prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Autodoprava - PeMat, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52399605aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 05. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
232 914 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Autodoprava - PeMat, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52399605
daňové identifikačné číslo
2121012641
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121012641
Sídlo
Hrudky 1750/23, 90025 Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 05. 2019
V registri
7 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 137528/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9926869
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 05. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla22. 05. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla22. 05. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu22. 05. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 05. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 05. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby22. 05. 2019—
Reklamné a marketingové služby22. 05. 2019—
Prieskum trhu a verejnej mienky22. 05. 2019—
Počítačové služby22. 05. 2019—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov22. 05. 2019—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom22. 05. 2019—
Finančný lízing22. 05. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí22. 05. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 05. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení22. 05. 2019—
Organizácia športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 05. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach22. 05. 2019—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov a zvukových nahrávok22. 05. 2019—
Fotografické služby22. 05. 2019—
Textilná výroba22. 05. 2019—
Odevná výroba22. 05. 2019—
Kuriérske služby22. 05. 2019—
Skladovanie22. 05. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 05. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 05. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby22. 05. 2019—
Dizajnérske činnosti22. 05. 2019—
Administratívne služby22. 05. 2019—
Čistiace a upratovacie služby22. 05. 2019—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť22. 05. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku , slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba22. 05. 2019—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov22. 05. 2019—
Výroba bižutérie a suvenírov22. 05. 2019—
Výroba hračiek a hier22. 05. 2019—
Sťahovacie služby22. 05. 2019—
Poskytovanie sociálnych služieb22. 05. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru22. 05. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121012641: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121012641: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121012641IČ DPH SK2121012641Obdobia daňových registráciíDIČ 2121012641: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121012641: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121012641IČ DPH SK2121012641Obdobia daňových registráciíDIČ 2121012641: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121012641: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121012641IČ DPH SK2121012641
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212101264111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2019
daňové identifikačné číslo212101264110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼56 % na 905 € a zvýšila tržby o ▲27 % na 232,9 tisíc eur.

Tržby

232 914 €

▲ 27,3 %

Výsledok hospodárenia

905 €

▼ 56,0 %

Aktíva

75 848 €

▲ 30,5 %

Vlastné imanie

17 744 €

▲ 5,4 %

Zadlženosť

76,6 %

Hrubá marža

0,8 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 61 272 €. 2022: tržby 104 416 €. 2023: tržby 118 716 €. 2024: tržby 182 971 €. 2025: tržby 232 914 €.250 tis.125 tis.061,3 tis.104,4 tis.118,7 tis.183 tis.232,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 61 272 €. 2022: tržby 104 416 €. 2023: tržby 118 716 €. 2024: tržby 182 971 €. 2025: tržby 232 914 €.250 tis.125 tis.061,3 tis.104,4 tis.118,7 tis.183 tis.232,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 61 272 €. 2022: tržby 104 416 €. 2023: tržby 118 716 €. 2024: tržby 182 971 €. 2025: tržby 232 914 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 623 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 940 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 933 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 059 €. 2025: výsledok hospodárenia 905 €.10 tis.0−2 tis.−1,6 tis.+1,9 tis.+5,9 tis.+2,1 tis.+90520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 623 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 940 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 933 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 059 €. 2025: výsledok hospodárenia 905 €.10 tis.0−2 tis.−1,6 tis.+1,9 tis.+5,9 tis.+2,1 tis.+90520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 623 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 940 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 933 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 059 €. 2025: výsledok hospodárenia 905 €.10 tis.0−2 tis.+905202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 42 495 €, vlastné imanie 6 737 €. 2022: aktíva 50 019 €, vlastné imanie 8 677 €. 2023: aktíva 68 547 €, vlastné imanie 14 609 €. 2024: aktíva 58 143 €, vlastné imanie 16 839 €. 2025: aktíva 75 848 €, vlastné imanie 17 744 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 42 495 €, vlastné imanie 6 737 €. 2022: aktíva 50 019 €, vlastné imanie 8 677 €. 2023: aktíva 68 547 €, vlastné imanie 14 609 €. 2024: aktíva 58 143 €, vlastné imanie 16 839 €. 2025: aktíva 75 848 €, vlastné imanie 17 744 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 42 495 €, vlastné imanie 6 737 €. 2022: aktíva 50 019 €, vlastné imanie 8 677 €. 2023: aktíva 68 547 €, vlastné imanie 14 609 €. 2024: aktíva 58 143 €, vlastné imanie 16 839 €. 2025: aktíva 75 848 €, vlastné imanie 17 744 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 632 €, zásoby 941 €, pohľadávky 14 342 €, finančné účty 5 580 €. 2022: dlhodobý majetok 22 936 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 778 €, finančné účty 18 305 €. 2023: dlhodobý majetok 48 380 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 655 €, finančné účty 8 512 €. 2024: dlhodobý majetok 39 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 927 €, finančné účty 11 289 €. 2025: dlhodobý majetok 55 429 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 415 €, finančné účty 4 004 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 632 €, zásoby 941 €, pohľadávky 14 342 €, finančné účty 5 580 €. 2022: dlhodobý majetok 22 936 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 778 €, finančné účty 18 305 €. 2023: dlhodobý majetok 48 380 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 655 €, finančné účty 8 512 €. 2024: dlhodobý majetok 39 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 927 €, finančné účty 11 289 €. 2025: dlhodobý majetok 55 429 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 415 €, finančné účty 4 004 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 632 €, zásoby 941 €, pohľadávky 14 342 €, finančné účty 5 580 €. 2022: dlhodobý majetok 22 936 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 778 €, finančné účty 18 305 €. 2023: dlhodobý majetok 48 380 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 655 €, finančné účty 8 512 €. 2024: dlhodobý majetok 39 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 927 €, finančné účty 11 289 €. 2025: dlhodobý majetok 55 429 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 415 €, finančné účty 4 004 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 737 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 758 €. 2022: vlastné imanie 8 677 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 342 €. 2023: vlastné imanie 14 609 €, dlhodobé záväzky 22 305 €, krátkodobé záväzky 31 633 €. 2024: vlastné imanie 16 839 €, dlhodobé záväzky 17 030 €, krátkodobé záväzky 24 274 €. 2025: vlastné imanie 17 744 €, dlhodobé záväzky 37 239 €, krátkodobé záväzky 20 865 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 737 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 758 €. 2022: vlastné imanie 8 677 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 342 €. 2023: vlastné imanie 14 609 €, dlhodobé záväzky 22 305 €, krátkodobé záväzky 31 633 €. 2024: vlastné imanie 16 839 €, dlhodobé záväzky 17 030 €, krátkodobé záväzky 24 274 €. 2025: vlastné imanie 17 744 €, dlhodobé záväzky 37 239 €, krátkodobé záväzky 20 865 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 737 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 758 €. 2022: vlastné imanie 8 677 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 342 €. 2023: vlastné imanie 14 609 €, dlhodobé záväzky 22 305 €, krátkodobé záväzky 31 633 €. 2024: vlastné imanie 16 839 €, dlhodobé záväzky 17 030 €, krátkodobé záväzky 24 274 €. 2025: vlastné imanie 17 744 €, dlhodobé záväzky 37 239 €, krátkodobé záväzky 20 865 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 228 €. 2023: daň z príjmu 2 197 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2,5 tis.1,3 tis.002282,2 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 228 €. 2023: daň z príjmu 2 197 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2,5 tis.1,3 tis.002282,2 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 228 €. 2023: daň z príjmu 2 197 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2,5 tis.1,3 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby61,3 tis.104,4 tis.118,7 tis.183 tis.232,9 tis.
Výsledok hospodárenia−1,6 tis.1,9 tis.5,9 tis.2,1 tis.905
Aktíva42,5 tis.50 tis.68,5 tis.58,1 tis.75,8 tis.
Vlastné imanie6,7 tis.8,7 tis.14,6 tis.16,8 tis.17,7 tis.
Daň z príjmu02282,2 tis.960960
Zadlženosť84,1 %82,7 %78,7 %71,0 %76,6 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
232,9 tis.
Výsledok hospodárenia
905
Aktíva
75,8 tis.
Vlastné imanie
17,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
76,6 %

2024

Tržby
183 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
58,1 tis.
Vlastné imanie
16,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
71,0 %

2023

Tržby
118,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
68,5 tis.
Vlastné imanie
14,6 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
78,7 %

2022

Tržby
104,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
50 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
228
Zadlženosť
82,7 %

2021

Tržby
61,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
42,5 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,1 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API