prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

investment.ly s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52294242aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 03. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
investment.ly s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52294242
daňové identifikačné číslo
2120982776
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jasná 8/2529, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 03. 2019
V registri
7 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 44100/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9838630
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 03. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby21. 03. 2019—
Administratívne služby21. 03. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 03. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 03. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 03. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 03. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 03. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 03. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 03. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 03. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí21. 03. 2019—
Čistiace a upratovacie služby21. 03. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom21. 03. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu21. 03. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení21. 03. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 03. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 03. 2019—
Vedenie účtovníctva21. 03. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti21. 03. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru21. 03. 2019—
Fotografické služby21. 03. 2019—
Dizajnérske činnosti21. 03. 2019—
Služby požičovní21. 03. 2019—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť21. 03. 2019—
Finančný lízing21. 03. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení21. 03. 2019—
Informačná činnosť21. 03. 2019—
Sťahovacie služby21. 03. 2019—
Prevádzkovanie úschovní21. 03. 2019—
Kuriérske služby21. 03. 2019—
Prevádzkovanie výdajne stravy21. 03. 2019—
Výroba potravinárskych výrobkov21. 03. 2019—
Výroba nápojov21. 03. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu21. 03. 2019—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov21. 03. 2019—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok21. 03. 2019—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu21. 03. 2019—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly21. 03. 2019—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied21. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120982776: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120982776Obdobia daňových registráciíDIČ 2120982776: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120982776Obdobia daňových registráciíDIČ 2120982776: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120982776
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212098277610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▼ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 155 207 €. 2022: tržby 183 008 €. 2023: tržby 110 106 €. 2024: tržby 40 201 €. 2025: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0155,2 tis.183 tis.110,1 tis.40,2 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 155 207 €. 2022: tržby 183 008 €. 2023: tržby 110 106 €. 2024: tržby 40 201 €. 2025: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0155,2 tis.183 tis.110,1 tis.40,2 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 155 207 €. 2022: tržby 183 008 €. 2023: tržby 110 106 €. 2024: tržby 40 201 €. 2025: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 297 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 553 €. 2023: výsledok hospodárenia 614 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 €. 2025: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.0−2 tis.+1,3 tis.−1,6 tis.+614−13020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 297 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 553 €. 2023: výsledok hospodárenia 614 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 €. 2025: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.0−2 tis.+1,3 tis.−1,6 tis.+614−13020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 297 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 553 €. 2023: výsledok hospodárenia 614 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 €. 2025: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.0−2 tis.+6140202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 167 €, vlastné imanie 7 588 €. 2022: aktíva 87 599 €, vlastné imanie 6 034 €. 2023: aktíva 54 358 €, vlastné imanie 6 646 €. 2024: aktíva 54 084 €, vlastné imanie 6 632 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 167 €, vlastné imanie 7 588 €. 2022: aktíva 87 599 €, vlastné imanie 6 034 €. 2023: aktíva 54 358 €, vlastné imanie 6 646 €. 2024: aktíva 54 084 €, vlastné imanie 6 632 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 16 167 €, vlastné imanie 7 588 €. 2022: aktíva 87 599 €, vlastné imanie 6 034 €. 2023: aktíva 54 358 €, vlastné imanie 6 646 €. 2024: aktíva 54 084 €, vlastné imanie 6 632 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 924 €, finančné účty 6 243 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 323 €, finančné účty 2 276 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 427 €, finančné účty 2 931 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 084 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 924 €, finančné účty 6 243 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 323 €, finančné účty 2 276 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 427 €, finančné účty 2 931 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 084 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 924 €, finančné účty 6 243 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 323 €, finančné účty 2 276 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 427 €, finančné účty 2 931 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 084 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 588 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 579 €. 2022: vlastné imanie 6 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 565 €. 2023: vlastné imanie 6 646 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 712 €. 2024: vlastné imanie 6 632 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 452 €. 2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 588 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 579 €. 2022: vlastné imanie 6 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 565 €. 2023: vlastné imanie 6 646 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 712 €. 2024: vlastné imanie 6 632 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 452 €. 2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 588 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 579 €. 2022: vlastné imanie 6 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 565 €. 2023: vlastné imanie 6 646 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 712 €. 2024: vlastné imanie 6 632 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 452 €. 2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 368 €. 2022: daň z príjmu 255 €. 2023: daň z príjmu 406 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5002500368255406340020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 368 €. 2022: daň z príjmu 255 €. 2023: daň z príjmu 406 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5002500368255406340020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 368 €. 2022: daň z príjmu 255 €. 2023: daň z príjmu 406 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5002500368255406340020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby155,2 tis.183 tis.110,1 tis.40,2 tis.0
Výsledok hospodárenia1,3 tis.−1,6 tis.614−130
Aktíva16,2 tis.87,6 tis.54,4 tis.54,1 tis.0
Vlastné imanie7,6 tis.6 tis.6,6 tis.6,6 tis.0
Daň z príjmu3682554063400
Zadlženosť53,1 %93,1 %87,8 %87,7 %—

aj 2019 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2024

Tržby
40,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−13
Aktíva
54,1 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
87,7 %

2023

Tržby
110,1 tis.
Výsledok hospodárenia
614
Aktíva
54,4 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
406
Zadlženosť
87,8 %

2022

Tržby
183 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
87,6 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
255
Zadlženosť
93,1 %

2021

Tržby
155,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
16,2 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
368
Zadlženosť
53,1 %

aj 2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API