prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

L. I. MARKET, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52376141aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 05. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
224 728 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
L. I. MARKET, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52376141
daňové identifikačné číslo
2121001102
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121001102
Sídlo
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 05. 2019
V registri
7 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 38224/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9906075
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby07. 05. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 05. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 05. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky07. 05. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 05. 2019—
Administratívne služby07. 05. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby07. 05. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 05. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 05. 2019—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo07. 02. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121001102: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121001102: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121001102IČ DPH SK2121001102Obdobia daňových registráciíDIČ 2121001102: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121001102: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121001102IČ DPH SK2121001102Obdobia daňových registráciíDIČ 2121001102: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121001102: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121001102IČ DPH SK2121001102
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212100110211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2019
daňové identifikačné číslo212100110210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 786 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 224,7 tisíc eur.

Tržby

224 728 €

▲ 14,9 %

Výsledok hospodárenia

786 €

▲ 103,3 %

Aktíva

24 166 €

▲ 3,8 %

Vlastné imanie

−185 647 €

▲ 0,4 %

Zadlženosť

868,2 %

Hrubá marža

0,8 %

Čistá marža

0,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 192 650 €. 2022: tržby 203 704 €. 2023: tržby 188 961 €. 2024: tržby 195 591 €. 2025: tržby 224 728 €.250 tis.125 tis.0192,7 tis.203,7 tis.189 tis.195,6 tis.224,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 192 650 €. 2022: tržby 203 704 €. 2023: tržby 188 961 €. 2024: tržby 195 591 €. 2025: tržby 224 728 €.250 tis.125 tis.0192,7 tis.203,7 tis.189 tis.195,6 tis.224,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 192 650 €. 2022: tržby 203 704 €. 2023: tržby 188 961 €. 2024: tržby 195 591 €. 2025: tržby 224 728 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −40 240 €. 2022: výsledok hospodárenia −42 887 €. 2023: výsledok hospodárenia −38 680 €. 2024: výsledok hospodárenia −24 072 €. 2025: výsledok hospodárenia 786 €.1 tis.0−50 tis.−40,2 tis.−42,9 tis.−38,7 tis.−24,1 tis.+78620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −40 240 €. 2022: výsledok hospodárenia −42 887 €. 2023: výsledok hospodárenia −38 680 €. 2024: výsledok hospodárenia −24 072 €. 2025: výsledok hospodárenia 786 €.1 tis.0−50 tis.−40,2 tis.−42,9 tis.−38,7 tis.−24,1 tis.+78620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −40 240 €. 2022: výsledok hospodárenia −42 887 €. 2023: výsledok hospodárenia −38 680 €. 2024: výsledok hospodárenia −24 072 €. 2025: výsledok hospodárenia 786 €.1 tis.0−50 tis.+786202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva −6 910 €, vlastné imanie −81 553 €. 2022: aktíva 32 888 €, vlastné imanie −123 681 €. 2023: aktíva 33 600 €, vlastné imanie −162 361 €. 2024: aktíva 23 274 €, vlastné imanie −186 433 €. 2025: aktíva 24 166 €, vlastné imanie −185 647 €.50 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva −6 910 €, vlastné imanie −81 553 €. 2022: aktíva 32 888 €, vlastné imanie −123 681 €. 2023: aktíva 33 600 €, vlastné imanie −162 361 €. 2024: aktíva 23 274 €, vlastné imanie −186 433 €. 2025: aktíva 24 166 €, vlastné imanie −185 647 €.50 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva −6 910 €, vlastné imanie −81 553 €. 2022: aktíva 32 888 €, vlastné imanie −123 681 €. 2023: aktíva 33 600 €, vlastné imanie −162 361 €. 2024: aktíva 23 274 €, vlastné imanie −186 433 €. 2025: aktíva 24 166 €, vlastné imanie −185 647 €.50 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 875 €, zásoby 11 574 €, pohľadávky 11 131 €, finančné účty −35 490 €. 2022: dlhodobý majetok 2 708 €, zásoby 15 541 €, pohľadávky 8 366 €, finančné účty 6 273 €. 2023: dlhodobý majetok 5 552 €, zásoby 13 275 €, pohľadávky 1 350 €, finančné účty 13 423 €. 2024: dlhodobý majetok 4 604 €, zásoby 15 246 €, pohľadávky 3 387 €, finančné účty 37 €. 2025: dlhodobý majetok 7 086 €, zásoby 14 823 €, pohľadávky 2 257 €, finančné účty 0 €.50 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 875 €, zásoby 11 574 €, pohľadávky 11 131 €, finančné účty −35 490 €. 2022: dlhodobý majetok 2 708 €, zásoby 15 541 €, pohľadávky 8 366 €, finančné účty 6 273 €. 2023: dlhodobý majetok 5 552 €, zásoby 13 275 €, pohľadávky 1 350 €, finančné účty 13 423 €. 2024: dlhodobý majetok 4 604 €, zásoby 15 246 €, pohľadávky 3 387 €, finančné účty 37 €. 2025: dlhodobý majetok 7 086 €, zásoby 14 823 €, pohľadávky 2 257 €, finančné účty 0 €.50 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 875 €, zásoby 11 574 €, pohľadávky 11 131 €, finančné účty −35 490 €. 2022: dlhodobý majetok 2 708 €, zásoby 15 541 €, pohľadávky 8 366 €, finančné účty 6 273 €. 2023: dlhodobý majetok 5 552 €, zásoby 13 275 €, pohľadávky 1 350 €, finančné účty 13 423 €. 2024: dlhodobý majetok 4 604 €, zásoby 15 246 €, pohľadávky 3 387 €, finančné účty 37 €. 2025: dlhodobý majetok 7 086 €, zásoby 14 823 €, pohľadávky 2 257 €, finančné účty 0 €.50 tis.0−50 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −81 553 €, dlhodobé záväzky −1 314 €, krátkodobé záväzky 75 957 €. 2022: vlastné imanie −123 681 €, dlhodobé záväzky 498 €, krátkodobé záväzky 156 071 €. 2023: vlastné imanie −162 361 €, dlhodobé záväzky 1 993 €, krátkodobé záväzky 193 968 €. 2024: vlastné imanie −186 433 €, dlhodobé záväzky 772 €, krátkodobé záväzky 208 935 €. 2025: vlastné imanie −185 647 €, dlhodobé záväzky 11 551 €, krátkodobé záväzky 198 262 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −81 553 €, dlhodobé záväzky −1 314 €, krátkodobé záväzky 75 957 €. 2022: vlastné imanie −123 681 €, dlhodobé záväzky 498 €, krátkodobé záväzky 156 071 €. 2023: vlastné imanie −162 361 €, dlhodobé záväzky 1 993 €, krátkodobé záväzky 193 968 €. 2024: vlastné imanie −186 433 €, dlhodobé záväzky 772 €, krátkodobé záväzky 208 935 €. 2025: vlastné imanie −185 647 €, dlhodobé záväzky 11 551 €, krátkodobé záväzky 198 262 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −81 553 €, dlhodobé záväzky −1 314 €, krátkodobé záväzky 75 957 €. 2022: vlastné imanie −123 681 €, dlhodobé záväzky 498 €, krátkodobé záväzky 156 071 €. 2023: vlastné imanie −162 361 €, dlhodobé záväzky 1 993 €, krátkodobé záväzky 193 968 €. 2024: vlastné imanie −186 433 €, dlhodobé záväzky 772 €, krátkodobé záväzky 208 935 €. 2025: vlastné imanie −185 647 €, dlhodobé záväzky 11 551 €, krátkodobé záväzky 198 262 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby192,7 tis.203,7 tis.189 tis.195,6 tis.224,7 tis.
Výsledok hospodárenia−40,2 tis.−42,9 tis.−38,7 tis.−24,1 tis.786
Aktíva−6,9 tis.32,9 tis.33,6 tis.23,3 tis.24,2 tis.
Vlastné imanie−81,6 tis.−123,7 tis.−162,4 tis.−186,4 tis.−185,6 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť—476,1 %583,2 %901,0 %868,2 %

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
224,7 tis.
Výsledok hospodárenia
786
Aktíva
24,2 tis.
Vlastné imanie
−185,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
868,2 %

2024

Tržby
195,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,1 tis.
Aktíva
23,3 tis.
Vlastné imanie
−186,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
901,0 %

2023

Tržby
189 tis.
Výsledok hospodárenia
−38,7 tis.
Aktíva
33,6 tis.
Vlastné imanie
−162,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
583,2 %

2022

Tržby
203,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−42,9 tis.
Aktíva
32,9 tis.
Vlastné imanie
−123,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
476,1 %

2021

Tržby
192,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−40,2 tis.
Aktíva
−6,9 tis.
Vlastné imanie
−81,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

aj 2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API