Súhrn
- Vznik
- 11. 05. 20197 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ZhuTu, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52368149
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hrabinská 1246/3, 03852 Sučany, Slovenská republika
- Územie
- Sučanyokres MartinŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 05. 2019
- Zánik
- 29. 09. 2026
- V registri
- 7 rokov 4 mesiace
- Stav
- zaniknutý 29. 09. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 72313/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9913195
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121004644 | 10. 09. 2026 | 06. 10. 2026 | 05. 10. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila stratu na −181 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−181 €
▲ 15,4 %Aktíva
6 688 €
▼ 2,4 %Vlastné imanie
850 €
▼ 17,6 %Zadlženosť
87,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 63,6 tis. | 14,2 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 811 | −4,5 tis. | −115 | −214 | −181 |
| Aktíva | 12,2 tis. | 7,4 tis. | 7,1 tis. | 6,9 tis. | 6,7 tis. |
| Vlastné imanie | 5,8 tis. | 1,4 tis. | 1,2 tis. | 1 tis. | 850 |
| Daň z príjmu | 292 | 0 | 11 | 20 | 7 |
| Zadlženosť | 52,5 % | 81,7 % | 82,4 % | 85,0 % | 87,3 % |
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −181
- Aktíva
- 6,7 tis.
- Vlastné imanie
- 850
- Daň z príjmu
- 7
- Zadlženosť
- 87,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −214
- Aktíva
- 6,9 tis.
- Vlastné imanie
- 1 tis.
- Daň z príjmu
- 20
- Zadlženosť
- 85,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −115
- Aktíva
- 7,1 tis.
- Vlastné imanie
- 1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 11
- Zadlženosť
- 82,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 14,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 7,4 tis.
- Vlastné imanie
- 1,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 81,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 63,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 811
- Aktíva
- 12,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 292
- Zadlženosť
- 52,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.