prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Ondrej Koščák – STRECHY, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52211240aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 02. 20197 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
215 822 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ondrej Koščák – STRECHY, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52211240
daňové identifikačné číslo
2120929008
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120929008
Sídlo
Športová 1204/26, 05907 Lendak, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 02. 2019
V registri
7 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 37709/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9805081
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Stolárstvo12. 02. 2019—
Strechár12. 02. 2019—
Tesárstvo12. 02. 2019—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve12. 02. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva12. 02. 2019—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba12. 02. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu12. 02. 2019—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 02. 2019—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m12. 02. 2019—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 02. 2019—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby12. 02. 2019—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 02. 2019—
Prípravné práce k realizácii stavby12. 02. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení12. 02. 2019—
Prenájom hnuteľných vecí12. 02. 2019—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 02. 2019—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky12. 02. 2019—
Čistiace a upratovacie služby12. 02. 2019—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov12. 02. 2019—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom12. 02. 2019—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností12. 02. 2019—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave12. 02. 2019—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov12. 02. 2019—
Odstraňovanie azbestu alebo materiálov obsahujúcich azbest zo stavieb pri búracích prácach, údržbárskych prácach, opravách a iných činnostiach: - odstraňovanie azbestu alebo materiálov obsahujúcich azbest zo stavieb v exteriéroch bez súvisu s vnútornými priestormi budov, v ktorých nie je možné z technického hľadiska vytvoriť kontrolované pásmo s podtlakovým systémom06. 10. 2021—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností24. 04. 2025—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 04. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120929008: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120929008: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120929008IČ DPH SK2120929008Obdobia daňových registráciíDIČ 2120929008: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120929008: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120929008IČ DPH SK2120929008Obdobia daňových registráciíDIČ 2120929008: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120929008: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120929008IČ DPH SK2120929008
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212092900811. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2019
daňové identifikačné číslo212092900810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼36 % na 2 112 € a znížila tržby o ▼3 % na 215,8 tisíc eur.

Tržby

215 822 €

▼ 3,2 %

Výsledok hospodárenia

2 112 €

▼ 36,1 %

Aktíva

64 561 €

▼ 6,3 %

Vlastné imanie

31 543 €

▲ 7,2 %

Zadlženosť

51,1 %

Hrubá marža

1,4 %

Čistá marža

1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 155 713 €. 2022: tržby 129 912 €. 2023: tržby 251 575 €. 2024: tržby 223 051 €. 2025: tržby 215 822 €.500 tis.250 tis.0155,7 tis.129,9 tis.251,6 tis.223,1 tis.215,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 155 713 €. 2022: tržby 129 912 €. 2023: tržby 251 575 €. 2024: tržby 223 051 €. 2025: tržby 215 822 €.500 tis.250 tis.0155,7 tis.129,9 tis.251,6 tis.223,1 tis.215,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 155 713 €. 2022: tržby 129 912 €. 2023: tržby 251 575 €. 2024: tržby 223 051 €. 2025: tržby 215 822 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 773 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 011 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 616 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 306 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 112 €.10 tis.5 tis.0+4,8 tis.+1 tis.+5,6 tis.+3,3 tis.+2,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 773 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 011 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 616 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 306 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 112 €.10 tis.5 tis.0+4,8 tis.+1 tis.+5,6 tis.+3,3 tis.+2,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 773 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 011 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 616 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 306 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 112 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 834 €, vlastné imanie 19 498 €. 2022: aktíva 49 240 €, vlastné imanie 20 509 €. 2023: aktíva 67 762 €, vlastné imanie 26 125 €. 2024: aktíva 68 873 €, vlastné imanie 29 431 €. 2025: aktíva 64 561 €, vlastné imanie 31 543 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 834 €, vlastné imanie 19 498 €. 2022: aktíva 49 240 €, vlastné imanie 20 509 €. 2023: aktíva 67 762 €, vlastné imanie 26 125 €. 2024: aktíva 68 873 €, vlastné imanie 29 431 €. 2025: aktíva 64 561 €, vlastné imanie 31 543 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 834 €, vlastné imanie 19 498 €. 2022: aktíva 49 240 €, vlastné imanie 20 509 €. 2023: aktíva 67 762 €, vlastné imanie 26 125 €. 2024: aktíva 68 873 €, vlastné imanie 29 431 €. 2025: aktíva 64 561 €, vlastné imanie 31 543 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 656 €, pohľadávky 2 610 €, finančné účty 3 568 €. 2022: dlhodobý majetok 43 171 €, zásoby 950 €, pohľadávky 4 589 €, finančné účty 530 €. 2023: dlhodobý majetok 17 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 044 €, finančné účty 450 €. 2024: dlhodobý majetok 4 317 €, zásoby 14 630 €, pohľadávky 48 867 €, finančné účty 1 059 €. 2025: dlhodobý majetok 8 364 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 133 €, finančné účty 1 064 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 656 €, pohľadávky 2 610 €, finančné účty 3 568 €. 2022: dlhodobý majetok 43 171 €, zásoby 950 €, pohľadávky 4 589 €, finančné účty 530 €. 2023: dlhodobý majetok 17 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 044 €, finančné účty 450 €. 2024: dlhodobý majetok 4 317 €, zásoby 14 630 €, pohľadávky 48 867 €, finančné účty 1 059 €. 2025: dlhodobý majetok 8 364 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 133 €, finančné účty 1 064 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 656 €, pohľadávky 2 610 €, finančné účty 3 568 €. 2022: dlhodobý majetok 43 171 €, zásoby 950 €, pohľadávky 4 589 €, finančné účty 530 €. 2023: dlhodobý majetok 17 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 044 €, finančné účty 450 €. 2024: dlhodobý majetok 4 317 €, zásoby 14 630 €, pohľadávky 48 867 €, finančné účty 1 059 €. 2025: dlhodobý majetok 8 364 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 133 €, finančné účty 1 064 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 19 498 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 336 €. 2022: vlastné imanie 20 509 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 731 €. 2023: vlastné imanie 26 125 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 637 €. 2024: vlastné imanie 29 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 442 €. 2025: vlastné imanie 31 543 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 018 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 19 498 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 336 €. 2022: vlastné imanie 20 509 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 731 €. 2023: vlastné imanie 26 125 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 637 €. 2024: vlastné imanie 29 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 442 €. 2025: vlastné imanie 31 543 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 018 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 19 498 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 336 €. 2022: vlastné imanie 20 509 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 731 €. 2023: vlastné imanie 26 125 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 637 €. 2024: vlastné imanie 29 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 442 €. 2025: vlastné imanie 31 543 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 018 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 512 €. 2022: daň z príjmu 269 €. 2023: daň z príjmu 1 493 €. 2024: daň z príjmu 1 294 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.2691,5 tis.1,3 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 512 €. 2022: daň z príjmu 269 €. 2023: daň z príjmu 1 493 €. 2024: daň z príjmu 1 294 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01,5 tis.2691,5 tis.1,3 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 512 €. 2022: daň z príjmu 269 €. 2023: daň z príjmu 1 493 €. 2024: daň z príjmu 1 294 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby155,7 tis.129,9 tis.251,6 tis.223,1 tis.215,8 tis.
Výsledok hospodárenia4,8 tis.1 tis.5,6 tis.3,3 tis.2,1 tis.
Aktíva21,8 tis.49,2 tis.67,8 tis.68,9 tis.64,6 tis.
Vlastné imanie19,5 tis.20,5 tis.26,1 tis.29,4 tis.31,5 tis.
Daň z príjmu1,5 tis.2691,5 tis.1,3 tis.960
Zadlženosť10,7 %58,3 %61,4 %57,3 %51,1 %

aj 02/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
215,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
64,6 tis.
Vlastné imanie
31,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
51,1 %

2024

Tržby
223,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
68,9 tis.
Vlastné imanie
29,4 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
57,3 %

2023

Tržby
251,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,6 tis.
Aktíva
67,8 tis.
Vlastné imanie
26,1 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
61,4 %

2022

Tržby
129,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
49,2 tis.
Vlastné imanie
20,5 tis.
Daň z príjmu
269
Zadlženosť
58,3 %

2021

Tržby
155,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
21,8 tis.
Vlastné imanie
19,5 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
10,7 %

aj 02/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API