prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Tomasini s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52371433aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 05. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
21 810 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Tomasini s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52371433
daňové identifikačné číslo
2121027260
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121027260
Sídlo
Kemi 629/6, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 05. 2019
V registri
7 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 72427/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9931283
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Stolárstvo24. 05. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 05. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky24. 05. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov24. 05. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 05. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby24. 05. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti24. 05. 2019—
Administratívne služby24. 05. 2019—
Vedenie účtovníctva24. 05. 2019—
Finančný lízing24. 05. 2019—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt24. 05. 2019—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt24. 05. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností24. 05. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru24. 05. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním24. 05. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 05. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 05. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok24. 05. 2019—
Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov13. 11. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121027260: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121027260: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121027260IČ DPH SK2121027260Obdobia daňových registráciíDIČ 2121027260: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121027260: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121027260IČ DPH SK2121027260Obdobia daňových registráciíDIČ 2121027260: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121027260: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121027260IČ DPH SK2121027260
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212102726011. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212102726010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 01. 10. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲42 % na 2 925 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 21,8 tisíc eur.

Tržby

21 810 €

▲ 24,6 %

Výsledok hospodárenia

2 925 €

▲ 42,4 %

Aktíva

12 231 €

▲ 32,7 %

Vlastné imanie

11 436 €

▲ 34,4 %

Zadlženosť

6,5 %

Hrubá marža

15,0 %

Čistá marža

13,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 4 974 €. 2022: tržby 7 765 €. 2023: tržby 19 830 €. 2024: tržby 17 500 €. 2025: tržby 21 810 €.25 tis.12,5 tis.05 tis.7,8 tis.19,8 tis.17,5 tis.21,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 4 974 €. 2022: tržby 7 765 €. 2023: tržby 19 830 €. 2024: tržby 17 500 €. 2025: tržby 21 810 €.25 tis.12,5 tis.05 tis.7,8 tis.19,8 tis.17,5 tis.21,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 4 974 €. 2022: tržby 7 765 €. 2023: tržby 19 830 €. 2024: tržby 17 500 €. 2025: tržby 21 810 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 254 €. 2022: výsledok hospodárenia 308 €. 2023: výsledok hospodárenia 266 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 054 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 925 €.5 tis.2,5 tis.0+254+308+266+2,1 tis.+2,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 254 €. 2022: výsledok hospodárenia 308 €. 2023: výsledok hospodárenia 266 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 054 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 925 €.5 tis.2,5 tis.0+254+308+266+2,1 tis.+2,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 254 €. 2022: výsledok hospodárenia 308 €. 2023: výsledok hospodárenia 266 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 054 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 925 €.5 tis.2,5 tis.0+254+266202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 447 €, vlastné imanie 5 882 €. 2022: aktíva 6 563 €, vlastné imanie 6 190 €. 2023: aktíva 6 955 €, vlastné imanie 6 457 €. 2024: aktíva 9 216 €, vlastné imanie 8 511 €. 2025: aktíva 12 231 €, vlastné imanie 11 436 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 447 €, vlastné imanie 5 882 €. 2022: aktíva 6 563 €, vlastné imanie 6 190 €. 2023: aktíva 6 955 €, vlastné imanie 6 457 €. 2024: aktíva 9 216 €, vlastné imanie 8 511 €. 2025: aktíva 12 231 €, vlastné imanie 11 436 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 447 €, vlastné imanie 5 882 €. 2022: aktíva 6 563 €, vlastné imanie 6 190 €. 2023: aktíva 6 955 €, vlastné imanie 6 457 €. 2024: aktíva 9 216 €, vlastné imanie 8 511 €. 2025: aktíva 12 231 €, vlastné imanie 11 436 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 210 €, finančné účty 6 237 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 859 €, finančné účty 5 704 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 955 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 €, finančné účty 9 208 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 231 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 210 €, finančné účty 6 237 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 859 €, finančné účty 5 704 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 955 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 €, finančné účty 9 208 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 231 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 210 €, finančné účty 6 237 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 859 €, finančné účty 5 704 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 955 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 €, finančné účty 9 208 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 12 231 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 882 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 555 €. 2022: vlastné imanie 6 190 €, dlhodobé záväzky 14 €, krátkodobé záväzky 359 €. 2023: vlastné imanie 6 457 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 498 €. 2024: vlastné imanie 8 511 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 705 €. 2025: vlastné imanie 11 436 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 795 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 882 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 555 €. 2022: vlastné imanie 6 190 €, dlhodobé záväzky 14 €, krátkodobé záväzky 359 €. 2023: vlastné imanie 6 457 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 498 €. 2024: vlastné imanie 8 511 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 705 €. 2025: vlastné imanie 11 436 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 795 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 882 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 555 €. 2022: vlastné imanie 6 190 €, dlhodobé záväzky 14 €, krátkodobé záväzky 359 €. 2023: vlastné imanie 6 457 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 498 €. 2024: vlastné imanie 8 511 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 705 €. 2025: vlastné imanie 11 436 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 795 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 74 €. 2023: daň z príjmu 85 €. 2024: daň z príjmu 354 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000748535434020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 74 €. 2023: daň z príjmu 85 €. 2024: daň z príjmu 354 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000748535434020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 74 €. 2023: daň z príjmu 85 €. 2024: daň z príjmu 354 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000748535434020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5 tis.7,8 tis.19,8 tis.17,5 tis.21,8 tis.
Výsledok hospodárenia2543082662,1 tis.2,9 tis.
Aktíva6,4 tis.6,6 tis.7 tis.9,2 tis.12,2 tis.
Vlastné imanie5,9 tis.6,2 tis.6,5 tis.8,5 tis.11,4 tis.
Daň z príjmu07485354340
Zadlženosť8,8 %5,7 %7,2 %7,6 %6,5 %

aj 05/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
21,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
12,2 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
6,5 %

2024

Tržby
17,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
9,2 tis.
Vlastné imanie
8,5 tis.
Daň z príjmu
354
Zadlženosť
7,6 %

2023

Tržby
19,8 tis.
Výsledok hospodárenia
266
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
6,5 tis.
Daň z príjmu
85
Zadlženosť
7,2 %

2022

Tržby
7,8 tis.
Výsledok hospodárenia
308
Aktíva
6,6 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
74
Zadlženosť
5,7 %

2021

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
254
Aktíva
6,4 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,8 %

aj 05/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API