prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

LF SOLUTION s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52329348aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 05. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
43 921 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LF SOLUTION s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52329348
daňové identifikačné číslo
2121016579
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vrabčia 1007/9, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 05. 2019
V registri
7 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 46433/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9934616
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok28. 05. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností28. 05. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu28. 05. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí28. 05. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach28. 05. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve28. 05. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva28. 05. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba28. 05. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu28. 05. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 05. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 05. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 05. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 05. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby28. 05. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla28. 05. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave28. 05. 2019—
Sťahovacie služby28. 05. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru28. 05. 2019—
Kuriérske služby28. 05. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu28. 05. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 05. 2019—
Vedenie účtovníctva28. 05. 2019—
Čistiace a upratovacie služby28. 05. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky28. 05. 2019—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied28. 05. 2019—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce28. 05. 2019—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť28. 05. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení28. 05. 2019—
Administratívne služby28. 05. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov28. 05. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti28. 05. 2019—
Verejné obstarávanie28. 05. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom28. 05. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí28. 05. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121016579: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121016579Obdobia daňových registráciíDIČ 2121016579: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121016579Obdobia daňových registráciíDIČ 2121016579: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121016579
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212101657910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −1 168 € a zvýšila tržby o ▲118 % na 43,9 tisíc eur.

Tržby

43 921 €

▲ 117,6 %

Výsledok hospodárenia

−1 168 €

▼ 1,7 %

Aktíva

43 903 €

▲ 2,7 %

Vlastné imanie

−4 982 €

▼ 30,7 %

Zadlženosť

111,3 %

Hrubá marža

−2,7 %

Čistá marža

−2,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 8 707 €. 2020: tržby 27 448 €. 2021: tržby 20 180 €. 2022: tržby 43 921 €.50 tis.25 tis.08,7 tis.27,4 tis.20,2 tis.43,9 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 8 707 €. 2020: tržby 27 448 €. 2021: tržby 20 180 €. 2022: tržby 43 921 €.50 tis.25 tis.08,7 tis.27,4 tis.20,2 tis.43,9 tis.2019202020212022Tržby2019: tržby 8 707 €. 2020: tržby 27 448 €. 2021: tržby 20 180 €. 2022: tržby 43 921 €.50 tis.25 tis.020202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 443 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 221 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 149 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 168 €.0−10 tis.−1,4 tis.−6,2 tis.−1,1 tis.−1,2 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 443 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 221 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 149 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 168 €.0−10 tis.−1,4 tis.−6,2 tis.−1,1 tis.−1,2 tis.2019202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 443 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 221 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 149 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 168 €.0−10 tis.20202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 348 €, vlastné imanie 3 557 €. 2020: aktíva 38 430 €, vlastné imanie −2 664 €. 2021: aktíva 42 759 €, vlastné imanie −3 813 €. 2022: aktíva 43 903 €, vlastné imanie −4 982 €.50 tis.0−5 tis.2019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 348 €, vlastné imanie 3 557 €. 2020: aktíva 38 430 €, vlastné imanie −2 664 €. 2021: aktíva 42 759 €, vlastné imanie −3 813 €. 2022: aktíva 43 903 €, vlastné imanie −4 982 €.50 tis.0−5 tis.2019202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 348 €, vlastné imanie 3 557 €. 2020: aktíva 38 430 €, vlastné imanie −2 664 €. 2021: aktíva 42 759 €, vlastné imanie −3 813 €. 2022: aktíva 43 903 €, vlastné imanie −4 982 €.50 tis.0−5 tis.2019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 504 €, finančné účty 3 844 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 29 194 €, pohľadávky 9 222 €, finančné účty 14 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 29 194 €, pohľadávky 10 939 €, finančné účty 2 626 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 29 194 €, pohľadávky 9 177 €, finančné účty 5 532 €.50 tis.25 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 504 €, finančné účty 3 844 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 29 194 €, pohľadávky 9 222 €, finančné účty 14 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 29 194 €, pohľadávky 10 939 €, finančné účty 2 626 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 29 194 €, pohľadávky 9 177 €, finančné účty 5 532 €.50 tis.25 tis.02019202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 504 €, finančné účty 3 844 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 29 194 €, pohľadávky 9 222 €, finančné účty 14 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 29 194 €, pohľadávky 10 939 €, finančné účty 2 626 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 29 194 €, pohľadávky 9 177 €, finančné účty 5 532 €.50 tis.25 tis.02019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 3 557 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 791 €. 2020: vlastné imanie −2 664 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 094 €. 2021: vlastné imanie −3 813 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 572 €. 2022: vlastné imanie −4 982 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 885 €.50 tis.0−5 tis.2019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 3 557 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 791 €. 2020: vlastné imanie −2 664 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 094 €. 2021: vlastné imanie −3 813 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 572 €. 2022: vlastné imanie −4 982 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 885 €.50 tis.0−5 tis.2019202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 3 557 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 791 €. 2020: vlastné imanie −2 664 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 094 €. 2021: vlastné imanie −3 813 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 572 €. 2022: vlastné imanie −4 982 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 885 €.50 tis.0−5 tis.2019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.11000002019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.11000002019202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.11000002019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby8,7 tis.27,4 tis.20,2 tis.43,9 tis.
Výsledok hospodárenia−1,4 tis.−6,2 tis.−1,1 tis.−1,2 tis.
Aktíva4,3 tis.38,4 tis.42,8 tis.43,9 tis.
Vlastné imanie3,6 tis.−2,7 tis.−3,8 tis.−5 tis.
Daň z príjmu0000
Zadlženosť18,2 %106,9 %108,9 %111,3 %

2022

Tržby
43,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
43,9 tis.
Vlastné imanie
−5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
111,3 %

2021

Tržby
20,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
42,8 tis.
Vlastné imanie
−3,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
108,9 %

2020

Tržby
27,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,2 tis.
Aktíva
38,4 tis.
Vlastné imanie
−2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
106,9 %

2019

Tržby
8,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
4,3 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API