlastné imanie 38 629 €. 2022: aktíva 48 286 €, vlastné imanie 41 030 €.100 tis.50 tis.0202020212022Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 28 024 €, vlastné imanie 16 103 €. 2021: aktíva 52 111 €, vlastné imanie 38 629 €. 2022: aktíva 48 286 €, vlastné imanie 41 030 €.100 tis.50 tis.0202020212022Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 28 024 €, vlastné imanie 16 103 €. 2021: aktíva 52 111 €, vlastné imanie 38 629 €. 2022: aktíva 48 286 €, vlastné imanie 41 030 €.100 tis.50 tis.0202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 19 722 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 015 €, finančné účty 7 287 €. 2021: dlhodobý majetok 16 389 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 020 €, finančné účty 14 702 €. 2022: dlhodobý majetok 45 358 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 263 €, finančné účty 1 665 €.100 tis.50 tis.0202020212022Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 19 722 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 015 €, finančné účty 7 287 €. 2021: dlhodobý majetok 16 389 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 020 €, finančné účty 14 702 €. 2022: dlhodobý majetok 45 358 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 263 €, finančné účty 1 665 €.100 tis.50 tis.0202020212022Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 19 722 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 015 €, finančné účty 7 287 €. 2021: dlhodobý majetok 16 389 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 020 €, finančné účty 14 702 €. 2022: dlhodobý majetok 45 358 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 263 €, finančné účty 1 665 €.100 tis.50 tis.0202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 16 103 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 921 €. 2021: vlastné imanie 38 629 €, dlhodobé záväzky −1 715 €, krátkodobé záväzky 15 197 €. 2022: vlastné imanie 41 030 €, dlhodobé záväzky −1 715 €, krátkodobé záväzky 8 971 €.100 tis.0−2 tis.202020212022Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 16 103 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 921 €. 2021: vlastné imanie 38 629 €, dlhodobé záväzky −1 715 €, krátkodobé záväzky 15 197 €. 2022: vlastné imanie 41 030 €, dlhodobé záväzky −1 715 €, krátkodobé záväzky 8 971 €.100 tis.0−2 tis.202020212022Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 16 103 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 921 €. 2021: vlastné imanie 38 629 €, dlhodobé záväzky −1 715 €, krátkodobé záväzky 15 197 €. 2022: vlastné imanie 41 030 €, dlhodobé záväzky −1 715 €, krátkodobé záväzky 8 971 €.100 tis.0−2 tis.202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 4 282 €. 2022: daň z príjmu 824 €.5 tis.2,5 tis.004,3 tis.824202020212022Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 4 282 €. 2022: daň z príjmu 824 €.5 tis.2,5 tis.004,3 tis.824202020212022Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 4 282 €. 2022: daň z príjmu 824 €.5 tis.2,5 tis.004,3 tis.824202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby19,5 tis.44,5 tis.22,8 tis.
Výsledok hospodárenia11,1 tis.24,2 tis.4,5 tis.
Aktíva28 tis.52,1 tis.48,3 tis.
Vlastné imanie16,1 tis.38,6 tis.41 tis.
Daň z príjmu04,3 tis.824
Zadlženosť42,5 %25,9 %15,0 %

2022

Tržby
22,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
48,3 tis.
Vlastné imanie
41 tis.
Daň z príjmu
824
Zadlženosť
15,0 %

2021

Tržby
44,5 tis.
Výsledok hospodárenia
24,2 tis.
Aktíva
52,1 tis.
Vlastné imanie
38,6 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
25,9 %

2020

Tržby
19,5 tis.
Výsledok hospodárenia
11,1 tis.
Aktíva
28 tis.
Vlastné imanie
16,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
42,5 %

05

Obchodný vestník

9 oznámení

  1. 30. 10. 2026

    Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 11. 09. 2026

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 10. 09. 2026

    Uznesenie o vyhlásení konkurzu na návrh veritela konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 29. 07. 2026

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 29. 07. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 18. 06. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 18. 06. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 18. 06. 2026

    Iné rozhodnutie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 15. 06. 2026

    Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh veritela konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API