Súhrn
- Vznik
- 05. 03. 20197 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 191 840 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- felpema s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52255051
- daňové identifikačné číslo
- 2120957542
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120957542
- Sídlo
- Zvončeková 1553/20, 07801 Sečovce, Slovenská republika
- Územie
- Sečovceokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 03. 2019
- V registri
- 7 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45773/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9824845
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 03. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 05. 03. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 03. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 03. 2019 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 05. 03. 2019 | — |
| Administratívne služby | 05. 03. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 03. 2019 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt. | 05. 03. 2019 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt. | 05. 03. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 03. 2019 | — |
| Vedenie účtovníctva | 05. 03. 2019 | — |
| inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 24. 11. 2020 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 11. 2020 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 24. 11. 2020 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 11. 2020 | — |
| oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 24. 11. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120957542 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 03. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2120957542 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼11 % na 2 718 € a zvýšila tržby o ▲84 % na 191,8 tisíc eur.
Tržby
191 840 €
▲ 84,2 %Výsledok hospodárenia
2 718 €
▼ 10,8 %Aktíva
103 322 €
▼ 6,5 %Vlastné imanie
38 339 €
▲ 7,6 %Zadlženosť
58,7 %
Hrubá marža
1,9 %
Čistá marža
1,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 76,1 tis. | 178,1 tis. | 194,4 tis. | 104,2 tis. | 191,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,1 tis. | 5,8 tis. | 5,9 tis. | 3 tis. | 2,7 tis. |
| Aktíva | 42,3 tis. | 127 tis. | 127,6 tis. | 110,5 tis. | 103,3 tis. |
| Vlastné imanie | 20,9 tis. | 26,7 tis. | 32,6 tis. | 35,6 tis. | 38,3 tis. |
| Daň z príjmu | 844 | 1,9 tis. | 2 tis. | 1 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 50,6 % | 79,0 % | 71,1 % | 63,8 % | 58,7 % |
aj 03/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 191,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 103,3 tis.
- Vlastné imanie
- 38,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 58,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 104,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3 tis.
- Aktíva
- 110,5 tis.
- Vlastné imanie
- 35,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 63,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 194,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,9 tis.
- Aktíva
- 127,6 tis.
- Vlastné imanie
- 32,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 71,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 178,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,8 tis.
- Aktíva
- 127 tis.
- Vlastné imanie
- 26,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 79,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 76,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 42,3 tis.
- Vlastné imanie
- 20,9 tis.
- Daň z príjmu
- 844
- Zadlženosť
- 50,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 03/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.