prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MDR Trade s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52226841aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 02. 20197 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
10 055 636 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MDR Trade s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52226841
daňové identifikačné číslo
2120961370
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Buzinská 581, 040 15 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 02. 2019
V registri
7 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 45729/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9816281
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 02. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov26. 02. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky26. 02. 2019—
Čistiace a upratovacie služby26. 02. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby26. 02. 2019—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 10. 2020—
prípravné práce k realizácii stavby20. 10. 2020—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 10. 2020—
vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m20. 10. 2020—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení20. 10. 2020—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly20. 10. 2020—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 10. 2020—
prenájom hnuteľných vecí20. 10. 2020—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom20. 10. 2020—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 10. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120961370: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120961370Obdobia daňových registráciíDIČ 2120961370: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120961370Obdobia daňových registráciíDIČ 2120961370: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120961370
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212096137010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 9 472 € a zvýšila tržby o ▲372 % na 10,06 mil. €.

Tržby

10 055 636 €

▲ 371,6 %

Výsledok hospodárenia

9 472 €

▲ 473,6 %

Aktíva

382 960 €

▼ 36,7 %

Vlastné imanie

204 472 €

▲ 8 195,0 %

Zadlženosť

46,6 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 2 132 140 €. 2020: tržby 10 055 636 €.20 mil.10 mil.02,13 mil.10,06 mil.20192020Tržby2019: tržby 2 132 140 €. 2020: tržby 10 055 636 €.20 mil.10 mil.02,13 mil.10,06 mil.20192020Tržby2019: tržby 2 132 140 €. 2020: tržby 10 055 636 €.20 mil.10 mil.02,13 mil.10,06 mil.20192020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −2 535 €. 2020: výsledok hospodárenia 9 472 €.10 tis.0−5 tis.−2,5 tis.+9,5 tis.20192020Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −2 535 €. 2020: výsledok hospodárenia 9 472 €.10 tis.0−5 tis.−2,5 tis.+9,5 tis.20192020Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −2 535 €. 2020: výsledok hospodárenia 9 472 €.10 tis.0−5 tis.−2,5 tis.+9,5 tis.20192020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 604 923 €, vlastné imanie 2 465 €. 2020: aktíva 382 960 €, vlastné imanie 204 472 €.1 mil.500 tis.020192020Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 604 923 €, vlastné imanie 2 465 €. 2020: aktíva 382 960 €, vlastné imanie 204 472 €.1 mil.500 tis.020192020Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 604 923 €, vlastné imanie 2 465 €. 2020: aktíva 382 960 €, vlastné imanie 204 472 €.1 mil.500 tis.020192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 576 390 €, finančné účty 28 533 €. 2020: dlhodobý majetok 170 969 €, zásoby 50 330 €, pohľadávky 159 660 €, finančné účty 2 001 €.1 mil.500 tis.020192020Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 576 390 €, finančné účty 28 533 €. 2020: dlhodobý majetok 170 969 €, zásoby 50 330 €, pohľadávky 159 660 €, finančné účty 2 001 €.1 mil.500 tis.020192020Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 576 390 €, finančné účty 28 533 €. 2020: dlhodobý majetok 170 969 €, zásoby 50 330 €, pohľadávky 159 660 €, finančné účty 2 001 €.1 mil.500 tis.020192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 465 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 602 417 €. 2020: vlastné imanie 204 472 €, dlhodobé záväzky 141 838 €, krátkodobé záväzky 36 650 €.1 mil.500 tis.020192020Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 465 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 602 417 €. 2020: vlastné imanie 204 472 €, dlhodobé záväzky 141 838 €, krátkodobé záväzky 36 650 €.1 mil.500 tis.020192020Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 465 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 602 417 €. 2020: vlastné imanie 204 472 €, dlhodobé záväzky 141 838 €, krátkodobé záväzky 36 650 €.1 mil.500 tis.020192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 523 €.5 tis.2,5 tis.002,5 tis.20192020Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 523 €.5 tis.2,5 tis.002,5 tis.20192020Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 2 523 €.5 tis.2,5 tis.002,5 tis.20192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,13 mil.10,06 mil.
Výsledok hospodárenia−2,5 tis.9,5 tis.
Aktíva604,9 tis.383 tis.
Vlastné imanie2,5 tis.204,5 tis.
Daň z príjmu02,5 tis.
Zadlženosť99,6 %46,6 %

2020

Tržby
10,06 mil.
Výsledok hospodárenia
9,5 tis.
Aktíva
383 tis.
Vlastné imanie
204,5 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
46,6 %

2019

Tržby
2,13 mil.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
604,9 tis.
Vlastné imanie
2,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API