Súhrn
- Vznik
- 04. 04. 20197 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 105 665 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ŠINLES s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52232514
- daňové identifikačné číslo
- 2121377808
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121377808
- Sídlo
- Krásnohorská 20, 04801 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 04. 2019
- V registri
- 7 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 46065/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9854135
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 04. 04. 2019 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním | 04. 04. 2019 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 04. 04. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 04. 04. 2019 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 04. 04. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 04. 04. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 04. 04. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 04. 04. 2019 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 04. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 04. 04. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 04. 04. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 02. 04. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121377808 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121377808 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa Union zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | 02. 11. 2026 – 04. 11. 2026 ukončené | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼80 % na 3 326 € a znížila tržby o ▼44 % na 105,7 tisíc eur.
Tržby
105 665 €
▼ 43,9 %Výsledok hospodárenia
3 326 €
▼ 79,9 %Aktíva
149 012 €
▲ 2,9 %Vlastné imanie
13 669 €
▲ 32,2 %Zadlženosť
90,8 %
Hrubá marža
4,1 %
Čistá marža
3,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 93,8 tis. | 108,6 tis. | 135,1 tis. | 188,2 tis. | 105,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,1 tis. | 3,6 tis. | −17,1 tis. | 16,6 tis. | 3,3 tis. |
| Aktíva | 48,6 tis. | 84 tis. | 95,5 tis. | 144,8 tis. | 149 tis. |
| Vlastné imanie | 7,2 tis. | 10,9 tis. | −6,2 tis. | 10,3 tis. | 13,7 tis. |
| Daň z príjmu | 555 | 962 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 85,1 % | 87,1 % | 106,5 % | 92,9 % | 90,8 % |
aj 2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 105,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 149 tis.
- Vlastné imanie
- 13,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 90,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 188,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,6 tis.
- Aktíva
- 144,8 tis.
- Vlastné imanie
- 10,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 92,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 135,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,1 tis.
- Aktíva
- 95,5 tis.
- Vlastné imanie
- −6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 106,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 108,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 84 tis.
- Vlastné imanie
- 10,9 tis.
- Daň z príjmu
- 962
- Zadlženosť
- 87,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 93,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 48,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,2 tis.
- Daň z príjmu
- 555
- Zadlženosť
- 85,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.