prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SATRA s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 52238024aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 03. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
21 048 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SATRA s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
52238024
daňové identifikačné číslo
2120960776
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120960776
Sídlo
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 03. 2019
V registri
7 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 56650/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9830008
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby12. 03. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 03. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti12. 03. 2019—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí12. 03. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 03. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí12. 03. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky12. 03. 2019—
Administratívne služby12. 03. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov12. 03. 2019—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt12. 03. 2019—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt12. 03. 2019—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied12. 03. 2019—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení12. 03. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom12. 03. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 03. 2019—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 03. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 03. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 03. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení12. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120960776: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120960776: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120960776IČ DPH SK2120960776Obdobia daňových registráciíDIČ 2120960776: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120960776: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120960776IČ DPH SK2120960776Obdobia daňových registráciíDIČ 2120960776: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120960776: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120960776IČ DPH SK2120960776
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212096077611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 05. 2024
daňové identifikačné číslo212096077610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 30. 10. 2026, rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼35 % na 862 € a znížila tržby o ▼63 % na 21 tisíc eur.

Tržby

21 048 €

▼ 62,6 %

Výsledok hospodárenia

862 €

▼ 35,2 %

Aktíva

62 871 €

▲ 117,1 %

Vlastné imanie

29 037 €

▲ 3,1 %

Zadlženosť

53,8 %

Hrubá marža

5,7 %

Čistá marža

4,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 64 765 €. 2021: tržby 14 179 €. 2022: tržby 18 797 €. 2023: tržby 56 327 €. 2024: tržby 21 048 €.100 tis.50 tis.064,8 tis.14,2 tis.18,8 tis.56,3 tis.21 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 64 765 €. 2021: tržby 14 179 €. 2022: tržby 18 797 €. 2023: tržby 56 327 €. 2024: tržby 21 048 €.100 tis.50 tis.064,8 tis.14,2 tis.18,8 tis.56,3 tis.21 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 64 765 €. 2021: tržby 14 179 €. 2022: tržby 18 797 €. 2023: tržby 56 327 €. 2024: tržby 21 048 €.100 tis.50 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 311 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 375 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 116 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 330 €. 2024: výsledok hospodárenia 862 €.2,5 tis.1,3 tis.0+1,3 tis.+2,4 tis.+2,1 tis.+1,3 tis.+86220202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 311 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 375 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 116 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 330 €. 2024: výsledok hospodárenia 862 €.2,5 tis.1,3 tis.0+1,3 tis.+2,4 tis.+2,1 tis.+1,3 tis.+86220202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 311 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 375 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 116 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 330 €. 2024: výsledok hospodárenia 862 €.2,5 tis.1,3 tis.0+862202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 17 434 €, vlastné imanie 7 354 €. 2021: aktíva 10 764 €, vlastné imanie 9 729 €. 2022: aktíva 12 527 €, vlastné imanie 11 845 €. 2023: aktíva 28 953 €, vlastné imanie 28 175 €. 2024: aktíva 62 871 €, vlastné imanie 29 037 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 17 434 €, vlastné imanie 7 354 €. 2021: aktíva 10 764 €, vlastné imanie 9 729 €. 2022: aktíva 12 527 €, vlastné imanie 11 845 €. 2023: aktíva 28 953 €, vlastné imanie 28 175 €. 2024: aktíva 62 871 €, vlastné imanie 29 037 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 17 434 €, vlastné imanie 7 354 €. 2021: aktíva 10 764 €, vlastné imanie 9 729 €. 2022: aktíva 12 527 €, vlastné imanie 11 845 €. 2023: aktíva 28 953 €, vlastné imanie 28 175 €. 2024: aktíva 62 871 €, vlastné imanie 29 037 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 434 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 10 414 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 980 €, finančné účty 11 547 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 385 €, finančné účty 17 568 €. 2024: dlhodobý majetok 26 406 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 005 €, finančné účty 22 460 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 434 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 10 414 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 980 €, finančné účty 11 547 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 385 €, finančné účty 17 568 €. 2024: dlhodobý majetok 26 406 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 005 €, finančné účty 22 460 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 434 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 10 414 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 980 €, finančné účty 11 547 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 385 €, finančné účty 17 568 €. 2024: dlhodobý majetok 26 406 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 005 €, finančné účty 22 460 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 080 €. 2021: vlastné imanie 9 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 035 €. 2022: vlastné imanie 11 845 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 682 €. 2023: vlastné imanie 28 175 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 778 €. 2024: vlastné imanie 29 037 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 834 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 080 €. 2021: vlastné imanie 9 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 035 €. 2022: vlastné imanie 11 845 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 682 €. 2023: vlastné imanie 28 175 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 778 €. 2024: vlastné imanie 29 037 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 834 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 7 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 080 €. 2021: vlastné imanie 9 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 035 €. 2022: vlastné imanie 11 845 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 682 €. 2023: vlastné imanie 28 175 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 778 €. 2024: vlastné imanie 29 037 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 834 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 248 €. 2021: daň z príjmu 403 €. 2022: daň z príjmu 374 €. 2023: daň z príjmu 376 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250024840337437634020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 248 €. 2021: daň z príjmu 403 €. 2022: daň z príjmu 374 €. 2023: daň z príjmu 376 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250024840337437634020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 248 €. 2021: daň z príjmu 403 €. 2022: daň z príjmu 374 €. 2023: daň z príjmu 376 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250024840337437634020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby64,8 tis.14,2 tis.18,8 tis.56,3 tis.21 tis.
Výsledok hospodárenia1,3 tis.2,4 tis.2,1 tis.1,3 tis.862
Aktíva17,4 tis.10,8 tis.12,5 tis.29 tis.62,9 tis.
Vlastné imanie7,4 tis.9,7 tis.11,8 tis.28,2 tis.29 tis.
Daň z príjmu248403374376340
Zadlženosť57,8 %9,6 %5,4 %2,7 %53,8 %

aj 2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
21 tis.
Výsledok hospodárenia
862
Aktíva
62,9 tis.
Vlastné imanie
29 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
53,8 %

2023

Tržby
56,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
29 tis.
Vlastné imanie
28,2 tis.
Daň z príjmu
376
Zadlženosť
2,7 %

2022

Tržby
18,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
12,5 tis.
Vlastné imanie
11,8 tis.
Daň z príjmu
374
Zadlženosť
5,4 %

2021

Tržby
14,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
10,8 tis.
Vlastné imanie
9,7 tis.
Daň z príjmu
403
Zadlženosť
9,6 %

2020

Tržby
64,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
17,4 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
248
Zadlženosť
57,8 %

aj 2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API