prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

REMONT EK Slovakia s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52260402aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 03. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 770 680 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
REMONT EK Slovakia s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52260402
daňové identifikačné číslo
2120961304
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120961304
Sídlo
Werferova 6, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 03. 2019
V registri
7 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 47304/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9829757
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 03. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby12. 03. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby12. 03. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 03. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 03. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 03. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí12. 03. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 03. 2019—
Vedenie účtovníctva12. 03. 2019—
Administratívne služby12. 03. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva12. 03. 2019—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu12. 03. 2019—
Služby požičovní12. 03. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov12. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120961304: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120961304: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120961304IČ DPH SK2120961304Obdobia daňových registráciíDIČ 2120961304: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120961304: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120961304IČ DPH SK2120961304Obdobia daňových registráciíDIČ 2120961304: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120961304: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120961304IČ DPH SK2120961304
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212096130411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 05. 2019
daňové identifikačné číslo212096130410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼11 % na 15 017 € a znížila tržby o ▼16 % na 1,77 mil. €.

Tržby

1 770 680 €

▼ 15,8 %

Výsledok hospodárenia

15 017 €

▼ 11,4 %

Aktíva

438 192 €

▼ 83,5 %

Vlastné imanie

104 035 €

▲ 16,9 %

Zadlženosť

76,3 %

Hrubá marža

1,1 %

Čistá marža

0,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 391 793 €. 2021: tržby 697 523 €. 2022: tržby 1 289 616 €. 2023: tržby 2 103 264 €. 2024: tržby 1 770 680 €.2,5 mil.1,25 mil.0391,8 tis.697,5 tis.1,29 mil.2,1 mil.1,77 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 391 793 €. 2021: tržby 697 523 €. 2022: tržby 1 289 616 €. 2023: tržby 2 103 264 €. 2024: tržby 1 770 680 €.2,5 mil.1,25 mil.0391,8 tis.697,5 tis.1,29 mil.2,1 mil.1,77 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 391 793 €. 2021: tržby 697 523 €. 2022: tržby 1 289 616 €. 2023: tržby 2 103 264 €. 2024: tržby 1 770 680 €.2,5 mil.1,25 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 13 533 €. 2021: výsledok hospodárenia 20 159 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 430 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 943 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 017 €.25 tis.12,5 tis.0+13,5 tis.+20,2 tis.+9,4 tis.+16,9 tis.+15 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 13 533 €. 2021: výsledok hospodárenia 20 159 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 430 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 943 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 017 €.25 tis.12,5 tis.0+13,5 tis.+20,2 tis.+9,4 tis.+16,9 tis.+15 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 13 533 €. 2021: výsledok hospodárenia 20 159 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 430 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 943 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 017 €.25 tis.12,5 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 230 322 €, vlastné imanie 42 488 €. 2021: aktíva 272 724 €, vlastné imanie 62 646 €. 2022: aktíva 1 124 293 €, vlastné imanie 72 077 €. 2023: aktíva 2 655 896 €, vlastné imanie 89 019 €. 2024: aktíva 438 192 €, vlastné imanie 104 035 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 230 322 €, vlastné imanie 42 488 €. 2021: aktíva 272 724 €, vlastné imanie 62 646 €. 2022: aktíva 1 124 293 €, vlastné imanie 72 077 €. 2023: aktíva 2 655 896 €, vlastné imanie 89 019 €. 2024: aktíva 438 192 €, vlastné imanie 104 035 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 230 322 €, vlastné imanie 42 488 €. 2021: aktíva 272 724 €, vlastné imanie 62 646 €. 2022: aktíva 1 124 293 €, vlastné imanie 72 077 €. 2023: aktíva 2 655 896 €, vlastné imanie 89 019 €. 2024: aktíva 438 192 €, vlastné imanie 104 035 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 837 €, finančné účty 97 485 €. 2021: dlhodobý majetok 32 630 €, zásoby 0 €, pohľadávky 233 534 €, finančné účty 6 560 €. 2022: dlhodobý majetok 99 101 €, zásoby 0 €, pohľadávky 753 227 €, finančné účty 271 965 €. 2023: dlhodobý majetok 100 863 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 270 889 €, finančné účty 284 144 €. 2024: dlhodobý majetok 85 301 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 030 €, finančné účty 300 861 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 837 €, finančné účty 97 485 €. 2021: dlhodobý majetok 32 630 €, zásoby 0 €, pohľadávky 233 534 €, finančné účty 6 560 €. 2022: dlhodobý majetok 99 101 €, zásoby 0 €, pohľadávky 753 227 €, finančné účty 271 965 €. 2023: dlhodobý majetok 100 863 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 270 889 €, finančné účty 284 144 €. 2024: dlhodobý majetok 85 301 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 030 €, finančné účty 300 861 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 837 €, finančné účty 97 485 €. 2021: dlhodobý majetok 32 630 €, zásoby 0 €, pohľadávky 233 534 €, finančné účty 6 560 €. 2022: dlhodobý majetok 99 101 €, zásoby 0 €, pohľadávky 753 227 €, finančné účty 271 965 €. 2023: dlhodobý majetok 100 863 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 270 889 €, finančné účty 284 144 €. 2024: dlhodobý majetok 85 301 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 030 €, finančné účty 300 861 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 42 488 €, dlhodobé záväzky 71 529 €, krátkodobé záväzky 116 305 €. 2021: vlastné imanie 62 646 €, dlhodobé záväzky 94 065 €, krátkodobé záväzky 116 013 €. 2022: vlastné imanie 72 077 €, dlhodobé záväzky 120 101 €, krátkodobé záväzky 932 115 €. 2023: vlastné imanie 89 019 €, dlhodobé záväzky 140 270 €, krátkodobé záväzky 2 426 607 €. 2024: vlastné imanie 104 035 €, dlhodobé záväzky 115 993 €, krátkodobé záväzky 218 164 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 42 488 €, dlhodobé záväzky 71 529 €, krátkodobé záväzky 116 305 €. 2021: vlastné imanie 62 646 €, dlhodobé záväzky 94 065 €, krátkodobé záväzky 116 013 €. 2022: vlastné imanie 72 077 €, dlhodobé záväzky 120 101 €, krátkodobé záväzky 932 115 €. 2023: vlastné imanie 89 019 €, dlhodobé záväzky 140 270 €, krátkodobé záväzky 2 426 607 €. 2024: vlastné imanie 104 035 €, dlhodobé záväzky 115 993 €, krátkodobé záväzky 218 164 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 42 488 €, dlhodobé záväzky 71 529 €, krátkodobé záväzky 116 305 €. 2021: vlastné imanie 62 646 €, dlhodobé záväzky 94 065 €, krátkodobé záväzky 116 013 €. 2022: vlastné imanie 72 077 €, dlhodobé záväzky 120 101 €, krátkodobé záväzky 932 115 €. 2023: vlastné imanie 89 019 €, dlhodobé záväzky 140 270 €, krátkodobé záväzky 2 426 607 €. 2024: vlastné imanie 104 035 €, dlhodobé záväzky 115 993 €, krátkodobé záväzky 218 164 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 597 €. 2021: daň z príjmu 5 359 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 504 €. 2024: daň z príjmu 4 119 €.10 tis.5 tis.03,6 tis.5,4 tis.04,5 tis.4,1 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 597 €. 2021: daň z príjmu 5 359 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 504 €. 2024: daň z príjmu 4 119 €.10 tis.5 tis.03,6 tis.5,4 tis.04,5 tis.4,1 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 597 €. 2021: daň z príjmu 5 359 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 504 €. 2024: daň z príjmu 4 119 €.10 tis.5 tis.00202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby391,8 tis.697,5 tis.1,29 mil.2,1 mil.1,77 mil.
Výsledok hospodárenia13,5 tis.20,2 tis.9,4 tis.16,9 tis.15 tis.
Aktíva230,3 tis.272,7 tis.1,12 mil.2,66 mil.438,2 tis.
Vlastné imanie42,5 tis.62,6 tis.72,1 tis.89 tis.104 tis.
Daň z príjmu3,6 tis.5,4 tis.04,5 tis.4,1 tis.
Zadlženosť81,6 %77,0 %93,6 %96,6 %76,3 %

aj 06/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,77 mil.
Výsledok hospodárenia
15 tis.
Aktíva
438,2 tis.
Vlastné imanie
104 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
76,3 %

2023

Tržby
2,1 mil.
Výsledok hospodárenia
16,9 tis.
Aktíva
2,66 mil.
Vlastné imanie
89 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
96,6 %

2022

Tržby
1,29 mil.
Výsledok hospodárenia
9,4 tis.
Aktíva
1,12 mil.
Vlastné imanie
72,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,6 %

2021

Tržby
697,5 tis.
Výsledok hospodárenia
20,2 tis.
Aktíva
272,7 tis.
Vlastné imanie
62,6 tis.
Daň z príjmu
5,4 tis.
Zadlženosť
77,0 %

2020

Tržby
391,8 tis.
Výsledok hospodárenia
13,5 tis.
Aktíva
230,3 tis.
Vlastné imanie
42,5 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
81,6 %

aj 06/2019 — 12/2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API