prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Stavebná spoločnosť Miroslav s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52355136aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 04. 20197 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
79 920 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Stavebná spoločnosť Miroslav s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52355136
daňové identifikačné číslo
2121002235
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121002235
Sídlo
Svrčinovec 162, 02312 Svrčinovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 04. 2019
V registri
7 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 72246/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9895407
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá.30. 04. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien.30. 04. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby.30. 04. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.30. 04. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok.30. 04. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.30. 04. 2019—
Vedenie účtovníctva.30. 04. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.30. 04. 2019—
Administratívne služby.30. 04. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí.30. 04. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 08. 2023—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky15. 08. 2023—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby15. 08. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121002235: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121002235: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121002235IČ DPH SK2121002235Obdobia daňových registráciíDIČ 2121002235: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121002235: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121002235IČ DPH SK2121002235Obdobia daňových registráciíDIČ 2121002235: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121002235: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121002235IČ DPH SK2121002235
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212100223511. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 11. 2019
daňové identifikačné číslo212100223510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené25. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 6 332 € a zvýšila tržby o ▲147 % na 79,9 tisíc eur.

Tržby

79 920 €

▲ 147,4 %

Výsledok hospodárenia

6 332 €

▲ 328,1 %

Aktíva

95 892 €

▲ 25,5 %

Vlastné imanie

60 706 €

▲ 11,6 %

Zadlženosť

36,7 %

Hrubá marža

9,1 %

Čistá marža

7,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 36 110 €. 2022: tržby 49 086 €. 2023: tržby 69 643 €. 2024: tržby 32 302 €. 2025: tržby 79 920 €.100 tis.50 tis.036,1 tis.49,1 tis.69,6 tis.32,3 tis.79,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 36 110 €. 2022: tržby 49 086 €. 2023: tržby 69 643 €. 2024: tržby 32 302 €. 2025: tržby 79 920 €.100 tis.50 tis.036,1 tis.49,1 tis.69,6 tis.32,3 tis.79,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 36 110 €. 2022: tržby 49 086 €. 2023: tržby 69 643 €. 2024: tržby 32 302 €. 2025: tržby 79 920 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 129 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 400 €. 2023: výsledok hospodárenia 30 382 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 776 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 332 €.50 tis.0−5 tis.+11,1 tis.+13,4 tis.+30,4 tis.−2,8 tis.+6,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 129 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 400 €. 2023: výsledok hospodárenia 30 382 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 776 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 332 €.50 tis.0−5 tis.+11,1 tis.+13,4 tis.+30,4 tis.−2,8 tis.+6,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 129 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 400 €. 2023: výsledok hospodárenia 30 382 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 776 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 332 €.50 tis.0−5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 240 €, vlastné imanie 13 394 €. 2022: aktíva 30 420 €, vlastné imanie 26 794 €. 2023: aktíva 88 638 €, vlastné imanie 57 150 €. 2024: aktíva 76 401 €, vlastné imanie 54 374 €. 2025: aktíva 95 892 €, vlastné imanie 60 706 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 240 €, vlastné imanie 13 394 €. 2022: aktíva 30 420 €, vlastné imanie 26 794 €. 2023: aktíva 88 638 €, vlastné imanie 57 150 €. 2024: aktíva 76 401 €, vlastné imanie 54 374 €. 2025: aktíva 95 892 €, vlastné imanie 60 706 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 240 €, vlastné imanie 13 394 €. 2022: aktíva 30 420 €, vlastné imanie 26 794 €. 2023: aktíva 88 638 €, vlastné imanie 57 150 €. 2024: aktíva 76 401 €, vlastné imanie 54 374 €. 2025: aktíva 95 892 €, vlastné imanie 60 706 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 572 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 052 €, finančné účty 12 616 €. 2022: dlhodobý majetok 1 083 €, zásoby 0 €, pohľadávky 968 €, finančné účty 28 369 €. 2023: dlhodobý majetok 18 161 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 406 €, finančné účty 58 071 €. 2024: dlhodobý majetok 13 107 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 788 €, finančné účty 43 506 €. 2025: dlhodobý majetok 24 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 092 €, finančné účty 46 551 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 572 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 052 €, finančné účty 12 616 €. 2022: dlhodobý majetok 1 083 €, zásoby 0 €, pohľadávky 968 €, finančné účty 28 369 €. 2023: dlhodobý majetok 18 161 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 406 €, finančné účty 58 071 €. 2024: dlhodobý majetok 13 107 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 788 €, finančné účty 43 506 €. 2025: dlhodobý majetok 24 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 092 €, finančné účty 46 551 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 572 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 052 €, finančné účty 12 616 €. 2022: dlhodobý majetok 1 083 €, zásoby 0 €, pohľadávky 968 €, finančné účty 28 369 €. 2023: dlhodobý majetok 18 161 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 406 €, finančné účty 58 071 €. 2024: dlhodobý majetok 13 107 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 788 €, finančné účty 43 506 €. 2025: dlhodobý majetok 24 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 092 €, finančné účty 46 551 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 394 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 846 €. 2022: vlastné imanie 26 794 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 626 €. 2023: vlastné imanie 57 150 €, dlhodobé záväzky 16 262 €, krátkodobé záväzky 15 226 €. 2024: vlastné imanie 54 374 €, dlhodobé záväzky 14 101 €, krátkodobé záväzky 7 926 €. 2025: vlastné imanie 60 706 €, dlhodobé záväzky 30 955 €, krátkodobé záväzky 4 231 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 394 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 846 €. 2022: vlastné imanie 26 794 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 626 €. 2023: vlastné imanie 57 150 €, dlhodobé záväzky 16 262 €, krátkodobé záväzky 15 226 €. 2024: vlastné imanie 54 374 €, dlhodobé záväzky 14 101 €, krátkodobé záväzky 7 926 €. 2025: vlastné imanie 60 706 €, dlhodobé záväzky 30 955 €, krátkodobé záväzky 4 231 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 394 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 846 €. 2022: vlastné imanie 26 794 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 626 €. 2023: vlastné imanie 57 150 €, dlhodobé záväzky 16 262 €, krátkodobé záväzky 15 226 €. 2024: vlastné imanie 54 374 €, dlhodobé záväzky 14 101 €, krátkodobé záväzky 7 926 €. 2025: vlastné imanie 60 706 €, dlhodobé záväzky 30 955 €, krátkodobé záväzky 4 231 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 558 €. 2022: daň z príjmu 2 017 €. 2023: daň z príjmu 7 618 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.01,6 tis.2 tis.7,6 tis.34096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 558 €. 2022: daň z príjmu 2 017 €. 2023: daň z príjmu 7 618 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.01,6 tis.2 tis.7,6 tis.34096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 558 €. 2022: daň z príjmu 2 017 €. 2023: daň z príjmu 7 618 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby36,1 tis.49,1 tis.69,6 tis.32,3 tis.79,9 tis.
Výsledok hospodárenia11,1 tis.13,4 tis.30,4 tis.−2,8 tis.6,3 tis.
Aktíva16,2 tis.30,4 tis.88,6 tis.76,4 tis.95,9 tis.
Vlastné imanie13,4 tis.26,8 tis.57,1 tis.54,4 tis.60,7 tis.
Daň z príjmu1,6 tis.2 tis.7,6 tis.340960
Zadlženosť17,5 %11,9 %35,5 %28,8 %36,7 %

aj 04/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
79,9 tis.
Výsledok hospodárenia
6,3 tis.
Aktíva
95,9 tis.
Vlastné imanie
60,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
36,7 %

2024

Tržby
32,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,8 tis.
Aktíva
76,4 tis.
Vlastné imanie
54,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
28,8 %

2023

Tržby
69,6 tis.
Výsledok hospodárenia
30,4 tis.
Aktíva
88,6 tis.
Vlastné imanie
57,1 tis.
Daň z príjmu
7,6 tis.
Zadlženosť
35,5 %

2022

Tržby
49,1 tis.
Výsledok hospodárenia
13,4 tis.
Aktíva
30,4 tis.
Vlastné imanie
26,8 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
11,9 %

2021

Tržby
36,1 tis.
Výsledok hospodárenia
11,1 tis.
Aktíva
16,2 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
17,5 %

aj 04/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API