prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Cleanfort &DAG s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52357180aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 04. 20197 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
239 954 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Cleanfort &DAG s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52357180
daňové identifikačné číslo
2120989838
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120989838
Sídlo
Veľká Guta 26, 946 03 Kolárovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 04. 2019
V registri
7 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 48078/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9879172
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Čistiace a upratovacie služby19. 04. 2019—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky19. 04. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 04. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby19. 04. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostiach19. 04. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 04. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 04. 2019—
Činnosť podnikateľských organizačných a ekonomických poradcov19. 04. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane pripojeného vozidlá19. 04. 2019—
Výroba potravinárskych výrobkov19. 04. 2019—
Opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z dreva19. 04. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba19. 04. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve19. 04. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok19. 04. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 04. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 04. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 04. 2019—
Výroba nápojov19. 04. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120989838: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120989838: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120989838IČ DPH SK2120989838Obdobia daňových registráciíDIČ 2120989838: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120989838: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120989838IČ DPH SK2120989838Obdobia daňových registráciíDIČ 2120989838: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120989838: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120989838IČ DPH SK2120989838
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212098983811. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2021
daňové identifikačné číslo212098983810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 09. 12. 2023, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲12 % na 35 897 € a zvýšila tržby o ▲97 % na 240 tisíc eur.

Tržby

239 954 €

▲ 97,3 %

Výsledok hospodárenia

35 897 €

▲ 11,6 %

Aktíva

184 957 €

▲ 78,0 %

Vlastné imanie

111 881 €

▲ 47,2 %

Zadlženosť

39,5 %

Hrubá marža

19,0 %

Čistá marža

15,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 45 921 €. 2021: tržby 53 643 €. 2022: tržby 121 641 €. 2023: tržby 239 954 €.250 tis.125 tis.045,9 tis.53,6 tis.121,6 tis.240 tis.2020202120222023Tržby2020: tržby 45 921 €. 2021: tržby 53 643 €. 2022: tržby 121 641 €. 2023: tržby 239 954 €.250 tis.125 tis.045,9 tis.53,6 tis.121,6 tis.240 tis.2020202120222023Tržby2020: tržby 45 921 €. 2021: tržby 53 643 €. 2022: tržby 121 641 €. 2023: tržby 239 954 €.250 tis.125 tis.020212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 15 874 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 308 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 156 €. 2023: výsledok hospodárenia 35 897 €.50 tis.25 tis.0+15,9 tis.+16,3 tis.+32,2 tis.+35,9 tis.2020202120222023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 15 874 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 308 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 156 €. 2023: výsledok hospodárenia 35 897 €.50 tis.25 tis.0+15,9 tis.+16,3 tis.+32,2 tis.+35,9 tis.2020202120222023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 15 874 €. 2021: výsledok hospodárenia 16 308 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 156 €. 2023: výsledok hospodárenia 35 897 €.50 tis.25 tis.020212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 34 722 €, vlastné imanie 27 520 €. 2021: aktíva 54 856 €, vlastné imanie 43 830 €. 2022: aktíva 103 901 €, vlastné imanie 75 985 €. 2023: aktíva 184 957 €, vlastné imanie 111 881 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 34 722 €, vlastné imanie 27 520 €. 2021: aktíva 54 856 €, vlastné imanie 43 830 €. 2022: aktíva 103 901 €, vlastné imanie 75 985 €. 2023: aktíva 184 957 €, vlastné imanie 111 881 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 34 722 €, vlastné imanie 27 520 €. 2021: aktíva 54 856 €, vlastné imanie 43 830 €. 2022: aktíva 103 901 €, vlastné imanie 75 985 €. 2023: aktíva 184 957 €, vlastné imanie 111 881 €.200 tis.100 tis.02020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 434 €, finančné účty 3 288 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 852 €, finančné účty 4 004 €. 2022: dlhodobý majetok 20 439 €, zásoby 0 €, pohľadávky 76 634 €, finančné účty 6 828 €. 2023: dlhodobý majetok 23 725 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 246 €, finančné účty 31 986 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 434 €, finančné účty 3 288 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 852 €, finančné účty 4 004 €. 2022: dlhodobý majetok 20 439 €, zásoby 0 €, pohľadávky 76 634 €, finančné účty 6 828 €. 2023: dlhodobý majetok 23 725 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 246 €, finančné účty 31 986 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 434 €, finančné účty 3 288 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 852 €, finančné účty 4 004 €. 2022: dlhodobý majetok 20 439 €, zásoby 0 €, pohľadávky 76 634 €, finančné účty 6 828 €. 2023: dlhodobý majetok 23 725 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 246 €, finančné účty 31 986 €.200 tis.100 tis.02020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 27 520 €, dlhodobé záväzky 530 €, krátkodobé záväzky 6 672 €. 2021: vlastné imanie 43 830 €, dlhodobé záväzky 588 €, krátkodobé záväzky 10 438 €. 2022: vlastné imanie 75 985 €, dlhodobé záväzky 636 €, krátkodobé záväzky 27 280 €. 2023: vlastné imanie 111 881 €, dlhodobé záväzky 728 €, krátkodobé záväzky 72 348 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 27 520 €, dlhodobé záväzky 530 €, krátkodobé záväzky 6 672 €. 2021: vlastné imanie 43 830 €, dlhodobé záväzky 588 €, krátkodobé záväzky 10 438 €. 2022: vlastné imanie 75 985 €, dlhodobé záväzky 636 €, krátkodobé záväzky 27 280 €. 2023: vlastné imanie 111 881 €, dlhodobé záväzky 728 €, krátkodobé záväzky 72 348 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 27 520 €, dlhodobé záväzky 530 €, krátkodobé záväzky 6 672 €. 2021: vlastné imanie 43 830 €, dlhodobé záväzky 588 €, krátkodobé záväzky 10 438 €. 2022: vlastné imanie 75 985 €, dlhodobé záväzky 636 €, krátkodobé záväzky 27 280 €. 2023: vlastné imanie 111 881 €, dlhodobé záväzky 728 €, krátkodobé záväzky 72 348 €.200 tis.100 tis.02020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 868 €. 2021: daň z príjmu 4 554 €. 2022: daň z príjmu 8 799 €. 2023: daň z príjmu 9 643 €.10 tis.5 tis.02,9 tis.4,6 tis.8,8 tis.9,6 tis.2020202120222023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 868 €. 2021: daň z príjmu 4 554 €. 2022: daň z príjmu 8 799 €. 2023: daň z príjmu 9 643 €.10 tis.5 tis.02,9 tis.4,6 tis.8,8 tis.9,6 tis.2020202120222023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 2 868 €. 2021: daň z príjmu 4 554 €. 2022: daň z príjmu 8 799 €. 2023: daň z príjmu 9 643 €.10 tis.5 tis.020212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby45,9 tis.53,6 tis.121,6 tis.240 tis.
Výsledok hospodárenia15,9 tis.16,3 tis.32,2 tis.35,9 tis.
Aktíva34,7 tis.54,9 tis.103,9 tis.185 tis.
Vlastné imanie27,5 tis.43,8 tis.76 tis.111,9 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.4,6 tis.8,8 tis.9,6 tis.
Zadlženosť20,7 %20,1 %26,9 %39,5 %

2023

Tržby
240 tis.
Výsledok hospodárenia
35,9 tis.
Aktíva
185 tis.
Vlastné imanie
111,9 tis.
Daň z príjmu
9,6 tis.
Zadlženosť
39,5 %

2022

Tržby
121,6 tis.
Výsledok hospodárenia
32,2 tis.
Aktíva
103,9 tis.
Vlastné imanie
76 tis.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
26,9 %

2021

Tržby
53,6 tis.
Výsledok hospodárenia
16,3 tis.
Aktíva
54,9 tis.
Vlastné imanie
43,8 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
20,1 %

2020

Tržby
45,9 tis.
Výsledok hospodárenia
15,9 tis.
Aktíva
34,7 tis.
Vlastné imanie
27,5 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
20,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API