prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Ramsco, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52377997aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 05. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 058 415 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ramsco, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52377997
daňové identifikačné číslo
2121021155
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Palackého 85/5, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 05. 2019
V registri
7 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 38330/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9929099
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 05. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov23. 05. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby23. 05. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 05. 2019—
Administratívne služby23. 05. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky23. 05. 2019—
Dizajnérske činnosti23. 05. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí23. 05. 2019—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov23. 05. 2019—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť23. 05. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu23. 05. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení23. 05. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby23. 05. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 05. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 05. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu23. 05. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti23. 05. 2019—
Odevná výroba23. 05. 2019—
Čistiace a upratovacie služby23. 05. 2019—
Výroba bižutérie a suvenírov23. 05. 2019—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 05. 2019—
Textilná výroba23. 05. 2019—
Fotografické služby23. 05. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve23. 05. 2019—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve23. 05. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba23. 05. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu23. 05. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121021155: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121021155Obdobia daňových registráciíDIČ 2121021155: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121021155Obdobia daňových registráciíDIČ 2121021155: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121021155
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212102115510. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 zvýšila zisk o ▲4 % na 574 € a zvýšila tržby o ▲229 % na 1,06 mil. €.

Tržby

1 058 415 €

▲ 228,6 %

Výsledok hospodárenia

574 €

▲ 4,4 %

Aktíva

134 851 €

▲ 114,8 %

Vlastné imanie

6 124 €

▲ 10,3 %

Zadlženosť

95,5 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby05/2019 — 12/2019: tržby 322 116 €. 2020: tržby 1 058 415 €.2 mil.1 mil.0322,1 tis.1,06 mil.05/2019 — 12/20192020Tržby05/2019 — 12/2019: tržby 322 116 €. 2020: tržby 1 058 415 €.2 mil.1 mil.0322,1 tis.1,06 mil.05/2019 — 12/20192020Tržby05/2019 — 12/2019: tržby 322 116 €. 2020: tržby 1 058 415 €.2 mil.1 mil.01,06 mil.2020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia05/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 550 €. 2020: výsledok hospodárenia 574 €.1 tis.5000+550+57405/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia05/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 550 €. 2020: výsledok hospodárenia 574 €.1 tis.5000+550+57405/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia05/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 550 €. 2020: výsledok hospodárenia 574 €.1 tis.5000+5742020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie05/2019 — 12/2019: aktíva 62 785 €, vlastné imanie 5 550 €. 2020: aktíva 134 851 €, vlastné imanie 6 124 €.200 tis.100 tis.005/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie05/2019 — 12/2019: aktíva 62 785 €, vlastné imanie 5 550 €. 2020: aktíva 134 851 €, vlastné imanie 6 124 €.200 tis.100 tis.005/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie05/2019 — 12/2019: aktíva 62 785 €, vlastné imanie 5 550 €. 2020: aktíva 134 851 €, vlastné imanie 6 124 €.200 tis.100 tis.02020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív05/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 033 €, finančné účty 8 752 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 802 €, finančné účty 5 049 €.200 tis.100 tis.005/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív05/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 033 €, finančné účty 8 752 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 802 €, finančné účty 5 049 €.200 tis.100 tis.005/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív05/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 033 €, finančné účty 8 752 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 802 €, finančné účty 5 049 €.200 tis.100 tis.02020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív05/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 550 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 235 €. 2020: vlastné imanie 6 124 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 128 727 €.200 tis.100 tis.005/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív05/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 550 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 235 €. 2020: vlastné imanie 6 124 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 128 727 €.200 tis.100 tis.005/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív05/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 550 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 235 €. 2020: vlastné imanie 6 124 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 128 727 €.200 tis.100 tis.02020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu05/2019 — 12/2019: daň z príjmu 146 €. 2020: daň z príjmu 153 €.200100014615305/2019 — 12/20192020Daň z príjmu05/2019 — 12/2019: daň z príjmu 146 €. 2020: daň z príjmu 153 €.200100014615305/2019 — 12/20192020Daň z príjmu05/2019 — 12/2019: daň z príjmu 146 €. 2020: daň z príjmu 153 €.20010001532020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)05/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby322,1 tis.1,06 mil.
Výsledok hospodárenia550574
Aktíva62,8 tis.134,9 tis.
Vlastné imanie5,5 tis.6,1 tis.
Daň z príjmu146153
Zadlženosť91,2 %95,5 %

2020

Tržby
1,06 mil.
Výsledok hospodárenia
574
Aktíva
134,9 tis.
Vlastné imanie
6,1 tis.
Daň z príjmu
153
Zadlženosť
95,5 %

05/2019 — 12/2019

Tržby
322,1 tis.
Výsledok hospodárenia
550
Aktíva
62,8 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
146
Zadlženosť
91,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API