prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Domino Transport s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52247732aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 03. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
285 691 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Domino Transport s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52247732
daňové identifikačné číslo
2120973679
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120973679
Sídlo
Trnovec nad Váhom 264, 92571 Trnovec nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 03. 2019
V registri
7 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 44127/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9842589
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 03. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby26. 03. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí26. 03. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 03. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave26. 03. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom26. 03. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky26. 03. 2019—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy26. 03. 2019—
Poskytovanie služieb osobného charakteru26. 03. 2019—
Kuriérske služby26. 03. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien26. 03. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov26. 03. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby26. 03. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom26. 03. 2019—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorovej časti vozidla26. 03. 2019—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel26. 03. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov26. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120973679: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120973679: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120973679IČ DPH SK2120973679Obdobia daňových registráciíDIČ 2120973679: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120973679: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120973679IČ DPH SK2120973679Obdobia daňových registráciíDIČ 2120973679: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120973679: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120973679IČ DPH SK2120973679
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212097367911. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2019
daňové identifikačné číslo212097367910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 30. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 30. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 zvýšila zisk o ▲50 % na 11 891 € a zvýšila tržby o ▲23 % na 285,7 tisíc eur.

Tržby

285 691 €

▲ 23,3 %

Výsledok hospodárenia

11 891 €

▲ 49,6 %

Aktíva

86 380 €

▼ 2,3 %

Vlastné imanie

49 837 €

▲ 31,3 %

Zadlženosť

42,3 %

Hrubá marža

5,3 %

Čistá marža

4,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 21 948 €. 2020: tržby 137 984 €. 2021: tržby 201 170 €. 2022: tržby 231 625 €. 2023: tržby 285 691 €.500 tis.250 tis.021,9 tis.138 tis.201,2 tis.231,6 tis.285,7 tis.03/2019 — 12/20192020202120222023Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 21 948 €. 2020: tržby 137 984 €. 2021: tržby 201 170 €. 2022: tržby 231 625 €. 2023: tržby 285 691 €.500 tis.250 tis.021,9 tis.201,2 tis.285,7 tis.03/2019 — 12/201920212023Tržby03/2019 — 12/2019: tržby 21 948 €. 2020: tržby 137 984 €. 2021: tržby 201 170 €. 2022: tržby 231 625 €. 2023: tržby 285 691 €.500 tis.250 tis.020202023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 2 739 €. 2020: výsledok hospodárenia 368 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 980 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 946 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 891 €.20 tis.0−20 tis.+2,7 tis.+368−20 tis.+7,9 tis.+11,9 tis.03/2019 — 12/20192020202120222023Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 2 739 €. 2020: výsledok hospodárenia 368 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 980 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 946 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 891 €.20 tis.0−20 tis.+2,7 tis.−20 tis.+11,9 tis.03/2019 — 12/201920212023Výsledok hospodárenia03/2019 — 12/2019: výsledok hospodárenia 2 739 €. 2020: výsledok hospodárenia 368 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 980 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 946 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 891 €.20 tis.0−20 tis.+36820202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 35 244 €, vlastné imanie 32 739 €. 2020: aktíva 42 470 €, vlastné imanie 30 368 €. 2021: aktíva 84 302 €, vlastné imanie 10 020 €. 2022: aktíva 88 439 €, vlastné imanie 37 946 €. 2023: aktíva 86 380 €, vlastné imanie 49 837 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 35 244 €, vlastné imanie 32 739 €. 2020: aktíva 42 470 €, vlastné imanie 30 368 €. 2021: aktíva 84 302 €, vlastné imanie 10 020 €. 2022: aktíva 88 439 €, vlastné imanie 37 946 €. 2023: aktíva 86 380 €, vlastné imanie 49 837 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/201920212023Aktíva a vlastné imanie03/2019 — 12/2019: aktíva 35 244 €, vlastné imanie 32 739 €. 2020: aktíva 42 470 €, vlastné imanie 30 368 €. 2021: aktíva 84 302 €, vlastné imanie 10 020 €. 2022: aktíva 88 439 €, vlastné imanie 37 946 €. 2023: aktíva 86 380 €, vlastné imanie 49 837 €.100 tis.50 tis.020202023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 1 875 €, zásoby 106 €, pohľadávky 23 682 €, finančné účty 9 581 €. 2020: dlhodobý majetok 7 637 €, zásoby 106 €, pohľadávky 21 880 €, finančné účty 12 847 €. 2021: dlhodobý majetok 38 963 €, zásoby 106 €, pohľadávky 25 866 €, finančné účty 19 367 €. 2022: dlhodobý majetok 28 963 €, zásoby 106 €, pohľadávky 23 673 €, finančné účty 35 697 €. 2023: dlhodobý majetok 20 069 €, zásoby 106 €, pohľadávky 26 959 €, finančné účty 39 246 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 1 875 €, zásoby 106 €, pohľadávky 23 682 €, finančné účty 9 581 €. 2020: dlhodobý majetok 7 637 €, zásoby 106 €, pohľadávky 21 880 €, finančné účty 12 847 €. 2021: dlhodobý majetok 38 963 €, zásoby 106 €, pohľadávky 25 866 €, finančné účty 19 367 €. 2022: dlhodobý majetok 28 963 €, zásoby 106 €, pohľadávky 23 673 €, finančné účty 35 697 €. 2023: dlhodobý majetok 20 069 €, zásoby 106 €, pohľadávky 26 959 €, finančné účty 39 246 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/201920212023Štruktúra aktív03/2019 — 12/2019: dlhodobý majetok 1 875 €, zásoby 106 €, pohľadávky 23 682 €, finančné účty 9 581 €. 2020: dlhodobý majetok 7 637 €, zásoby 106 €, pohľadávky 21 880 €, finančné účty 12 847 €. 2021: dlhodobý majetok 38 963 €, zásoby 106 €, pohľadávky 25 866 €, finančné účty 19 367 €. 2022: dlhodobý majetok 28 963 €, zásoby 106 €, pohľadávky 23 673 €, finančné účty 35 697 €. 2023: dlhodobý majetok 20 069 €, zásoby 106 €, pohľadávky 26 959 €, finančné účty 39 246 €.100 tis.50 tis.020202023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 32 739 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 505 €. 2020: vlastné imanie 30 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 102 €. 2021: vlastné imanie 10 020 €, dlhodobé záväzky 59 736 €, krátkodobé záväzky 14 546 €. 2022: vlastné imanie 37 946 €, dlhodobé záväzky 28 482 €, krátkodobé záväzky 22 011 €. 2023: vlastné imanie 49 837 €, dlhodobé záväzky 28 332 €, krátkodobé záväzky 8 211 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/20192020202120222023Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 32 739 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 505 €. 2020: vlastné imanie 30 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 102 €. 2021: vlastné imanie 10 020 €, dlhodobé záväzky 59 736 €, krátkodobé záväzky 14 546 €. 2022: vlastné imanie 37 946 €, dlhodobé záväzky 28 482 €, krátkodobé záväzky 22 011 €. 2023: vlastné imanie 49 837 €, dlhodobé záväzky 28 332 €, krátkodobé záväzky 8 211 €.100 tis.50 tis.003/2019 — 12/201920212023Štruktúra pasív03/2019 — 12/2019: vlastné imanie 32 739 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 505 €. 2020: vlastné imanie 30 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 102 €. 2021: vlastné imanie 10 020 €, dlhodobé záväzky 59 736 €, krátkodobé záväzky 14 546 €. 2022: vlastné imanie 37 946 €, dlhodobé záväzky 28 482 €, krátkodobé záväzky 22 011 €. 2023: vlastné imanie 49 837 €, dlhodobé záväzky 28 332 €, krátkodobé záväzky 8 211 €.100 tis.50 tis.020202023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 781 €. 2020: daň z príjmu 98 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 112 €. 2023: daň z príjmu 3 161 €.5 tis.2,5 tis.07819802,1 tis.3,2 tis.03/2019 — 12/20192020202120222023Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 781 €. 2020: daň z príjmu 98 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 112 €. 2023: daň z príjmu 3 161 €.5 tis.2,5 tis.078103,2 tis.03/2019 — 12/201920212023Daň z príjmu03/2019 — 12/2019: daň z príjmu 781 €. 2020: daň z príjmu 98 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 112 €. 2023: daň z príjmu 3 161 €.5 tis.2,5 tis.09820202023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2019 — 12/2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby21,9 tis.138 tis.201,2 tis.231,6 tis.285,7 tis.
Výsledok hospodárenia2,7 tis.368−20 tis.7,9 tis.11,9 tis.
Aktíva35,2 tis.42,5 tis.84,3 tis.88,4 tis.86,4 tis.
Vlastné imanie32,7 tis.30,4 tis.10 tis.37,9 tis.49,8 tis.
Daň z príjmu7819802,1 tis.3,2 tis.
Zadlženosť7,1 %28,5 %88,1 %57,1 %42,3 %

2023

Tržby
285,7 tis.
Výsledok hospodárenia
11,9 tis.
Aktíva
86,4 tis.
Vlastné imanie
49,8 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
42,3 %

2022

Tržby
231,6 tis.
Výsledok hospodárenia
7,9 tis.
Aktíva
88,4 tis.
Vlastné imanie
37,9 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
57,1 %

2021

Tržby
201,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−20 tis.
Aktíva
84,3 tis.
Vlastné imanie
10 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,1 %

2020

Tržby
138 tis.
Výsledok hospodárenia
368
Aktíva
42,5 tis.
Vlastné imanie
30,4 tis.
Daň z príjmu
98
Zadlženosť
28,5 %

03/2019 — 12/2019

Tržby
21,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
35,2 tis.
Vlastné imanie
32,7 tis.
Daň z príjmu
781
Zadlženosť
7,1 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API