Súhrn
- Vznik
- 16. 05. 20197 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 278 652 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JKPP obsluha, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52311732
- daňové identifikačné číslo
- 2121010694
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121010694
- Sídlo
- Kollárova 702/54, 03901 Turčianske Teplice, Slovenská republika
- Územie
- Turčianske Tepliceokres Turčianske TepliceŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 05. 2019
- V registri
- 7 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 72353/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9918682
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 05. 2019 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 16. 05. 2019 | — |
| administratívne služby | 16. 05. 2019 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 05. 2019 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 16. 05. 2019 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 16. 05. 2019 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4 | 16. 05. 2019 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 16. 05. 2019 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 16. 05. 2019 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 16. 05. 2019 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 16. 05. 2019 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 05. 2019 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 16. 05. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121010694 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 01. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121010694 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2021 (rok porušenia 2020).
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 13. 01. 2026, rok porušenia 2025).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲1 028 % na 9 201 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 278,7 tisíc eur.
Tržby
278 652 €
▲ 0,9 %Výsledok hospodárenia
9 201 €
▲ 1 027,6 %Aktíva
188 060 €
▲ 45,7 %Vlastné imanie
38 329 €
▲ 31,6 %Zadlženosť
79,6 %
Hrubá marža
3,3 %
Čistá marža
3,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 154,8 tis. | 127,2 tis. | 199,2 tis. | 276,2 tis. | 278,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,9 tis. | 11,7 tis. | 5,5 tis. | 816 | 9,2 tis. |
| Aktíva | 163,4 tis. | 65,1 tis. | 87,1 tis. | 129,1 tis. | 188,1 tis. |
| Vlastné imanie | 11,1 tis. | 22,8 tis. | 28,3 tis. | 29,1 tis. | 38,3 tis. |
| Daň z príjmu | 2,1 tis. | 2,5 tis. | 1,5 tis. | 223 | 0 |
| Zadlženosť | 93,2 % | 65,0 % | 67,5 % | 77,4 % | 79,6 % |
2024
- Tržby
- 278,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,2 tis.
- Aktíva
- 188,1 tis.
- Vlastné imanie
- 38,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 79,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 276,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 816
- Aktíva
- 129,1 tis.
- Vlastné imanie
- 29,1 tis.
- Daň z príjmu
- 223
- Zadlženosť
- 77,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 199,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 87,1 tis.
- Vlastné imanie
- 28,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 67,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 127,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,7 tis.
- Aktíva
- 65,1 tis.
- Vlastné imanie
- 22,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 65,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 154,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,9 tis.
- Aktíva
- 163,4 tis.
- Vlastné imanie
- 11,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 93,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).