prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Z-AGRO s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52357759zaniknutý 09. 07. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 04. 20196 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Z-AGRO s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52357759
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
327, 029 41 Klin, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 04. 2019
Zánik
09. 07. 2025
V registri
6 rokov 2 mesiace
Stav
zaniknutý 09. 07. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 72189/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9881723

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2024 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −432 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−432 €

▲ 95,6 %

Aktíva

259 820 €

bez zmeny

Vlastné imanie

5 045 €

▼ 7,9 %

Zadlženosť

98,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 93 323 €. 2021: tržby 325 303 €. 2023: tržby 24 420 €. 2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.093,3 tis.325,3 tis.24,4 tis.02019202120232024Tržby2019: tržby 93 323 €. 2021: tržby 325 303 €. 2023: tržby 24 420 €. 2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.093,3 tis.325,3 tis.24,4 tis.02019202120232024Tržby2019: tržby 93 323 €. 2021: tržby 325 303 €. 2023: tržby 24 420 €. 2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0020212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 8 829 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 880 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 717 €. 2024: výsledok hospodárenia −432 €.10 tis.0−10 tis.+8,8 tis.−3,9 tis.−9,7 tis.−4322019202120232024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 8 829 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 880 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 717 €. 2024: výsledok hospodárenia −432 €.10 tis.0−10 tis.+8,8 tis.−3,9 tis.−9,7 tis.−4322019202120232024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 8 829 €. 2021: výsledok hospodárenia −3 880 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 717 €. 2024: výsledok hospodárenia −432 €.10 tis.0−10 tis.−43220212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 33 876 €, vlastné imanie 13 829 €. 2021: aktíva 211 804 €, vlastné imanie 14 289 €. 2023: aktíva 259 756 €, vlastné imanie 5 477 €. 2024: aktíva 259 820 €, vlastné imanie 5 045 €.500 tis.250 tis.02019202120232024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 33 876 €, vlastné imanie 13 829 €. 2021: aktíva 211 804 €, vlastné imanie 14 289 €. 2023: aktíva 259 756 €, vlastné imanie 5 477 €. 2024: aktíva 259 820 €, vlastné imanie 5 045 €.500 tis.250 tis.02019202120232024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 33 876 €, vlastné imanie 13 829 €. 2021: aktíva 211 804 €, vlastné imanie 14 289 €. 2023: aktíva 259 756 €, vlastné imanie 5 477 €. 2024: aktíva 259 820 €, vlastné imanie 5 045 €.500 tis.250 tis.02019202120232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 24 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky 550 €, finančné účty 9 043 €. 2021: dlhodobý majetok 19 549 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 295 €, finančné účty 67 960 €. 2023: dlhodobý majetok 13 466 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 444 €, finančné účty 82 846 €. 2024: dlhodobý majetok 13 466 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 444 €, finančné účty 82 910 €.500 tis.250 tis.02019202120232024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 24 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky 550 €, finančné účty 9 043 €. 2021: dlhodobý majetok 19 549 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 295 €, finančné účty 67 960 €. 2023: dlhodobý majetok 13 466 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 444 €, finančné účty 82 846 €. 2024: dlhodobý majetok 13 466 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 444 €, finančné účty 82 910 €.500 tis.250 tis.02019202120232024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 24 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky 550 €, finančné účty 9 043 €. 2021: dlhodobý majetok 19 549 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 295 €, finančné účty 67 960 €. 2023: dlhodobý majetok 13 466 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 444 €, finančné účty 82 846 €. 2024: dlhodobý majetok 13 466 €, zásoby 0 €, pohľadávky 163 444 €, finančné účty 82 910 €.500 tis.250 tis.02019202120232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 13 829 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 047 €. 2021: vlastné imanie 14 289 €, dlhodobé záväzky −19 363 €, krátkodobé záväzky 216 878 €. 2023: vlastné imanie 5 477 €, dlhodobé záväzky −58 089 €, krátkodobé záväzky 312 368 €. 2024: vlastné imanie 5 045 €, dlhodobé záväzky −58 089 €, krátkodobé záväzky 312 864 €.500 tis.0−100 tis.2019202120232024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 13 829 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 047 €. 2021: vlastné imanie 14 289 €, dlhodobé záväzky −19 363 €, krátkodobé záväzky 216 878 €. 2023: vlastné imanie 5 477 €, dlhodobé záväzky −58 089 €, krátkodobé záväzky 312 368 €. 2024: vlastné imanie 5 045 €, dlhodobé záväzky −58 089 €, krátkodobé záväzky 312 864 €.500 tis.0−100 tis.2019202120232024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 13 829 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 047 €. 2021: vlastné imanie 14 289 €, dlhodobé záväzky −19 363 €, krátkodobé záväzky 216 878 €. 2023: vlastné imanie 5 477 €, dlhodobé záväzky −58 089 €, krátkodobé záväzky 312 368 €. 2024: vlastné imanie 5 045 €, dlhodobé záväzky −58 089 €, krátkodobé záväzky 312 864 €.500 tis.0−100 tis.2019202120232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 454 €. 2021: daň z príjmu 774 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.77403402019202120232024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 454 €. 2021: daň z príjmu 774 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.77403402019202120232024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 3 454 €. 2021: daň z príjmu 774 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.077434020212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby93,3 tis.325,3 tis.24,4 tis.0
Výsledok hospodárenia8,8 tis.−3,9 tis.−9,7 tis.−432
Aktíva33,9 tis.211,8 tis.259,8 tis.259,8 tis.
Vlastné imanie13,8 tis.14,3 tis.5,5 tis.5 tis.
Daň z príjmu3,5 tis.7740340
Zadlženosť59,2 %93,3 %97,9 %98,1 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−432
Aktíva
259,8 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
98,1 %

2023

Tržby
24,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,7 tis.
Aktíva
259,8 tis.
Vlastné imanie
5,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,9 %

2021

Tržby
325,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
211,8 tis.
Vlastné imanie
14,3 tis.
Daň z príjmu
774
Zadlženosť
93,3 %

2019

Tržby
93,3 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
33,9 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
59,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API