prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Baccata, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52305601aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 03. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
21 120 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Baccata, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52305601
daňové identifikačné číslo
2120981346
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nová 315/143, 90031 Stupava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 03. 2019
V registri
7 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 136014/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9842853
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve26. 03. 2019—
Výroba potravinárskych výrobkov26. 03. 2019—
Textilná výroba26. 03. 2019—
Odevná výroba26. 03. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba26. 03. 2019—
Výroba bižutérie a suvenírov26. 03. 2019—
Výroba hračiek a hier26. 03. 2019—
Výroba sviečok a tieniacej techniky26. 03. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 03. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby26. 03. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby26. 03. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 03. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok26. 03. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov26. 03. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení26. 03. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky26. 03. 2019—
Dizajnérske činnosti26. 03. 2019—
Fotografické služby26. 03. 2019—
Čistiace a upratovacie služby26. 03. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti26. 03. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení26. 03. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí26. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120981346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120981346Obdobia daňových registráciíDIČ 2120981346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120981346Obdobia daňových registráciíDIČ 2120981346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120981346
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212098134610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 zvýšila zisk o ▲125 % na 1 650 € a zvýšila tržby o ▲29 % na 21,1 tisíc eur.

Tržby

21 120 €

▲ 29,2 %

Výsledok hospodárenia

1 650 €

▲ 125,4 %

Aktíva

19 992 €

▲ 59,3 %

Vlastné imanie

7 383 €

▲ 28,8 %

Zadlženosť

63,1 %

Hrubá marža

9,2 %

Čistá marža

7,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 16 347 €. 2020: tržby 21 120 €.25 tis.12,5 tis.016,3 tis.21,1 tis.03/2019 — 12/20192020Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 16 347 €. 2020: tržby 21 120 €.25 tis.12,5 tis.016,3 tis.21,1 tis.03/2019 — 12/20192020Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 16 347 €. 2020: tržby 21 120 €.25 tis.12,5 tis.021,1 tis.2020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 732 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 650 €.2 tis.1 tis.0+732+1,6 tis.03/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 732 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 650 €.2 tis.1 tis.0+732+1,6 tis.03/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 732 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 650 €.2 tis.1 tis.0+1,6 tis.2020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 12 547 €, vlastné imanie 5 732 €. 2020: aktíva 19 992 €, vlastné imanie 7 383 €.20 tis.10 tis.003/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 12 547 €, vlastné imanie 5 732 €. 2020: aktíva 19 992 €, vlastné imanie 7 383 €.20 tis.10 tis.003/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 12 547 €, vlastné imanie 5 732 €. 2020: aktíva 19 992 €, vlastné imanie 7 383 €.20 tis.10 tis.02020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 545 €, finančné účty 12 002 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 992 €.20 tis.10 tis.003/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 545 €, finančné účty 12 002 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 992 €.20 tis.10 tis.003/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 545 €, finančné účty 12 002 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 19 992 €.20 tis.10 tis.02020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 732 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 815 €. 2020: vlastné imanie 7 383 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 609 €.20 tis.10 tis.003/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 732 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 815 €. 2020: vlastné imanie 7 383 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 609 €.20 tis.10 tis.003/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 732 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 815 €. 2020: vlastné imanie 7 383 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 609 €.20 tis.10 tis.02020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 195 €. 2020: daň z príjmu 291 €.500250019529103/2019 — 12/20192020Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 195 €. 2020: daň z príjmu 291 €.500250019529103/2019 — 12/20192020Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 195 €. 2020: daň z príjmu 291 €.50025002912020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby16,3 tis.21,1 tis.
Výsledok hospodárenia7321,6 tis.
Aktíva12,5 tis.20 tis.
Vlastné imanie5,7 tis.7,4 tis.
Daň z príjmu195291
Zadlženosť54,3 %63,1 %

2020

Tržby
21,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
20 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
291
Zadlženosť
63,1 %

03/2019 — 12/2019

Tržby
16,3 tis.
Výsledok hospodárenia
732
Aktíva
12,5 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
195
Zadlženosť
54,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API