prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Stavebné procesy s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52295591aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 03. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
57 400 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Stavebné procesy s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52295591
daňové identifikačné číslo
2120970038
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120970038
Sídlo
Antolská 1545/55, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 03. 2019
V registri
7 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 36228/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9836773
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba potravinárskych výrobkov20. 03. 2019—
Výroba nápojov20. 03. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 03. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 03. 2019—
Prevádzka malých plavidiel20. 03. 2019—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok20. 03. 2019—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností20. 03. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu20. 03. 2019—
Prevádzkovanie výdajne stravy20. 03. 2019—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach20. 03. 2019—
Služby požičovní20. 03. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí20. 03. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti20. 03. 2019—
Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby20. 03. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu20. 03. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí20. 03. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov04. 05. 2023—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov04. 05. 2023—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom04. 05. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 05. 2023—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 05. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 05. 2023—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 05. 2023—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave04. 05. 2023—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti04. 05. 2023—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy04. 05. 2023—
Čistiace a upratovacie služby04. 05. 2023—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 20. 09. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120970038: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120970038: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120970038IČ DPH SK2120970038Obdobia daňových registráciíDIČ 2120970038: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120970038: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120970038IČ DPH SK2120970038Obdobia daňových registráciíDIČ 2120970038: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120970038: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120970038IČ DPH SK2120970038
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212097003811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 23. 11. 2023
daňové identifikačné číslo212097003810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2020 (rok porušenia 2019).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 07. 07. 2022, rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲65 % na 2 812 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 57,4 tisíc eur.

Tržby

57 400 €

▲ 16,6 %

Výsledok hospodárenia

2 812 €

▲ 65,3 %

Aktíva

60 215 €

▲ 68,0 %

Vlastné imanie

9 513 €

▲ 42,0 %

Zadlženosť

84,2 %

Hrubá marža

6,2 %

Čistá marža

4,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 49 244 €. 2023: tržby 57 400 €.100 tis.50 tis.000049,2 tis.57,4 tis.03/2019 — 12/20192020202120222023Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 49 244 €. 2023: tržby 57 400 €.100 tis.50 tis.00057,4 tis.03/2019 — 12/201920212023Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 49 244 €. 2023: tržby 57 400 €.100 tis.50 tis.0020202023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 701 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 812 €.5 tis.2,5 tis.0000+1,7 tis.+2,8 tis.03/2019 — 12/20192020202120222023Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 701 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 812 €.5 tis.2,5 tis.000+2,8 tis.03/2019 — 12/201920212023Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 701 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 812 €.5 tis.2,5 tis.0020202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2022: aktíva 35 842 €, vlastné imanie 6 701 €. 2023: aktíva 60 215 €, vlastné imanie 9 513 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2022: aktíva 35 842 €, vlastné imanie 6 701 €. 2023: aktíva 60 215 €, vlastné imanie 9 513 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/201920212023Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2022: aktíva 35 842 €, vlastné imanie 6 701 €. 2023: aktíva 60 215 €, vlastné imanie 9 513 €.100 tis.50 tis.020202023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 35 842 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 079 €, finančné účty 2 136 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 35 842 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 079 €, finančné účty 2 136 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/201920212023Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 35 842 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 079 €, finančné účty 2 136 €.100 tis.50 tis.020202023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 6 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 141 €. 2023: vlastné imanie 9 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 702 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 6 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 141 €. 2023: vlastné imanie 9 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 702 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/201920212023Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 6 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 141 €. 2023: vlastné imanie 9 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 702 €.100 tis.50 tis.020202023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 747 €.1 tis.5000000074703/2019 — 12/20192020202120222023Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 747 €.1 tis.50000074703/2019 — 12/201920212023Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 747 €.1 tis.5000074720202023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00049,2 tis.57,4 tis.
Výsledok hospodárenia0001,7 tis.2,8 tis.
Aktíva5 tis.5 tis.5 tis.35,8 tis.60,2 tis.
Vlastné imanie5 tis.5 tis.5 tis.6,7 tis.9,5 tis.
Daň z príjmu0000747
Zadlženosť0,0 %0,0 %0,0 %81,3 %84,2 %

2023

Tržby
57,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
60,2 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
747
Zadlženosť
84,2 %

2022

Tržby
49,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
35,8 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,3 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

03/2019 — 12/2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API