prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

PROVENEX s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52378608aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 05. 20197 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PROVENEX s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52378608
daňové identifikačné číslo
2121003588
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 05. 2019
V registri
7 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 46258/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9899444
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 05. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby01. 05. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 05. 2019—
Uskutočnovanie stavieb a ich zmien01. 05. 2019—
Sťahovacie služby01. 05. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 05. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 05. 2019—
Čistiace a upratovacie služby01. 05. 2019—
Kuriérske služby01. 05. 2019—
Faktoring a Forfaiting01. 05. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí01. 05. 2019—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly01. 05. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 05. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121003588: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121003588Obdobia daňových registráciíDIČ 2121003588: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121003588Obdobia daňových registráciíDIČ 2121003588: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121003588
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212100358810. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −340 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−340 €

▼ 143,4 %

Aktíva

20 066 €

▼ 0,7 %

Vlastné imanie

13 261 €

▼ 2,5 %

Zadlženosť

33,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 47 124 €. 2021: tržby 48 200 €. 2022: tržby 48 973 €. 2023: tržby 44 260 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.48,2 tis.49 tis.44,3 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 47 124 €. 2021: tržby 48 200 €. 2022: tržby 48 973 €. 2023: tržby 44 260 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.48,2 tis.49 tis.44,3 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 47 124 €. 2021: tržby 48 200 €. 2022: tržby 48 973 €. 2023: tržby 44 260 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 579 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 401 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 166 €. 2023: výsledok hospodárenia 784 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.5 tis.0−500+579+4,4 tis.+1,2 tis.+784−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 579 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 401 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 166 €. 2023: výsledok hospodárenia 784 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.5 tis.0−500+579+4,4 tis.+1,2 tis.+784−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 579 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 401 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 166 €. 2023: výsledok hospodárenia 784 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.5 tis.0−500+579−340202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 527 €, vlastné imanie 7 250 €. 2021: aktíva 15 974 €, vlastné imanie 11 651 €. 2022: aktíva 19 799 €, vlastné imanie 12 816 €. 2023: aktíva 20 204 €, vlastné imanie 13 601 €. 2024: aktíva 20 066 €, vlastné imanie 13 261 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 527 €, vlastné imanie 7 250 €. 2021: aktíva 15 974 €, vlastné imanie 11 651 €. 2022: aktíva 19 799 €, vlastné imanie 12 816 €. 2023: aktíva 20 204 €, vlastné imanie 13 601 €. 2024: aktíva 20 066 €, vlastné imanie 13 261 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 10 527 €, vlastné imanie 7 250 €. 2021: aktíva 15 974 €, vlastné imanie 11 651 €. 2022: aktíva 19 799 €, vlastné imanie 12 816 €. 2023: aktíva 20 204 €, vlastné imanie 13 601 €. 2024: aktíva 20 066 €, vlastné imanie 13 261 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 407 €, finančné účty 7 120 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 132 €, finančné účty 6 842 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 870 €, finančné účty 8 929 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 480 €, finančné účty 8 724 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 480 €, finančné účty 8 586 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 407 €, finančné účty 7 120 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 132 €, finančné účty 6 842 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 870 €, finančné účty 8 929 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 480 €, finančné účty 8 724 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 480 €, finančné účty 8 586 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 407 €, finančné účty 7 120 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 132 €, finančné účty 6 842 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 870 €, finančné účty 8 929 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 480 €, finančné účty 8 724 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 480 €, finančné účty 8 586 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 277 €. 2021: vlastné imanie 11 651 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 323 €. 2022: vlastné imanie 12 816 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 983 €. 2023: vlastné imanie 13 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 603 €. 2024: vlastné imanie 13 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 805 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 277 €. 2021: vlastné imanie 11 651 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 323 €. 2022: vlastné imanie 12 816 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 983 €. 2023: vlastné imanie 13 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 603 €. 2024: vlastné imanie 13 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 805 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 277 €. 2021: vlastné imanie 11 651 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 323 €. 2022: vlastné imanie 12 816 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 983 €. 2023: vlastné imanie 13 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 603 €. 2024: vlastné imanie 13 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 805 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 106 €. 2021: daň z príjmu 782 €. 2022: daň z príjmu 206 €. 2023: daň z príjmu 139 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.500010678220613934020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 106 €. 2021: daň z príjmu 782 €. 2022: daň z príjmu 206 €. 2023: daň z príjmu 139 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.500010678220613934020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 106 €. 2021: daň z príjmu 782 €. 2022: daň z príjmu 206 €. 2023: daň z príjmu 139 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.500010678220613934020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,1 tis.48,2 tis.49 tis.44,3 tis.0
Výsledok hospodárenia5794,4 tis.1,2 tis.784−340
Aktíva10,5 tis.16 tis.19,8 tis.20,2 tis.20,1 tis.
Vlastné imanie7,3 tis.11,7 tis.12,8 tis.13,6 tis.13,3 tis.
Daň z príjmu106782206139340
Zadlženosť31,1 %27,1 %35,3 %32,7 %33,9 %

aj 2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
20,1 tis.
Vlastné imanie
13,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
33,9 %

2023

Tržby
44,3 tis.
Výsledok hospodárenia
784
Aktíva
20,2 tis.
Vlastné imanie
13,6 tis.
Daň z príjmu
139
Zadlženosť
32,7 %

2022

Tržby
49 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
19,8 tis.
Vlastné imanie
12,8 tis.
Daň z príjmu
206
Zadlženosť
35,3 %

2021

Tržby
48,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
16 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
782
Zadlženosť
27,1 %

2020

Tržby
47,1 tis.
Výsledok hospodárenia
579
Aktíva
10,5 tis.
Vlastné imanie
7,3 tis.
Daň z príjmu
106
Zadlženosť
31,1 %

aj 2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API