Súhrn
- Vznik
- 06. 04. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 297 993 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MONACO PLUS, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52306992
- daňové identifikačné číslo
- 2120980015
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120980015
- Sídlo
- Južná trieda 4B, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 04. 2019
- V registri
- 7 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 46091/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9859030
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| administratívne služby | 06. 04. 2019 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 06. 04. 2019 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 06. 04. 2019 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 06. 04. 2019 | — |
| finančný leasing | 06. 04. 2019 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom žvnosti (veľkoobchod) | 06. 04. 2019 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 06. 04. 2019 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 06. 04. 2019 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 06. 04. 2019 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 06. 04. 2019 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 06. 04. 2019 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 06. 04. 2019 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 06. 04. 2019 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 06. 04. 2019 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 06. 04. 2019 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 06. 04. 2019 | — |
| služby požičovní | 06. 04. 2019 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 06. 04. 2019 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu cestnej dopravy | 06. 04. 2019 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 06. 04. 2019 | — |
| sťahovacie služby | 06. 04. 2019 | — |
| stavebné cenárstvo | 06. 04. 2019 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 06. 04. 2019 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 06. 04. 2019 | — |
| vedenie účtovníctva | 06. 04. 2019 | — |
| verejné obstarávanie | 06. 04. 2019 | — |
| vydavateľská činnosť | 06. 04. 2019 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 06. 04. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120980015 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 05. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2120980015 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −4 272 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 298 tisíc eur.
Tržby
297 993 €
▲ 5,5 %Výsledok hospodárenia
−4 272 €
▼ 76,8 %Aktíva
108 634 €
▲ 76,2 %Vlastné imanie
−702 €
▼ 119,7 %Zadlženosť
100,6 %
Hrubá marža
−0,8 %
Čistá marža
−1,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 114,8 tis. | 255,2 tis. | 282,4 tis. | 298 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −60 | −20,3 tis. | −39,2 tis. | −2,4 tis. | −4,3 tis. |
| Aktíva | 36,6 tis. | 37,4 tis. | 36,3 tis. | 61,7 tis. | 108,6 tis. |
| Vlastné imanie | 4,9 tis. | 16,1 tis. | 6 tis. | 3,6 tis. | −702 |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 86,5 % | 57,1 % | 83,5 % | 94,2 % | 100,6 % |
aj 04/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 298 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,3 tis.
- Aktíva
- 108,6 tis.
- Vlastné imanie
- −702
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 100,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 282,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 61,7 tis.
- Vlastné imanie
- 3,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 94,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 255,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −39,2 tis.
- Aktíva
- 36,3 tis.
- Vlastné imanie
- 6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 83,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 114,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,3 tis.
- Aktíva
- 37,4 tis.
- Vlastné imanie
- 16,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 57,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −60
- Aktíva
- 36,6 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 86,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 04/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.