prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

IT SUPPORT 1 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52252400aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 03. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
39 784 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IT SUPPORT 1 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52252400
daňové identifikačné číslo
2121013048
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 643/26, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 03. 2019
V registri
7 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45972/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9842528
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 03. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby26. 03. 2019—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí26. 03. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 03. 2019—
Administratívne služby26. 03. 2019—
Čistiace a upratovacie služby26. 03. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení26. 03. 2019—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť26. 03. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru26. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121013048: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121013048Obdobia daňových registráciíDIČ 2121013048: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121013048Obdobia daňových registráciíDIČ 2121013048: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121013048
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212101304810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −1 070 € a znížila tržby o ▼18 % na 39,8 tisíc eur.

Tržby

39 784 €

▼ 18,3 %

Výsledok hospodárenia

−1 070 €

▲ 52,6 %

Aktíva

8 054 €

▲ 20,9 %

Vlastné imanie

1 674 €

▼ 39,0 %

Zadlženosť

79,2 %

Hrubá marža

−2,7 %

Čistá marža

−2,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 48 674 €. 2020: tržby 39 784 €.50 tis.25 tis.048,7 tis.39,8 tis.03/2019 — 12/20192020Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 48 674 €. 2020: tržby 39 784 €.50 tis.25 tis.048,7 tis.39,8 tis.03/2019 — 12/20192020Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 48 674 €. 2020: tržby 39 784 €.50 tis.25 tis.039,8 tis.2020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia −2 256 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 070 €.0−2,5 tis.−2,3 tis.−1,1 tis.03/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia −2 256 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 070 €.0−2,5 tis.−2,3 tis.−1,1 tis.03/2019 — 12/20192020Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia −2 256 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 070 €.0−2,5 tis.−1,1 tis.2020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 6 661 €, vlastné imanie 2 744 €. 2020: aktíva 8 054 €, vlastné imanie 1 674 €.10 tis.5 tis.003/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 6 661 €, vlastné imanie 2 744 €. 2020: aktíva 8 054 €, vlastné imanie 1 674 €.10 tis.5 tis.003/2019 — 12/20192020Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 6 661 €, vlastné imanie 2 744 €. 2020: aktíva 8 054 €, vlastné imanie 1 674 €.10 tis.5 tis.02020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 197 €, finančné účty 1 464 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 001 €, finančné účty 2 053 €.10 tis.5 tis.003/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 197 €, finančné účty 1 464 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 001 €, finančné účty 2 053 €.10 tis.5 tis.003/2019 — 12/20192020Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 197 €, finančné účty 1 464 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 001 €, finančné účty 2 053 €.10 tis.5 tis.02020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 2 744 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 917 €. 2020: vlastné imanie 1 674 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 380 €.10 tis.5 tis.003/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 2 744 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 917 €. 2020: vlastné imanie 1 674 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 380 €.10 tis.5 tis.003/2019 — 12/20192020Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 2 744 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 917 €. 2020: vlastné imanie 1 674 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 380 €.10 tis.5 tis.02020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1100003/2019 — 12/20192020Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1100003/2019 — 12/20192020Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.11002020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48,7 tis.39,8 tis.
Výsledok hospodárenia−2,3 tis.−1,1 tis.
Aktíva6,7 tis.8,1 tis.
Vlastné imanie2,7 tis.1,7 tis.
Daň z príjmu00
Zadlženosť58,8 %79,2 %

2020

Tržby
39,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
8,1 tis.
Vlastné imanie
1,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,2 %

03/2019 — 12/2019

Tržby
48,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
6,7 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
58,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API