Súhrn
- Vznik
- 22. 05. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Zelometra s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52396622
- daňové identifikačné číslo
- 2121011761
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121011761
- Sídlo
- Krtíšska cesta 670, 99106 Želovce, Slovenská republika
- Územie
- Želovceokres Veľký KrtíšBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 05. 2019
- V registri
- 7 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 36608/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9927631
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 22. 05. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby, služieb | 22. 05. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 22. 05. 2019 | — |
| Administratívne služby | 22. 05. 2019 | — |
| Skladovanie | 22. 05. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 22. 05. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 22. 05. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 22. 05. 2019 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 22. 05. 2019 | — |
| Počítačové služby | 22. 05. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 22. 05. 2019 | — |
| Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 5 (päť) | 23. 04. 2021 | — |
| Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 07. 11. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121011761 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 21. 10. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2121011761 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 strata bez zmeny na −340 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−340 €
bez zmenyAktíva
22 128 €
bez zmenyVlastné imanie
−8 584 €
▼ 4,1 %Zadlženosť
138,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 241,3 tis. | 216,3 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1,7 tis. | −3 tis. | 0 | −340 | −340 |
| Aktíva | 81,8 tis. | 22,1 tis. | 22,1 tis. | 22,1 tis. | 22,1 tis. |
| Vlastné imanie | −4,9 tis. | −7,9 tis. | −7,9 tis. | −8,2 tis. | −8,6 tis. |
| Daň z príjmu | 363 | 599 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 105,9 % | 135,7 % | 135,7 % | 137,3 % | 138,8 % |
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 22,1 tis.
- Vlastné imanie
- −8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 138,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 22,1 tis.
- Vlastné imanie
- −8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 137,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 22,1 tis.
- Vlastné imanie
- −7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 135,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 216,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3 tis.
- Aktíva
- 22,1 tis.
- Vlastné imanie
- −7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 599
- Zadlženosť
- 135,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 241,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 81,8 tis.
- Vlastné imanie
- −4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 363
- Zadlženosť
- 105,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.